SağlıkErkek sağlığı

Açıklama, öneri ve değerlendirmeleri: ereksiyon için Egzersiz

Birçok erkek uyuşturucu kullanmak sevmiyorum. Ve çoğu zaman gerekli olan egzersiz ereksiyon için. Bu ilişki sırasında fiziksel sürecin önemli bir bileşenidir. potency'si doğrudan bağlıdır gelen Ereksiyon, cinsiyet yol açar.

Neden egzersiz?

men "yükseklikte" hissetmek için cinsel konularda önemlidir. Ve eğer ereksiyon zayıftır, bu kollarınızı, ağırlaştırılmış düşürebilecek aşağılık kompleksi. Adam, güvensiz savunmasız ve sinir olur. Bu nedenle, gerek ereksiyon egzersiz.

Ne egzersiz olabilir?

kullanılan ilaçlar, uygun beslenme olabilir gücünü arttırmak. Ama en iyi egzersizleri uygundur. Onlar da uygun seçilerek birer yapılabilir. Ama daha iyi sonuçlar ereksiyon geliştirmek için kapsamlı egzersiz sağlar. Ve farklı sistem vardır. Ama iyi sonuçlar için önemli her durumda - Düzenli egzersiz.

beden eğitimi

 1. İlk pozisyon - dört ayak üzerinde. Sonra sığ bir nefes yaptı. Sonra nefes verin. Onun ayak tabanı için sorunsuz aşağı onun kalçalarının yaslanacak kadar sırasında. Eller bükmeyin. Sonra başlangıç pozisyonuna dönün. Egzersiz üç kez yapılır. tekrarlar sayısındaki artış, her gün birlikte.
 2. İlk pozisyon - Dik dur. gövde boyunca Eller serbest düşüş. Bel altı bile nefesi. Sonra küçük bir duraklama ve soluk veren izler. Bu sıkıştırılmış anüs içinde. Ve dört saniyelik bir duraklama. Ardından vücut rahatlatır.
 3. iyi çömelme esnasında uyarılan ağ. duran, ayrı olarak 1 ayak ile omuz genişliğinden daha ayak geniş - Başlangıç pozisyonu. Eller yanlarda aşağı asmak için ücretsiz. Sakin nefes ve mümkün olduğunca bodur olarak düşüktür. Ardından, vücut öne doğru eğilir, eller döndü olsun. 1 saniye ve nefes için ara verir. Vücut orijinal konumuna geri döner.

ereksiyon geliştirmek için egzersizler kümesi

montajı için Egzersizler karmaşık olabilir. Bu durumda, bir seferde en az iki günlük gerçekleştirildi. Ve düzenli tekrarlanmıştır. egzersizlerin kompleksi:

 • İlk pozisyon - sırtüstü yatarken. Eller başının, bir ense arkasında birleşmiş. Nefes ardından nefes verin. Sağ bacağı boyunca dikey olarak yükselir. Ve bu havada daireler çizmeye başlar. Egzersiz her bacak üzerinde on kez tekrarlanır.
 • İlk pozisyon - sırtüstü yatarken. sıkılır kalçayı dizlerinizi ve ayaklarınızı bükün. Bu durumda, elleri dizlerinin üstünde olmalıdır. Bu derin bir nefes alır. Sonra dizleri direnç yanlarına ellerini yayılır sırasında, nefes verin. Egzersiz üç kez tekrarlanır.
 • İlk pozisyon - Dizlerin bent ile sırt üstü yatarken. Eller ve ayaklar yere olmalıdır. Bu bıçaklar ve ayaklar, pelvis yukarı itilir vurgu. Bu pozisyonda, 1 saniyede duraklatır ve vücut başlangıç pozisyonuna düzgün bir şekilde transfer edilir. Egzersiz en az on defa tekrar edilir.

Yaygın olarak kullanılan egzersizler

kuvveti artırmak için kullanılabilecek ereksiyon bozukluğuna belli egzersizler vardır. Örneğin, "Hoover." bir sandalyede oturan uzanmış kollarla öne eğmek. Koltuk hububat üzerine serpilir anlaşılmaktadır. Sonra o Anüs ve testis arasındaki "emmek" a deneyin. gevşeme Ardından, ve egzersiz tekrar tekrar edilir. Bitti birkaç kez. Daha sonra 10 tekrar sayısı ve yavaş yavaş artar, her gün başlar.

"Taş tutun." Egzersiz Başlangıç pozisyonu - kemer üzerinde elleri ve hafifçe bükülmüş dizler ile Dik dur. Sonra daha da eğmek, ancak gergin döner ve kalça kasları gevşer. Egzersiz birkaç kez tekrarlanır. Tutulur kas taşı sandviç gibi görünüyor. orijinal konumuna düzeltti.

Egzersizler ereksiyon "Köprü" güçlendirmek için. sırtüstü yatarken - Başlangıç pozisyonu. Bacaklar yarı diz bükülür ve ayak yere yerleştirilir. Eller vücudun boyunca durmalıdır. Geri eşit yere değdiği. Egzersiz kaldırma ve pelvis düşürücü. birkaç kez tekrarlanır. Yavaş yavaş hareketlerin sayısını artırmak.

