ÇirkinlikEv güvenlik

Kontrol paneli "Astra-812": Manuel

Neyse ki, uzun yangın güvenlik cihazları icat edilmiştir. Onların sayesinde, hala erken bir aşamada yangını belirlemek ve zaman içinde ateş çağırabilir. Bu cihazların biriyle yazıya okuyucularını tanıttı. Böylece, burada dikkate alınacaktır cihaz - "Astra-812". Bu makale bu cihazla çalışan tüm nüansları hakkında söyleyecektir: Bazı veri toplama nasıl kontrol, ekipman var. Şimdi, her şey sırasıyla.

"Astra-812" alınması ve kontrol cihazı: fiyat

Her şeyden önce ben cihazın maliyeti hakkında konuşmak istiyorum. "Astra-812" - üretici tarafından üretilen cihazların tek model değildir. Aynı şirketin diğer birlikte bu modeli, ele alırsak, o zaman bunun en pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Bu sözleri onaylamak için cihazın "Astra-812" model "Astra-713" karşılaştırabilirsiniz.

İlk model yaklaşık altı bin mal ve ikinci olacak - yaklaşık iki buçuk bin. aralık oldukça büyük, ama maaş ne için olduğunu. "Astra-812", "Astra-713" den daha yüksek bir büyüklük sırasında sahip işlevsellik ve işletilebilirlik. Ama ne alıcı için para alacak? bu cihaz hangi özelliklere ve modlar mı? Aşağıda bu konuda daha fazla bilgi.

"Astra-812": Manuel

Yani, kutu ve enstrümanın kendisi ile tam kullanım kılavuzunu geliyor. O etraflıca tüm özellikleri ve çalışma prensibi açıklamaktadır. Bir veya başka bir düğme ne için sorumlu, yani - Ayrıca, kitap düğmeleri ve birim alan "Astra-812" hepsi açıklanır. Cihaz, cihazın çalışmasının tüm açıkça anlatılmıştır özel dergi sahiptir kılavuzunda bulunabilir.

Ayrıca, menüsünü kullanarak, cihazın işletim durumunu kontrol edebilir ve herhangi bir hataları veya hatalar varsa, programın hemen bu konuda bilir. Buna ek olarak, cihaz çeşitli modlarda çalıştırılabilir.

aparatın çalışma modu

Yukarıda belirtildiği gibi, cihaz "Astra-812" operasyon çeşitli modları vardır. Talimatları hepsini listeler ve onlarla birlikte çalışma açıklar. Bu bölümde, okuyucu da onlar hakkında daha fazla bilgi edinmek mümkün olacak.

ana

modları dikkate alındığında, orada ayarlanmış cihazın doğasına ve röle operasyon hakkında değil konuşmak doğru olacağını netleştirmek için gereklidir. İki röle toplamı. işin sistemleri - Üç:

  1. İlk modu - "Bip". Birinci röle modu dahil olması halinde, alarm (döngüler) döngüler halinde sözde güvenlik türleri normal, açık. En az bir RC dışında olduğu takdirde, kapalı bu röle, böyle olacaktır. İkinci röle de bu modda çalışabilmelidir. Bir yangın alarmı döngü tipi, normal olup olmadığı açık olacaktır. döngüler birinin aralık dışında giderken Ve sadece kapalı olacaktır.
  2. Sonraki modu - "Alarm". birinci röle normal olacak kapatıldı ve ilmeklerin en az birinin aşılması durumunda açık olacaktır. İkinci röle tipi yangın aynı şekilde tam olarak çalışır.
  3. Son, üçüncü modu - "Denetim lambası". iki röle çalışma prensibi ikinci modda çalışma prensibine benzer.

Cihazda "Astra-812" çalışması tüm modları. talimatları daha ayrıntılı olarak açıklanmaktadır.

cihazın görünümü

modları hakkında fazlasıyla toplama anlattı. Bu cihaz nedir? Onun boyutu giriş kapısı üzerinde yüklü biraz gibi interkom sistemidir. Bunun ön tarafında biraz küçük ekranıdır. O oldukça bilgilendirici. o zaman, tarih, çalışma modunu kaydedilmektedir üzerinde. LCD ekran, dik dik değil. o arka ışık düzeyini ayarlamak mümkündür yüzden, içinde memnun olduğunu Fazla. Başka bir deyişle, ya daha parlak veya daha koyu yapılabilir.

Ekranın altında, sol tarafta, farklı yönlerde dört ok tuşlarını görebilirsiniz. Bu oklar cihazın "Astra-812" menüsünde gezinmek için kullanılır. Merkezde 0'dan dokuza sayısal anahtarları. "Tamam", "C", "*" ve "#": Sağda dört düğme vardır. orta boy düğme, böylece onları oldukça kullanışlı kullanın. Diğer modellerde bu tuşlar çok daha küçüktür ve burada olduğu kadar kullanışlı basmayın.

USB bağlacının ters tarafında, birime gerekli kabloları bağlamak için, aygıt bağlantı elemanları duvara üniteyi asmak için oldukça büyük bir delik görebilirsiniz. Cihazın arka kapağını açmak için ilginçtir. Genellikle bir delik ya da kapağı açmak için herhangi bir sekme vardır. Burada, biri ne de öteki ne değildir. Ama kasanın arkasındaki uygun bir düğme bulunur. Üzerinde biraz itmek ve her şeye ihtiyacımız - kapak açık.

Nasıl aygıtı yüklemek için

en bu cihazı yükleme hakkında biraz konuşalım. Önce duvarda gerekli delikler yapmak gerekir. Bundan başka, cihazın kapağı açın ve ilk tellerinin sokulması için kapalı delik olan herhangi bir uygun şekilde saplama itmek için gereklidir. Bundan sonra, gerekli tüm kabloların bağlanması yapmak ve ünitenin tabanını düzeltmek gerekir. Daha montaj kılavuzunda belirtilen şemalara göre kesinlikle yapılır. Kurulum tamamen bittiğinde kapağı kapatabilirsiniz.

Üretici garantisi

Üretici cihazı "Astra-812" üç yıl içinde, alıcılar ücretsiz onarım bekliyoruz söylüyor. Beş altı yaşındaki - Cihazın çalışma süre. başka bir cihazla olduğu gibi, imalatçı cihazı müşteri tarafından neden olduğunu mekanik bir hasar varsa, tamir etmeyi reddetme tam hakkına sahiptir. başarısızlık için ikinci bir olası nedeni - kendi amacı veya uygunsuz bağlantı için cihaz kullanmaz. Dikkatlice tüm öğeleri talimatları incelemek gerekmektedir.

sonuç

İlk Güvenliği. Ve cihazın olacak "Astra-812" güvenliğini sağlamak için. Az para kişinin yıllarca yangınlara karşı güvenilir koruma sağlayacak güvenlik görevlisi satın alabilirsiniz.

Size bağlamak ve cihazı kullanmaya başlamadan önce talimatları okumak gerektiğini hatırlamak önemlidir. Sadece o "Astra-812" güvenli ve etkili cihazı kullanacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.