GüzellikBakım ürünleri

Palet "Garnier" - zengin bir seçim

Yüz dokuz yıl önce (1904'te) bilinmeyen bir kuaför olan Amur Garnier ilk önce kendi saç losyonunu icat etti. Sürpriz olarak, yeni araç anında büyük bir popülarite kazandı. Amur'un ürünlerinin başarısını uzun zamandır izleyen Doktor Gaston Russel 1929'da şirketini satın alıp yazarın adını kalıcı hale getirmeye karar verdi. Ve yeni bir işletme doğdu - seksen yıldan uzun bir süredir geliştirip yaratan laboratuvar Garnier Saç bakımı için araçlar. Sadece 1990'da şirket işini genişletmeye karar verdi ve bu bağlamda çeşitli kozmetiklerin seri üretimine başladı.

Kozmetik "Garnier" tüm dünyada çok popüler. Elbette bunun nedeni, laboratuarlarında yeni ve yeni teknolojiler geliştiren bilim insanlarının ve şirketin liderliğidir. "Garnier" boya uzun zamandan beri en iyilerden biri olarak kabul edildi. Kozmetoloji alanında bu konuda hemfikir olan profesyoneller ve sıradan ev hanımları, "Garnier" ürünlerini kullanmanın keyfini çıkarıyorlar. Modern teknoloji sayesinde, saç "Garnier" boyasıyla eşit ve hızlı bir şekilde boyanır.

Düzenli olarak saçlarını boyayan bir kadın için, kullanılan boya sağlam, yüksek kaliteli ve saçları bozmadan çok önemlidir. Şirket Garnier, tüm bu gereksinimleri karşılayan onun ürünü olduğunu iddia ediyor. Hem güçlü hem de zengin bir renk sağlar, aynı zamanda hem içten hem dıştan saçları iyileştirir. Bu etki boya çeşitli yağlar ve bitki özleri ekleyerek sağlanır. Boyamadan sonra saç güçlü, esnek ve aynı zamanda itaatkâr ve ipeksi hale gelir.

Renk paleti "Garnier" çok çeşitlidir. Doğal tonlar, saçlarına muhteşem bir gökkuşağı rengini veren benzersiz bir formüle sahip "Belle Color" in buklelerini sağlarlar. Boya kullanımı çok kolaydır ve ev kullanımı için tamamen erişilebilirdir. Renk paleti "Garnier Belle Color", açık kahverengiden siyaha kadar 20 ton tonludur.

Daha dayanıklı olan boya "Garnier 100% renklidir." Saçın rengini ve parlaklığını daha da uzatır, çok rahat kremsi bir yapıya sahiptir. palet "Garnier 100% renk" dört gruptan oluşur - hafif, adil, bakır ve karanlık.

Nutris Cream, şirketin daha sonraki gelişmelerinden biridir. Yaratıcılara göre, bu boya saçları sadece zengin bir renk değil, aynı zamanda sağlıklı bir renk verecektir. Bu, boya bileşenleri, çeşitli meyve yağları ve besin maddelerinden dolayı mümkündür. Palet "Garnier Nutris Cream" nin 22 gölge var.

"Renkli Nuchells" kompozisyonunda zeytinyağı, carite ve avacado bulunur. Bu yağların kullanılması, saçların derin beslenmesine ve iç yapısının eski haline getirilmesine olanak tanır. Boyalar gri tüyleri tamamen boyar ve uzun süre pürüzsüz ve eşit bir renk korur. "Garnier Renk Nuchells" paletinde çok zengin - 30 gölge var - cappuccino, çiçek bal, beyaz güneş, parlayan kırmızı vs.

Şirketin en son yenilikleri renklendirmeyi yumuşak ve güvenli yapan amonyak boya içermeyen "Renk Parlatıcı" dır. Kızılcık özütü ve aragon yağı içerir. Palet "Garnier Color Shine" küçük, yalnızca on altı tonda, ancak kalite mükemmel.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.