GüzellikBakım ürünleri

Sünger "Conniek": eleştiriler, kullanım talimatları ve özellikler

Kızlar ve kadınlar - yüz ve vücut cilt bakımı için doğal güzellik cihazlarının destekçileri - "Konyaku" sünger değerlendirmeleri heveslidir. Yakın zamanda yerli kozmetik pazarına gelen bu evrensel konzhak aksesuarı, adil seks birçok temsilcisinin tanınmasını kazandı. Temizleyici sünger, Asya bölgesinin tropik ve alttropik bölgelerinde yetişen süslü bitki Amorphophallus konyağın liflerinden yapılır. Her türlü cildin özenli bakımı sayesinde "Conniek" sünger basması, neredeyse herkes için uygundur. Popüler aplikatörlerin işlendiği zengin emprenye çeşitleri, her kişinin dermişin özelliklerini dikkate alarak en başarılı bakım seçeneklerini seçmesine olanak tanır.

Konfeksiyon aksesuar üretimi için hammaddeler

Asya'nın güneydoğu kesiminde (Endonezya, Tayland) yanı sıra güneybatı Çin ve doğu Japonya'da Amorphophallus konyak veya Amorphophallus konjak (lat.) Tropikal ve subtropikal bölgelerde uzun zamandır yaygınlaşmıştır. Vahşi doğada, engebeli yamaçlarda veya dağlarda yetişir ve günümüzde kök salamak için yetiştirilen küçük tarlalarda yetiştirilir - glukomannan liflerinin en zengin kaynağıdır. Elde edilen iplikler, salatalar için pişirme veya doğu erişte tarafından sevilen shirataki yapımında kullanılır. Kozmetik sünger "Connyak" (değerlendirme özellikle doğal kompozisyonu için övüyor) aynı adda kurutulmuş liflerden yapılır. Yüzde 50-60 oranında "yılan palmiyesi" (konjak yerlileri olarak da adlandırılır) yumrularından elde edilen ürün, saflaştırma derecesi yüksek glukomannandan oluşur. Japon, Çin ve Doğu'nun diğer kadınları, sadece bitki köklerinden mutfak şaheserlerinin lezzetini değil aynı zamanda düşük kalorili bir kıvamlaştırıcıdan gelen komplikasyonsuz kozmetik aksesuarların verimliliğini de takdir ettiler. 1500 yıldan fazla bir süredir, yıkamaya yönelik "Konnyak" sünger, birden fazla jenerasyonun doğu güzelliklerinin derin köklü bir trendini sürdürmesine yardımcı oldu - pörçete ait kar-beyaz bir deride ancak az miktarda bulanıklık vardı.

Konvansiyonel güzellik araçlarından önce tarif edilen süngerin avantajları

Kurutulmuş glucomannan liflerinin ürünü sadece Asya'da değil, aynı zamanda Avrupa'daki fabrikalarda üretilmektedir. Süngerin sembolik fiyat, doğal köken ve yüksek etkinlik kombinasyonu, popüler güzellik cihazının ana ayırt edici özelliğidir. Özellikleri sayesinde sadece yıkama için değil, aynı zamanda tonik, jöle ve narin bir fırçayla değiştirilebilir. Sünger "Connyk" 'in sahip olduğu bir diğer avantaj (değerlendirme, yüzde yüz doğrulamaktadır), en duyarlı da dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için herhangi bir kozmetik ürünü (köpük, köpük, jel) olmaksızın uygulayabilmesidir. En sevdiğiniz ürünlerle (yıkama için jeller) kullanmanız gerekiyorsa tüketimleri önemli ölçüde azaltılır (% 50-60 oranında). Buna ek olarak, Asya süngerinin bir diğer avantajı deride yaralanma riski bulunmamasıdır. Gözenekleri yumuşak bir şekilde temizleyen ve epidermisin yüzeyini düzleştiren yumuşak bir masaj gibi davranır.

Uygulama sonucu

"Connyak" ı yıkamak için kullanılan süngerin evrensel özellikleri nedeniyle (birçok kullanıcısının yaptığı incelemeler, birçok Asya markasının kalitesi yüksek standartlara uygun olduğu için Avrupa markalarına odaklanmamalarını ve pazarlama saçmalarında fazla para ödememelerini tavsiye etmektedir), deriyi derinden nazikçe temizlemeye yardımcı olur, dar Gözenekler, keratinizasyonlu hücreleri ve aşırı yağları epidermis yüzeyinden çıkarın, siyah noktaları aydınlatın, daha az görünür hale getirin ve çeşitli kusurları gidermek veya görsel olarak nötralize etmek Eğer. Konjak sünger kullanarak su işlemi sonrasında, dermişin yüzeyi yumuşak ve kadifemsi dokunma hissi uyandırır. Sünger "Conniek" incelemelerinin pek çok kullanıcısı tarafından sevilen kişiler, epidermiyi "cilalandırır", hidrasyonunu arttırarak cildi sağlıklı ve güzel bir görünüm kazandırmak için onay alırlar. Popüler bir güzellik aksesuarına sahip yüz masajı, dokulardaki su dengesini normalleştirir, kan dolaşımını uyarır ve cilt hücrelerini oksijenleştirir.