Egzersiz "atlanıyor". duran - Başlangıç pozisyonu. Aynı yerde çalışan başlar. Ama katta aynı çorap kapalı gelmiyor. yarışta sadece topuk katılın. Adam, diğer bir ayak kayar şekilde. Bu durumda, sadece dizlerini hareket ve tek tek ve mümkün olduğunca çabuk teşhir etti. egzersiz mümkün olduğunca çabuk, dinamik yapılır. Bu bir dakikalık bir süre ile başlar. Yavaş yavaş, günlük egzersiz süresi artar.

Egzersiz kompleksinin Faydaları

Nedeniyle karmaşık egzersiz, mükemmel erkek üreme sistemini uyarır. Bu sperm üretimi için değil, aynı zamanda ereksiyon üyesi için sadece sorumludur. Kapsamlı sistem sedanter olanlara özellikle yararlı olacaktır. Egzersizler organlar, kalça ve tailbone inaktif durgunluğu ortadan kaldırmak için ereksiyon yardım geliştirmek. Ve bir cinsel organa normal kan akışını sağlar.

Kegel egzersizleri Faydaları

Kegel ereksiyon etkisi kas kasılması nedeniyle değildir ve kanla penisi doldurarak vermek egzersizleri. Onun taban kas lifleri ile çevrilidir. Kegel egzersizleri ve vücut tonlama pelvik taban kasları pelvis ve penis artan kan dolaşımını neden olur. Bu içeriğini artırır ve ereksiyon artırır. Kegel egzersizleri, basit kullanışlı ve tamamen zararsızdır.

Egzersiz körelmiş kasları olmadan. Onların ritmik kasılma orgazm sırasında oluşur. zevk ve Atrofi duyumları akışını azaltır. Ama egzersiz kasları güçlendirmek ve ereksiyon artırabilir. Kegel egzersizleri prostat üzerinde olumlu bir etkiye sahip ve kan akımını artırarak onun içinde iltihaplı süreçler yerleştirin.

Ayrı egzersiz Kegel

Eğer zaman yoksa, düzenli egzersiz tekrarlayabilirsiniz. İlk lobkovokopchikovaya (LA) kastır. idrara çıkma akışı sırasında Bunu yapmak için askıya alınır ve tekrar serbest bırakılır. Uygun kaslar - olanlar eğer bu deney gerginlik.

Sonra 15 defa, 2 kez günde kesip rahatla. Her gün oranı artar sayı elli ulaşana kadar. Sonra egzersiz daha karmaşık hale gelir. Her kas kasılması 3 saniyelik bir gerilime tutulur. Sonra rahatlatır. egzersiz sürece günde 2 defa daha karmaşık bir versiyonu bunları uygulamak için elde edene kadar yapılır.

Sistem Kegel egzersizleri

Kegel sistemi için iyi bir ereksiyon için Egzersizler kolaylaştırır. Önemli olan - Kullanmak için gerekenleri kasları (LC) aynı anda bilmek. Onları bulmak için, bir ya da iki parmak üzerlerinde herhangi bir baskı ile testis arkasına yerleştirilir. Orada idrara çıkma ve sıkıştırılmış iç kasların akışı durdurmak gerekir gibi görünüyor. Aynı zamanda enerji edecek ve egzersiz istenen gelmiş biri.

egzersiz kolay yolu:

 • deneyin idrar yaparken yavaşlatır veya idrar akışını durdurmak için. Bunun yerine fırlatma hareketinin Retraktörü yapmak.
 • Egzersiz karın, kalça veya bacak kaslarını zorlamadan yapılmalıdır. Solunum gecikmiş olmamalıdır. idrar akışı yavaşlatılabilir veya durdurulabilir eğer Egzersiz başarılı sayılır.
 • Bu ilk girişimleri asla olamazdı. Ama eğitim devam etmelidir.

Egzersizler bir sistem:

 • (Vücutta hissedilebilir olmalıdır) ila 5 sayım esnasında LK yavaş kas suşları;
 • aynı hesap yavaş yavaş gevşetir;
 • Egzersiz on kez tekrar edilir;
 • Bu günde 3 defa kullanılabilir;
 • eğitim tatbikatı başında kas gerilme LC sadece 2 saniye yatan yapmak ve daha kolaydır;
 • eğitim süresi kademeli olarak artar;
 • Birkaç hafta sonra LC kas 10 saniye (tercihen 30 içinde) daha önce gerilmelidir;
 • Pelvik kaslar daha güçlü olunca, aynı egzersiz, oturma ve yürüme, ayakta yapılmalı;
 • Karmaşık egzersiz, herhangi bir faaliyet sırasında yapılan indirimlerin, karın üzerinde baskı oluşturmaya (, hapşırma gülme, öksürme vb ...);
 • Penis "geri dönen" şekilde kas Montaj sırasında keskin sıkılaştırır;
 • İptal için seks sırasında meydana gelirse, bunun ereksiyon korumak için iyidir.

egzersiz hakkında erkeklerin Yorumlar

erkek misafirler göre, egzersizlerin sonuçları birkaç gün içinde görünmez. Bu zaman alır. Kegel sistem çok popüler, hem de bazı makale ereksiyon diğer egzersizler de sundu. Ama bir şey onları birleştiren - düzenli çalıştırılması gerekir. Sonra sonra 4 hafta farkedilir sonuçlar olacaktır. Bazı erkekler için rağmen iki üç ay sürer.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.