GüzellikBakım ürünleri

Ünlü moda modellerinden Naomi Campbell parfüm

Naomi Campbell, 1999 yılında kamuya kendi üretiminin parfüm sunulan ilk kez makalemizde açıklamak hangi parfümü. Naomi Campbell - O denir aroması vardı. Tanınmış manken büyüleyici kokusu oluşturmak için olağanüstü bir yeteneğe sahip olduğunu fark ve onun hayranlarına diğer 12 unutulmaz kokular verirken. Bu Kara Panter durmuyor içinde Ama, her zevke yeni parfümler oluşturmaya devam.

Naomi Campbell tarafından Naomi Campbell

İlk parfüm deneyimi dünyaca ünlü modeli şarkısı "Naomi Campbell" oldu. Parfüm - değil böyle bir yenilgi olduğunu bilerek herhangi bir iş müreffeh bir bayan, güçlü bir kişilik, olması gereken bir araçtır. vücut üzerinde tüm gün muhteşem aroması olacak. Onun metresi memnun edecek ve bir uyuşukluk girmek onun göz kamaştırıcı duymak şanslı her.

kız tazeliğini, saflık ve lezzet kolaylığı ver "Naomi Campbell". Alkollü, onları giymeyi tercih edenler özellikle de bireysellik vurgulamak olacaktır. Bu parfüm, yeni bir koku seçerken dikkate istediği her şeyi alınır. Gerçekten keyifli kokusu onu akor kokulu magnolia, kırmızı biber, şeftali, hindistan cevizi, bergamot ve mandalina başlar. Çiçek motifleri zambak vadi, kediotu yükseldi ve yasemin tazelik ve duyarlılık lezzet verir. bileşimin tamamlanması sedir, sandal ağacı, misk ve karamel, vanilya notlar.

Naomi Campbell koleksiyonundan coşkulu koku

Parfüm "Kedi Deluxe" bir üst modelinin eksantrik karakteri kadar saldırgandır. Parfüm, 2006 yılında yayınlandı. Bu eau de toilette çok doğru olduğunu sahibinin dahili durumunu altını çizmektedir. böylece kontrol edilemeyen koku özümsemek, hemen dizginsiz ruh ile güzel bir kız gibi görünüyor. Asi, doymuş, canlı iradeli ve kalıcı bir koku ilginç ve cazip bir şişe içinde gizlidir. Şişe o lüks, hassasiyet ve romantizm kokusu gösteren bir leopar pembe renge sahiptir.

Kedi Deluxe - inat, güven, cesaret, ve cinsellik yoğunlaşmasıdır. tüm gezegeni fethetmek mümkün bu ruhları, almış olan kız. Bu kadın çekici, keskin zekâ, hassasiyet ve nimetidir. Ile "Kedi Deluxe" bayanlar kişiliğinize ilk sırada yer alıyor. Bu sadece bir şık aksesuar, sahibinin ruh halini artırabilir bir aracı değildir.

Serinin devamı

Kedi Deluxe parfüm hattının devamı Gece "Naomi Campbell" Kedi Deluxe oldu. Onlar özellikle başkalarının görüşler önemli değil hangi bağımsız ve seksi güzellikleri için tasarlanmıştır, kendini sever. Tuvalet suyu gece kraliçe çekicilik giymek kaderinde. Bu kız büyülü gece avcılık çıktı vahşi kedi, ile ilişkilidir. O emindir, ama yavaş yürüme gece şehrin karanlık sokaklarında dolaşıyor. O macera için yanıp tutuşuyor ve bu onun köpüklü gözlerinin ile kanıtlanır.

parfüm farklı aileler dizisine ait kokuların büyük miktarda konsantre edilir. İşte cazibe büyülü gücüne sahip odunsu ve çiçek anlaşmalar hissedilir. Bu meyve, şakayık, kuş üzümü, pamuk, kehribar ve armut - nignt at Kedi Deluxe alt notalarda. Böyle buket bir coşmuş ve vahşi kedilerin içine herhangi bir kadın değiştirecek.

Naomi Campbell tarafından Kraliyet parfüm

başka bir kişinin dünyayı değiştirmek başardı tanrıçası için oluşturulan Sonsuz Güzellik parfüm. Onlar, hayat vermek iyi tavsiye, evcil hayvan vermek ve huzur sağlamak başardı hanım, taşımak zorundadır. Bu kız lüks ve pahalı hediyeler sunmak, hatta gerekli ihtiyacı vardır. Sonsuz Güzellik Parfüm, güzel romantik ve iyi kızlar için ayarlayın. Bir koku tercih hanım - özellikle, bacakları sarkan, boynuna oturup etmek almaz akıllı bir insan.

sınırlı miktarda kullanılabilir Sonsuz Güzellik. parfüm baz notlar anason, bergamot, elma, biber, vanilya, tarçın, sandal ağacı, yasemin ve manolyalı içerir. Bu kombinasyon, uygun bayanlar, altın takı için düzensiz nefes olduğunu. Altın tonu tuvalet su şişesi zenginlik ve lüks simgeler.

kış öpücük

popüler modeli ona sahip güç soğuk kış gecesi ısınmak için anlamına gelir parfüm bir dizi vardır. Bu parfüm "Naomi Campbell" (aşağıda gösterilen resim) Kış Öpücüğü. Bu koku her zaman moda, o bir flört, neşeli bir ruh hali yaratacak olacaktır. Bu parfüm ile, cazibe bilimini usta ve en güzel olmayı öğreneceksiniz.

"Kış Kiss", dikkat çekmek birinde ve sadece onu beau için kız dönecek. Bu eau de toilette ölümcül, yaratacak seksi görüntüyü, ve hiç kimse senin başarının sırrı ne olduğunu tahmin edecektir. Parfüm tatlı kehribar, floral ve meyvemsi aroması birleştirir. Parfümün üst notlar anason, pusuda pembe biber ve bergamot. Ortalama şarkı akorları yasemin, orkide ve frezya şişe. Sandal ağacı, vanilya ve misk partiyi yapılan baz bileşimi.

Nihayet birkaç söz

Parfüm "Naomi Campbell" mükemmel eleştiriler almış. Sıcak kelime kendileri için parfüm kullanan kadınların ve profesyonel parfüm oluşturulması uğraşan gibi diller. Kızlar direnci ve şık koku için bu tuvalet suyu seviyorum. Ve lezzetleri ile Naomi yapar deneyler gibi parfümörler.

Bazı kadınlar podyum kraliçesi dünya kokulu sıvılar kraliçesi olabileceğine inanılır değil gibi başlangıçta, Campbell üretimine dikkatli tepki itiraf. Ama şimdi onlar içtenlikle onların hata itiraf ve söylüyorlar Naomi Campbell ruhları - sanat gerçek çalışma.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.