Gıda ve içecekYemek tarifleri

Multivarka kızartılmış patates. Nasıl pişirilir?

multivarka ne pişirmek? Kesinlikle bir çanağı, bir birinci, ikinci ya da hatta yoğurt, hamur işleri ve kek olup. multvarki gıda, aşçı, fırında, yavru kaynamaya ve birkaç pişirin ile.

Multivarka sırf sen, herhangi bir tayin zamanda sizi o ve kahvaltı, öğle ve akşam yemeği pişirebilirsiniz özel fonksiyonlar yardımıyla, yemek pişirmeye vaktim yok insanlara ihtiyacımız var. o da sadece sağlıklı gıda tüketmek isteyenler için vazgeçilmezdir. Bir yemeğin pişirme sayesinde birkaç kez azaltılır. Örneğin, multivarka içinde patates işin başlamasından sonra on dakika maksimum sonra hazır olacak.

Yani multivarka hazırlanabilir? fasulye, bezelye ve mercimek - Buğday, arpa, buğday, pirinç ve baklagiller gibi tahıllar, çalışmak son derece kolaydır. Kısa sürede multivarka mümkün pişirin lapası, çok lezzetli söndürmeye alacak.

Ayrıca çok sulu ve tüm yiyecek buğulama olarak hiçbir eser elementler ve vitaminler buharlaşmadıklarından ile yumuşak, balık ve et döner.

lezzetli yemekler hazırlamak için, elinizdeki bu mucize tencereye sadece tarifleri olmalıdır. Bir tavada veya tavalarda fırında pişirme önemli ölçüde farklı multivarka Gıda Teknolojisi.

Multivarka da tamamen hazır içinde gıda, istenilen sıcaklığa kadar ısı, yani, ısıtma gibi bir fonksiyona sahiptir. Ayrıca, gıda bağımsız tanımlanabilir bir süre için sıcak kalabilirler.

multivarka yemek pişirmek - harika kastryulek sahipleri oldukça defalarca alıcılar tarafından onaylandıktan Satın alma takdir böylece rahattır.

Örneğin, düşünün tarifini gibi yemekler multivarka kızartılmış patates. basit ve hızlı bu incelik hazırlanması.

multivarka kızartılmış patates

Gezegenimizin sakinlerinin çoğu kızarmış çalıştık patates. Tarifler , çok kuşaktan kuşağa iletimi yapabiliyor birisini pişirme, birisi sadece internette buldum. Sonuç olarak, tersine, usanmış değil, orada böyle yanmış patates gibi sorunlar hep vardı ya. iyimserlik hostesi eklemez, devamlı olarak tüm karıştırarak, soba biraz zaman harcayın. Neyse ki, zamanımızda kolayca patates pişirmek hangi ile multivarka olarak böyle harika buluşu vardı.

Bu yemek hazırlamak için, örneğin maddeler gerek:

  • patates, yaklaşık olarak yarısı kilogram;
  • bitkisel yağ;
  • tuz, soğan ve karabiber.

multivarka kızartılmış patates. hazırlanması:

Biraz bitkisel yağ dökmek gerekir fincan üniteyi başlatın. Sonra şeritler halinde patatesleri yıkayın, soyun ve kesmek gerekir. Daha sonra, kaseye koyun ve yaklaşık kırk dakika boyunca "Pişirme" modunda multivarku çevirin. Kapağı kapatın gerekli değildir.

Yirmi dakika geçtikten sonra, bu karıştırın, tuz ve karabiber Patatesleri eklemelisiniz. Bir kez daha cihazı kapatmak heyecan pişirme sonunda.

multivarka hazır kızartılmış patates! Afiyet olsun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.