ModaAlışveriş

Boncuk ve boncuklu bilezik

o takı her türlü çekti değil beşikten neredeyse eğer bir kadın, belki, bir kadın olmazdı. Boncuk bir kadının hayal algı için özel bir sihirli güce sahiptir. Her bireysellik ve cazibesi katan genç kızlar basit ve karmaşık olmayan süsler ve sosyetik lüks boncuklu takılar hem çekiyor.

Boncuklu Bilezikler, kolyeler ve kolye uzun bir kadının hayatındaki dahil edilmiş ve tüm uzun zaman önce başlamıştır.

Tarih öncesi kez bize kemikten veya taştan yapılmış boncuk örnekleri geldiğinden beri. Birkaç bin yıl M.Ö. İçin Suriye'de, ardından Lübnan'da zaman muska de kabul edildi zanaat boncuklar, üretmeye başladı. Fenikeliler Akdeniz'de yayıldı bir ticaret alışverişi boncukları kurdu.

Mezopotamya'da, giyen boncuklar zenginlik ve yüksek sosyal statü işaretiydi. Mısır'da, kuvars parçalar halinde cam kütlesini kaynaştırarak boncuk üretimi öğrenilen, oldukça pahalı mal ve Firavunlar muskalar, boncuklar bilezikler henüz icat edilmemişti gibi altın seti, onları giydi.

boncuk üretiminin en önemli yeri sonradan Venedik oldu. Boncuk boncuk üretimi için kullanılmaktadır. Bu boncuklar ve renkli boncuklar üretimi için Corporation, ustalar ortaya çıktı. Makine imalat zaten 19. yüzyılın başlarında ortaya çıkmıştır, bu boncuk geliştirmeye başladı. Bütün Dandies ve geçmiş yüzyılların bayanlar tarafından rağbet - renkli cam ve yastıkları, toka ve fırça ile işlemeli bilezik ve kolyeler, cüzdanlar,.

19. yüzyıl boncuk işi fark sanatçılar ise Art Nouveau tarzında ve teknik dokuma bileziği, ve her türlü diğer süsler dünya çapında yayılıyor. Boncuk kadın giyim ve ev eşyaları, el çantaları ve zarif ayakkabılar görevden aldı. giderek tüm dünyada yaratıcı el sanatları ve binlerce needlewomen bir dizi girmiş boncuk ilginç sanat dekorasyon çalışması aldı.

Rusya'da, bu moda bir süre sonra gelir, ama yerleşti ve derin kökleri vurdu. Bu Rus kadınlar her zaman dikiş faaliyetlerde bulunduklarını ve yaratıcılık yeni bir tür hızlı bir şekilde yaratıcılık bu tür Rus etnik motifler ekleyerek uzağa taşımak gerçeğinden kaynaklanmaktadır. albüm, kutular, çantalar, kese ve kalemler: Sanatın bu tür coşku onun başbakan oldu, o neredeyse her şeyi ile dekore edilmiş. Bu mobilya ve masaüstü öğeleri için şömine ekranları, döşeme imalatı için kullanıldı.

- Küçük bir dekorasyon boncuk bilezik, kolye, zincir, bağları gibi birinci: Günümüzde renkli taneciklerin dokuma tekniği, iki bölüme ayrılmıştır. İkincisi, hiçbir az yaygın eğilim - bu gibi geniş iç kısımları, var duvar panelleri. çiçekler, ağaçlar, manzara ve diğer görüntülerin doğal güzelliği şeklinde aktarılan boncuk ile.

bilenler boncuk ürünlerin boncuklar belli büyü ve bir iğne ve iplik kullanarak renkli cam parçaları görünüşte basit bir bağlantı oluşturulmuş ürünler, uzun yıllar ruh captivate sahip söylüyorlar.

Amerika'da bu sanat formu ustaları boncuk sanatçıları çağırdı. Gerçekten sanatçılar, yani küçük renkli boncuklar ve deri, kumaş, taş, metal aksesuar parçaları ve şaheserleri oluşturun onların sanatı ustaları. Böyle Karen Paust, Edda Blum Margot Field gibi birçok ülkeden bu sanat formu bilinen ustaları.

Boncuklu Bilezikler, kolyeler ve kolye şimdi eserlerinde bu olağanüstü eğilimin birçok Rus ustaları yaratıyor. Onların eserleri farklı ve dişilik ve zarafeti ve dizginsiz hayal gücü ve halk ve etnik temelde sıkı tarzıdır. Boncuk hala Avrupa'dan çoğunlukla ithal. Eğer dikkatlice malzemenin seçimine uygun senin eserin oluşturmak başlamadan önce dikişçi, O sonradan bir başyapıt haline gelebilir ürün, uzun yıllar hatta on yıllarca orijinal görünümünü kaybetmemiş çok önemlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.