Çeşitleri: konjaklı süngerin şeklini ve rengini belirleme

Glukomannan liflerinden elde edilen kozmetik aksesuarların şekli farklı olabilir: yuvarlak, yarı küre, oval, damlacıklar, kalpler, dikdörtgenler ve diğer şekillerde. Bu parametre, cilt bakımı kalitesini etkilemez, ancak kullanım kolaylığı sağlamak için tasarlanmıştır. En popüler ve konforlu kullanıcılar yuvarlak veya oval süngerleri düşünürler, ancak taraftarlar ve kalpler vardır: köşenin varlığı, nitelikli olarak yüzün erişilemeyen bölgelerini (burun kanatları, nazolabial katlar ve diğerleri) işleme imkanı verir. İnce hassas bir dermiş de dahil olmak üzere cilt tipi için mükemmel olduğunu söyleyen yorumlar olan "Konyaku" Universal white doğal sünger, bebeklik çağındaki çocuklar da dahil olmak üzere tüm kullanıcılar için hipoalerjenik ve güvenirliğinde sentetik ürünlerden farklıdır. Yüzde 10 renk kıvrık sünger, belirli bir deri türü için bakım yapmak üzere tasarlanmış emdirmeden oluşur:

  • Siyah (bambu kömür ile) - genişlemiş gözenekler ve komedonlar ile problemli yağlar için, çeşitli döküntülere eğilimli;
  • Yeşil (yeşil çay özü ile) - pürüzlü doku ve hiperpigmentasyona sahip kuru hassas dermişler için;
  • Sarı (zerdeçal özlü) - yaşla ilişkili cilt değişiklikleri ile mücadele etmek, dokuların tonunu ve nemini geliştirmek için;
  • Tuğla (kırmızı kil ile) - hassas deris için, tahrişe ve solma eğilimine sahiptir;
  • Pembe - Uzun süre güneşe maruz kaldıktan sonra kurutulmuş, yorgun ciltler için.

Kullanım talimatları veya cihazı düzgün şekilde nasıl hazırlanır

Sünger sıvı ile emprenye edilmiş kapalı bir pakette satın alınırsa, mükemmel bir şekilde saklanır, daha sonra modern bir kozmetik aksesuar ön manipülasyon olmaksızın kullanıma hazır demektir. Sertleştirilmiş ürünler sıcak (sıcak değil!) Suda yumuşatılmalıdır ve çabucak kalıcı hale geleceklerdir. Dekoratif kozmetiklerin yıkanması, yapısına zarar vermemek için mucize süngeri olmaksızın daha iyidir çünkü bu durumda servis ömrü esasen azalır. Ürünü yıkamak için kullanmanız gerekiyorsa, süngerin üzerine uygulanır ve kuvvetli bir mekanik işlem yapmadan iyice köpürür: sıkıştırma ve sıkma. Basitçe jöle benzeri ürün elinizin avucunda birkaç kez sıkıştırılmalıdır. Yıkama için jel veya köpük bir konjak bez ile birlikte kullanılmıyorsa, uygulama aşamasını atlayın ve ıslak bir aplikatör ile cilt muamelesine geçin. Masaj hatlarındaki yuvarlak hareketler, T-bölgesi ve sorunlu bölgeleri masaj etmeye başlar; bambu kömürlü sünger "Konnyaku" mükemmel bir iş çıkarır. İncelemeler, cilde iltihaplanmayı önleyen doğal antibakteriyel maddeler içerdiğini gösteriyor. İşlemin sonunda bakım verenin kalıntılarını glucomannan liflerinin kalbinden yıkayın, suyu hafifçe sıkıştırın ve kurutmak için iyi havalandırılmış bir yere asın. Banyoda kurutulabilen "sünger-konjik" in şakayla çağrıldığı yaygın biçimde inanılmaktadır; ancak bu, gövdesinde mantar ve siyah kalıp görünümünü tehdit edebilir. Suda uzun süre depolanması da popüler güzellik cihazının durumunu olumsuz şekilde etkiler: yumuşatır ve ezilir.

Raf ömrü ve kullanım yoğunluğu

Vakum paketinin açılmasından sonra, doğal püskürtücünün ömrü yoğunluğa, depolama koşullarına ve kullanıma bağlı olarak bir ila üç aydır. Maksimum süre (90 gün) sonunda, konjaklı bir sünger deride çeşitli komplikasyonlarla sonuçlanır; zira süngerin çoğu zaman olduğu nemli ortam, patolojik mikroorganizmaların gelişimi üzerinde faydalı etkiye sahiptir.

