Gıda ve içecekYemek tarifleri

Ekşi krema ve soğan içinde Narin karaciğer

ekşi krema karaciğer ve soğan birlikte herhangi garnitür ile beyaz veya kahverengi ekmek bir dilim, ve bunun gibi, akşam yemeği için sunulduğu ve edilebilmektedir. Her durumda, bu yemeğin de sizi tatmin ve ev birine ve tüm üyelerini keyfine varacaksınız. Ancak, bu yemeği hazırlamadan önce, uygun yan ürün satın almak için emin olması gerektiğini belirtmek gerekir. Nasıl düzgün biraz daha söylemek seçin.

yan ürün doğru seçim

Ben soğan ekşi krema karaciğeri pişirmeyi hakkında size önce, yan ürün bu tür a seçmek gerekir nasıl anlatmalıdır. Çünkü onun kalitesinin sizin yemek lezzetli ve doyurucu bir olup olmayacağını tamamen bağlıdır.

Sipariş ihale ve besleyici bir yemek çıktı etmiş, birçok aşçılar sadece tavsiye tavuk karaciğerler satın. Sonuçta, pratikte acı değil ve çok hızlı bir şekilde pişirilir. Ancak, bazı ev kadınları sıklıkla yan ürünleri sığır ile bir güveç yapmak. Bitmiş çanak acı tadı ve lezzetli çıktı vermez, bu madde dikkatle ele alınmalıdır. Hangi biz biraz daha düşük söyleyecektir.

Eğer ekşi krema ve soğan içinde karaciğer yapmadan önce Yani, bunun doğru almalısın. Çok karanlık olmamalıdır. ürün ile tüm damarlar ve filmler satışı hemen önce çıkarılmalıdır. Böyle madde yayılan Koku hoş bir etki ve tepki neden olmamalıdır.

Lezzetli tavuk ciğeri: tarifleri ekşi krema ile

Yemeğe yan ürünü bu hazırlamak konusunda birçok yolu vardır. Ancak, çoğu lezzetli ekşi krema kullanımını gerektirir seçenektir. Ondan sonra yan ürünü daha yumuşak ve narin hale gelir.

Peki tavuk karaciğeri hazırlanır? krem Tarifler Aşağıdaki ürünlerin kullanılmasını gerektirir:

 • Soğan tatlı büyük - 2 başları;
 • Taze krema maksimum yüksek yağ içeriği - 185 g;
 • Dondurulmuş tavuk ciğeri - 800 g;
 • kokusu giderilmiş ayçiçeği yağı - 45 mi;
 • kalın krem - 70 mi;
 • orta boy iyotlu tuz, biber, yenibahar ezilmiş - takdirine bağlı olarak kullanılan;
 • İçme suyu - 150 mi.

tavuk İşleme yan ürün

ekşi krema Tavuk karaciğeri çok çabuk pişer. Ürün ısıl işleme tabi tutulur Ama önce, buzunu iyi olmalı. Daha husus, tüm damarlar ve diğer yenmez bileşenlerle kesilmelidir. Bundan sonra, karaciğer iyice orta parçaları soğuk musluk suyu ve pirzola altında durulanmalıdır. Bu arada, ev kadınlarının bazı tutarlı bir biçimde bu tür bir ürün hazırlamak için tercih ediyorum.

Karaciğer yanında dikkatli elleçleme teşhir ve soğan için gereklidir. Onlar kabuğu temizlenmeli ve daha sonra küçük küpler halinde doğrayın edilmelidir.

gıdalar kızartma

krem tavuk karaciğeri lezzetli ve kokulu döndü için, kokusu giderilmiş yağda önceden kızartılmış edilmelidir. Bunu yapmak için, size bitkisel yağ dökün içine derin bir sote tavası, kullanmak ve daha sonra bunu şiddetle ısıtmak istiyorum. Bundan başka, sıcak tencere daha önce tedavi edilen karaciğer koymak gerekir. buharlaşması sıvının her bir yan ürün sonra, 10 dakika süre ile dikkatli bir yavru gerektirir. Karaciğer soğan ampuller ekleyin ve bir yağ (5 dakika) ile ısıl işlem tekrar için gerekli adı geçen sürenin sonunda.

güveç

maddeler bir şey kızartmak sonra onları söndürmek için başlamalıdır. Bu amaçla, karaciğer biraz su dökün ve tuz ve pul biberi ilave edilmesi gereklidir. Bu ürünlerin haslayin, onun için ¼ saat istenmektedir. Bu süre boyunca, malzemeler neredeyse tamamen hazır olmalıdır. Sonunda onlar ağır krema ve yağlı krem dökün olmalıdır. bileşenler büyük bir kaşık, kısık ateşte yaklaşık 10 dakika boyunca kendi önerilen pişirme karıştırınız. Böylece tencere kapatılmalıdır.

