GüzellikBakım ürünleri

Durruksuzluk (kalemi kusturarak): incelemeler

Hepimiz mükemmel görünmek istiyoruz. Bunu yapmak için, iyi kozmetik elde ediyoruz, yiyecekleri takip ediyoruz, açık havada bulunuyoruz. Herpesin yüzün derisinde aniden ortaya çıkması daha neyi rahatsız edebilir? Sadece tüm estetiği bozmakla kalmaz aynı zamanda görünümünü de kötüleştirir.

Durma - maskeleme kurşun kalemi. Herpes'le etkili bir şekilde baş edip cildin durumunu iyileştirir.

Rahatsızlık hissediyorum

Çoğumuz, herpesin maskelenmesinin imkansız olduğu gerçeğinden endişeleniyoruz. Bu nedenle çevredeki tüm insanlar dikkatini bu yere yoğunlaşmış görünüyorlar. Gerçekte durum oldukça farklı olabilmesine rağmen, her insan kendi sorunlarına sahiptir.

Uygulamanın sorun alanında üzerinde durulduktan sonra çeşitli şifa merhemlerini rahatsız etmek özellikle kızarıyor. Böylece buranın görsel olarak arttığı görülüyor.

Herpes'ten mustarip her insan, etkilenen bölgede karıncalanma hissinin ne kadar tatsız olduğunu bilir. Bu nedenle, herpesin başlangıcının ilk işaretlerinde, derhal iyi bir çözüm kullanmalıdır. Sorun alanı büyüdükçe beklemeyin. Elinizin altında kullanışlı bir alet kullanmanız ve ilk hoş olmayan duyumlarla cildinize uygulamanız gerekir. Böylece, enfeksiyon gelişimini önlemek mümkündür.

Salisilik kalem

Bu durumda en uygun çözümlerden biri salisilik kalem. Bu alet cildin sorunlu bölgelerinin tedavisinde kullanılır, maskeleme ve antibakteriyel özelliklere sahiptir. Salisilik asit cildin sebase salgısının klevajını arttırır. Aynı zamanda kuruma, ölü hücrelerin ortadan kaldırılması ve ilave sorunların ortaya çıkışı da göz ardı edilir.

Herpesin ilk semptomları kalem maskelemek için kullanılmalıdır. İncelemeler, bileşimde bulunan aktif bileşenlerin hastalığın gelişimini önlediğini doğrulamaktadır.

Stopproblem'ten kalem

Salisilik asidin hareketinin diğer önemli bileşenler tarafından takviye edildiği muhteşem bir çareler var. Maskeleme kalemi Stopproblem sayesinde sorunlu alanları gizlemek mümkün hale gelir. Bu durumda iltihap, ilacın bileşiminde bulunan aktif bileşenlerin varlığına bağlı olarak askıya alınır.

SM-Michel kozmetik laboratuarı tarafından bir maskeleme kurşun kalemi oluşturuldu. Eczanelerde 170 ruble fiyatla satılıyor. Yani kurşun kalem, herpesden muzdarip olan bir kişinin bütçesine yük getirmez. Bu problem ortaya çıktığında ilacın fiyatı hakkında nadiren bir düşünce olmasına rağmen. Sorunu en kısa sürede çözmek istiyorum.

Diğer bileşenler

Avustralya sandal ağacı yağı güçlü bir antiseptiktir. Cilt enfeksiyonlarının tedavisinde kullanılırken, iltihabı ortadan kaldırır ve ağrıyı hafifletir. Genellikle streptokoklar ve stafilokokların neden olduğu sorunlardır. Özellikle etkili bileşen, virüslerle savaşan Herpes Simpleks Virüs I ve II. Çay ağacı yoğusuna göre 50 kat daha etkilidir.

Adaçayı ve celandine özleri bakterisidal, anti-inflamatuar ve iyileştirici etkilere sahiptir. Bu maddeler cildi tahriş eder.

Aloe vera jeli , vitaminler, biyoaktif maddeler, polisakaritler içerir. Bunu yaparken, iyileşme, tonik ve antibakteriyel etkiye sahiptir.

Bisabolol biyoaktif bir bileşen. Sakinleştirici ve antiseptik bir etkiye sahiptir. Ayrıca, bileşen etkili bir şekilde iltihaplanma süreçlerine karşı savaşır ve bunları kaldırır.

