Gıda ve içecekRestoran yorumlar

Restoran Elemanları: açıklama, menü, rehber ve yorumlar

Moskova halkının her gün binlerce harika gezegenimizin farklı bölgelerinden gelen dünyanın en büyük ve en güzel şehirlerinden biridir. Ekonomik gelişme üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir oldukça iyi gelişmiş altyapı, olduğu unutulmamalıdır. Buna karşılık, Rusya Federasyonu başkenti ikincisi nedeniyle sürekli bir bar ve restoranlar, kafeler ve kulüpleri, otel ve pansiyonlar çeşitli yanı sıra diğer benzer kurumlara açıyor. Bu arada, bugün lokanta işletme projelerinin sadece birini ele alınacak.

Restoran Elemanları - benzersiz bir atmosfer ve mükemmel hizmet ile büyük bir kurum. varlığını kısa sürede proje zaten özünü pek çok soruna üstesinden ancak olmamıştır. Bu yazıda, restoranda Elemanları Zhanny Kim ve onun menüsünün ayrıntılı bir inceleme tam adresini bilmek çalışma saatleri ve diğer eşit derecede önemli bir dizi bilgi yürütecek. Başlayalım!

yaratılış Tarihçesi

Bu proje restoran iş sadece 2015 yılında açılan, ancak yalnızca 1 yıl için Moskova sakinlerinin kalbini kazanmak mümkün oldu edilir. O kadar uzun zaman önce restoran Elements Zhanny Kim iki kişi öldü sonuçlandı korkunç atışları, orada olduğunu hayal etmek zordur. Neyse ki, bu nedenle, kurum çalışmalarına devam etmiştir, hoş olmayan bir tesadüf olduğu ortaya çıktı.

sokakta Rochdelskaya restoran yazarın performansında inanılmaz lezzetli Kore yemeklerinin tadına bakabilirsiniz Rus başkentine ilk kurumudur. Buna ek olarak, öyle değil mi o modern bir iç vurgulamam fayda var ve bu ilave bir avantajdır?

yönetim

Bu projenin yaratıcısı Patrik de popüler bir bar "Keanu" sahibi olan Joan Kim, oldu. Gelişmekte menüler Edward Kwon adlı aslen Kore'den deneyimli şef meşgul. Bu adam zaten 40, ama o 30 yıla kadar arar ve gençlik onun gizli Kore mutfağı olduğuna inanmaktadır.

Onun oldukça uzun kariyeri şef ben en ünlü çalışmış Avrupa'daki restoranlar ve ABD. Bu arada, bugüne kadar, Edward üç bünyesindeki Kore'de restoranların yanı sıra onun bölgedeki popüler yemeklerle ilgili bir televizyon programı vardır gerçeğine dikkat.

Ne yazık ki, Kwon restoran Elements gibi, bu projenin mutfak daimi baş olmak mümkün değildi. Böylece, şef Igor Susov olduğunu.

özet

Tesis cadde Rochdelskaya (15 ev, 1 bina) yanında kurulmuş ve öğleden gece yarısına kadar her gün açıktır. Eğer yeraltı taşıma bu restorana almak için planlıyorsanız, bu durumda en iyisi, aşağıdaki metro istasyonları biri :. "Krasnopresnenskaya" veya "Sokak 1905" e gidin

Ayrıca kayda değer projesi 1.5-2 bin ortalama puanı olduğunu böylece restoran Proprietress Elemanları yapılmış olmasıdır. Ruble. Böylece bir kişi için ziyafet maliyeti yaklaşık 2-3 bin olacak. Ruble.

Sadece burası 2 salon toplam kapasitesi hatta büyük ölçekli etkinlikler için yeterli olacaktır 150 koltuk olduğunu unutmayınız. Sorularınızı belirtin veya herhangi bir bilgi açıklığa kavuşturmak için yöneticisine başvurun, 8 numara (495) 988-26-56 arayın.

Restoranda Elemanları Zhanny Kim sahibi, yeni bir mutfak projesi oluşturmak için fikri yoktu zaman Kojima o iç Asya, Kore'ye özgü olmayan başvurular çok sayıda olduğunu yapmaya karar verdi, bu kurum oldu. Günümüzde tasarım, sen kadife kanepe ve koltuklar turkuaz ve yeşilin varlığını gözlemleyebiliriz.

Mükemmel genel iç görünüm tamamlayacak, aynı zamanda bir pencere pervazına yerleştirilir güzel çizimler ve Buda kafa yapılır restoranın duvarlarında dikkati çekiyor. Bu arada, bina tasarımı geliştirme Zhanna Kim daha önce çalışmış olan Fatima Misikov içeriyordu.

yemekler Harita

Hatırlayacağınız gibi, daha önce lokanta olduğunu Edvard Kore Büyükelçiliği Konsolosu Kvon kendisi çalışır Elementler bir menüsü belirtmiştir. ana yemekler kartlarını oluşturan Mutfak başyapıtları, Korece tarifleri için özel olarak hazırlanmış, ama bu Avrupa yeme dosyalanmış bakmaya durmuyor.

Kore çok baharatlı yemekler anlamına gelir, ama Ruslar daha iyi denemek için değil yemek gibi, böyle bir tat alışık değiliz. Böylece, Elements Restaurant, orijinal yönü klasik Koreli yemekler hafif versiyonunu sunuyor.

lezzetler bölümleri çok büyük, ama küçük değil değil. gıda fiyatları oldukça makul (onları daha ayrıntılı olarak, bir sonraki bölümde ele alacağız). Genel olarak, burada lezzetler büyük bir çeşitlilik bulacaksınız, bu yüzden sadece kendiniz için güzel bir şeyler alabilirsiniz.

ana menüden Kesme

Elemanlar (restoran) menüsü oldukça ilginç ve değişik aynı zamanda. Burada bir olduğunu "Yukhve" gibi bir tabak deneyebilirsiniz sığır tartar gelen susam yağı ile tatlandırılmış armut, bıldırcın yumurtası, çam fıstığı ve kimchiden reçel eklenmesi ile. yemek maliyeti sadece 470 ruble olduğunu.

Kızarmış pirinç ve ıspanak, fasulye filizi ve kızarmış tavuktan yapılan 680 ruble, için eşsiz salata - Ayrıca "bibimbap" deneyin emin olun. Eğer et yemekleri seviyorsanız, 300 ruble "Sugogi Mukuk" sipariş edilmelidir. - pırasa ve daikondaki ile Sığır güveç.

Görüldüğü gibi, Elements Restaurant'ta kesinlikle gerçekten lezzetli ve benzersiz bir şey tadını mümkün olacak!

yorumlar

bu kuruluş ziyaret etmiş Yorumlar internet kullanıcılarının neredeyse her zaman pozitiftir. Tüm müşterilerin demek hizmet, modern iç, ev benzeri ortam ve mükemmel gıda burada yüksek seviyede olduğunu. eksikliklerin ziyaretçi biraz daha yüksek fiyatlar kaydetti ama yemekler emin değer için, para için hizmet, inan bana.

Böylece Elemanları - Kore mutfağı seven insanlar için modern bir restoran. İşte makale zaten mantıklı bir sonuca olduğunu. ruh sizi ve afiyet olsun iyi!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.