Uygun besleme zenginliği ve kokulu gulaş

ekşi krema ve soğan karaciğer piştikten sonra derin kase genişletilmesi gerektiğini ve bir dilim ekmek ile birlikte aile üyeleri vermektedir. Eğer daha doyurucu bir yemek yapmak istiyorsanız, o zaman bu tür gulaş için ek olarak bir lezzetli bir garnitür yapmak için önerilir. Örneğin, ufalanan tavuk ciğeri Birleştirilen buruşuk patates, buğday veya pirinç lapası ile iyi, hem de herhangi bir makarna.

adım tarifi Adım: karaciğer (haşlanmış) ekşi krema ile

Lezzetli bir yemek pişirme Eğer Sulu sığır yan ürünleri, düzgün su verme öncesinde tedavi edilmelidir satın aldı. Eğer yoksa, o zaman çanak o tüketilen edilemez o kadar çok acı tadacaktır.

Bu nedenle, karaciğer hazırlanması ekşi krema hostes aşağıdaki ürünler için kullanılabilir olmasını gerektirir:

 • Soğan tatlı büyük - 2 başları;
 • Taze krema maksimum yüksek yağ içeriği - 190 g;
 • dondurulmuş veya soğutulmuş sığır karaciğeri, - 800 g;
 • kokusu giderilmiş ayçiçeği yağı - 45 mi;
 • Domates salçası - 2 tatlı kaşığı;
 • Taze havuç - 2 orta adet;.
 • Satın alınan yağsız süt - 400 mi;
 • orta boy iyotlu tuz, biber, yenibahar ezilmiş - takdirine bağlı olarak kullanılan;
 • içme suyu - 140 mi.

Yan ürünleri sığır hazırlanması

Sipariş krem çok lezzetli kurabiye çıktı etmiş, bu tamamen önceden çözülmüş olmalıdır. Bundan sonra, bir yan ürün, çok dikkatlice safra kanalları kesme gerektirmektedir. bunların içerikleri rastgele olan ana madde üzerinde düşerse, çok acı olacaktır.

Böylece, gereksiz öğeleri sığır karaciğeri kaldırarak dikkatli bir şekilde, sıcak ve daha sonra da soğuk su ile durulanmıştır gerektirir. Dahası, büyük bir kapta iri parçalar ve yerine kesilmelidir. Bu madde mağazadan alınan az yağlı süt ile dolu ve olmalıdır sonra 35-45 dakika bekletin. Bu işlem, yumuşak ve yumuşak hale yan ürün acılık maksimum mahrum etmek için gereklidir. karaciğer sonunda yeniden yıkanmalı ve küçük parçalar halinde kesilmiş.

sebze

hazırlamak için ekşi krema lezzetli bir sığır karaciğeri havuç ve soğan gibi aynı zamanda sebze sadece kullanılan bir yan ürünü olarak adlandırılan, ancak edilmelidir. Onlar temizlemek ve pirzola gerekir. Havuç dilimler halinde kesilir ve soğan olmalıdır - küpler halinde.

Tavada ısıl işlem

ana malzemeler hazırlanması olmalıdır sonra bir tencere ve kokusu giderilmiş yağın içine dökün ve yüksek ısı koydu. Bitkisel yağ kaynamaya başladığında, tüm işlenmiş sığır karaciğeri ortaya koymak için gereklidir. Fry yan ürün sürece aşırı rutubetten buharlaştı olarak tercih edilir ve hafifçe redden değildir. Bundan sonra, ampuller ve havuç dilimleri için madde eklemelidir. Fry tüm bileşenler yaklaşık 10 dakika olmalıdır.

ihale ve lezzetli yemek, kokusu giderilmiş yağda kızartmak için gereken sadece sebzeli dana karaciğeri almak değil, aynı zamanda kargaşadan. Bu amaçla, ürünler biber, tuz ve düşkün yetiştirilen diğer baharatlar ile biraz içme suyu dökün, hem de lezzet gerekir. buna saatlik biraz salça ve taze krema yüksek yağ içeriği eklemek gerekir ¼ hakkında bir tabak söndürün. Iyice kapaklı yaklaşık 10 dakika kapalı verdikleri ısı tedaviye devam için gerekli malzemeleri karıştırın. Bu süre boyunca, karaciğer ve sebzeler tamamen pişmiş yumuşak ve çok lezzetli ve kalın sos oluştururlar.

Düzgün masaya yan ürünleri sığır gulaş hizmet

Şimdi işlemek ve evde karaciğeri yemek pişirmeyi biliyor. gulaş hazırlandıktan sonra, derin kase genişletmek ve cömertçe taze doğranmış otlar serpin gereklidir. Bu yemeğe ek olarak, koyu veya beyaz bir somun ekmek sunabilir. Ayrıca herhangi bir garnitür ile birlikte tablo göndermek için izin karaciğer ve krem sos hazırlanabilir. Ancak, su ısıtıcısı ayrı yapılmalıdır. Afiyet olsun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.