Müşteri Yorumları

Maskeleme kurşun kalemi cilt problemleri için çok kullanışlıdır. İncelemelerde, iltihaplı yerleri kurutmak ve saklamak için yardımıyla tavsiye verin.

Dışsal etkinin yardımıyla dahili problemi ortadan kaldırmak her zaman mümkün değildir, ancak kızarıklığı gizleyebilirsiniz. Ürün yağlı bir dokuya sahiptir, kurumuş değildir, kolayca lekelenmiştir. Bu özelliklerden dolayı, uygulamanın net sınırları yoktur.

İncelemelerde, bu şekilde bir maskeleme kalemi kullanmanızı öneririz:

 1. Mümkün olduğunca uygulayın.
 2. Birkaç dakika bekleyin.
 3. Tüylere.

Olumlu görüşler

Yüz için maskeleme kurşun kalemi, yalnızca amaçlanan amaçları için değil de kullanılabilir. Herpesle mücadelenin yanı sıra, çare deri problemleriyle mücadele ediyor. Kalem bu özelliklere sahiptir:

 1. İyi yere yatıyor.
 2. Cildi kadifemsi yapar.
 3. Hafif ciltler için idealdir.
 4. Uygulamadan sonra dikkat çekmez.
 5. Herpesle başa çıkmaya yardımcı olur.

Araçların maliyetine odaklanarak, birçok kız önemli bir sonuç beklemiyor. Bu tamamen boşuna, çünkü kozmetik kalitesi, fiyatı ile uyuşmuyor.

Maskeleme kurşun kalemi gece kullanılabilir. İlk kullanıldığında yağlı bir doku, ondan önemli bir etkisinin olmaması gerektiğini de gösterir. Ancak, kalem ideal olarak iltihabı kurutduğundan, her şey tamamen ters yönde gerçekleşir.

Ürün, gece veya makyaj altında kullanılabilir. Bu kurşun kalemi seven kızın görüşleri anlatılır. Ürün cilt rengiyle birleştirilirse uygulandığı yeri unutmak kolaydır.

Olumsuz görüşler

Kalem satın aldıktan sonra, müşteriler aşağıdaki nedenlerden dolayı mutsuz olabilirler:

 1. Hoş olmayan renk.
 2. Çubukta güç eksikliği.
 3. Kırmızımsı boşanmaların derisine görünüş.

Buna ek olarak, sadece 2 gölge satılıktır. Ilk ışık olarak konumlandırılmış. Ama aslında grimsi-pembedir. Ve ilk bakışta, birçok kız tarafından oldukça tatsız olarak algılandı.

Uygulama Özellikleri

Kesinlikle her türlü aracın kullanımı daha hoş ve etkili yapılabilir. Bunun için, onu daha önce satın alanların yorumlarını gözden geçirmek için yeterlidir. Çoğu zaman kızlar yararlı yorumlar bırakıp iyi tavsiyelerde bulunur:

 1. Ürünü daha çok nemlendirilmiş cilde uygulayın. Sonuçta, kullanım sırasında mevcut peeling çok dikkat çekicidir.
 2. Bir kurşun kalemin kuşkusuz avantajı cildi donuk hale getirme özelliğidir. Önce bir nemlendirici kullanmak en iyisidir.
 3. Çok uygun tüp boyutu. Herhangi bir torbaya koymak kolaydır. Şekli ruj benzemektedir. Çaresinin tutarlılığı aynıdır.
 4. Salisilik maskeleme kurşun kalemi çoğunlukla deri iltihabı çeken kızlar tarafından satın alınır.

Bayanlar tarafından kurşun kalem için harika bir yer bulduğu sonucuna varılabilir. Her ne kadar üretici, her ne kadar herpesle savaşmak için bir araç olarak tasarlanmıştı. Bu durumda kalem değeri tam olarak haklı çıkarır. Birçok müşterinin onu maskeleme aracı olarak kullandığı dikkate değerdir. Doğrudan amaç herpesle savaşmak olsa da. Renk hakkında pek çok müşteri olumsuz dile getirdi ancak oldukça dikkat çekici bir kurutma olduğunu belirtti. Yüz cildi sağlıklı görünümlü hale gelir, sivilceler kaybolur. Sonuç olarak ruh hali yükselir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.