"Fix Price" dan Sponzhiki "Konnyaku"

Farklı kozmetik ovma pedleri geniş rağmen, müşterilerin seçimi genellikle bu kesinlikle düşüyor. Bir sünger sunan dükkanlardan biri "Connyk" - "Fix Price" Değerlendirme , biyolojik olarak parçalanabilir malzeme ve çevre güvenliği için% 100 doğallık, kimyasal boyaların yokluğu için aksesuarları övdü. Güzellik aletinin bitkisel lifleri, kullanıcıların belirttiği gibi alkalin özelliklere sahiptir ve bu da cildin yağ, toz ve enkaz parçacıklarının tamamen ortadan kaldırılmasına katkıda bulunur. Doku Konzhakovyh sünger ağdan "Fix Price" kullanımı kolay ve keyifli. Böyle süngerleri satın almaktan vazgeçin, ürünü daha pahalı tercih eden kızlar.

"Tiandi"

Sünger TianDe "Connyk" hakkında minnettar yorumlar - Bu dublörler üreticileri glukomannanovyh sünger reklam değildir. Sıradan kullanıcılar tarafından ürünün esasının tanınması. Ona, cildin yüzeyinin yüksek kaliteli "cilalanması", ölü hücrelerin çıkarılması, yağ ve kirden cildi temizleme ve "Konya" süngerleri dahil olmak üzere tüm konjak süngerleri için ortak olan pek çok avantajı için kendisini övüyorlar. İncelemeler de eksikliklere işaret ediyor: aksesuarı sık sık değiştirme ihtiyacı (diş fırçası gibi), sabah glukomannan ıslanıncaya kadar sabaha kadar beklemek gerekiyor (sorun basitçe çözüldü - musluk ipi için "konjik" asıldı ve siz başka şeyler yapabilirsiniz) yanı sıra kullanıcılar Daha ucuz analoglar bulabileceğinizi yazınız (ancak fiyat-kalite kombinasyon kriterlerini karşılıyorlar mı?).

"Avon"

Sünger "Conniek" "Avon" hem yağlı hem de kuru, hassas ciltleri nitel olarak ele alma fırsatı için övgüleri değerlendirir. Kalitesini etkilemeyen oldukça ucuz bir aksesuar ilave yöntemler olmadan kullanılabilir, dermişin sızdırmazlık duygusu yaratmaz, yüzeyde yağ filmi oluşturmaz, alerjiye neden olmaz ve yüz ve vücutta çeşitli döküntülerin artmasına neden olmaz. Reaktif cildin kuruluk ve tahriş olmadan narin şekilde ovulması etkisi nedeniyle birçok kız, Avrupalı markaların reklamı yapılan konjak süngerinden daha aşağı değil. Yüz kaslarının yorgunluğunun atıldığı sünger "Connyak" ile çarpıcı bir masaj, kullanıcılar özel eklentiler olmadan keyifli bir spa prosedürü diyorlar.

Konjak yumrularından megapopüler bezin cevabı memnun değil

Farklı üreticilerin süngerleri hakkında daha yüksek fiyatlarla farklı üreticilerin sunduğu süngerler hakkındaki minnettar yorumlar karşısında "Konyaku" süngeri incelemeleri farklı şekilde hak etti: bunları keskin negatiflere onaylamaktan. Bu uygulayıcıya bir bütün olarak olumlu geribildirim, diğer konjak süngerlerinin övücü değerlendirmelerinden farklı değildir. Fakat negatif yorumlar, glucomannan'dan gelen doğal beyaz bir bez ile ilişkilidir ve glucomannan iki ya da üç ay sonra dahili olarak bir siyah mantarla enfekte olmuştur. Kozmetik bir ürünün tahminlerinde böylesi bir farklılık, bir kozmetik ürünün uygun olmayan bir şekilde depolanması (örneğin, ıslak bir banyoda) veya süngerin kullanımdan sonra yetersiz bir şekilde yıkanması ile ilişkilidir; dekoratif kozmetikler veya sivilce cildi için, aksesuarın bir antiseptikle uygun bir şekilde muamele edilmesine gerek kalmadan ucuz, Bir konjak süngeriyle birlikte yüz bakımı.

bulgular

Bir Asya bitkisinden bir güzellik cihazı, bugün yalnızca yeni bir egzotik "hile" değil aynı zamanda da kullanışlı bir bakım malzemesi haline geldi. İncelemeleri onaylamak, sevilen doğal exfoliantın birçok avantajı hakkında bilgi verir. Konjak süngerleri geniş bir yelpazede, çağdaşların kendi cilt tipine uygun glükomannan'dan uygun bir aksesuar seçmesi kolaydır. Yapmaya değmez ne? Kozmetikçiler uyarı: kurtarmayın, "Connie" nin ömrünü uzatın - cilt problemlerini tehdit eder! Buna ek olarak, yüzün ve vücudun yüzeyinde akut ateşli süreçlerin ortaya çıkması sırasında süngerler (konjak dahil) kullanamazsınız. İlk olarak, hastalığın genelleşmiş forma yayılmasına zarar vermemek için hastalığın tedavisi gereklidir. Küçük kozmetik kusurları olan değişik türden sağlıklı ciltler için "Konnyak" süngerleri, gençleri, doğal parlaklığı ve kadifemsi yüzeyi korumaya yardımcı olarak ideal yoldaşlar haline gelebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.