Spor ve SağlıkKilo kaybı

Spirulina - nedir ve özellikleri nelerdir?

Sen toksinlerden kurtulmak için belirli bir yolun seçilmiş ve başarılı geçti vücut temizlik programı? hafiflik hissi her zaman eşlik eder Şimdi, enerji kenar üzerinde yendi, güçlü bağışıklık ve hastalık ile geçti, faydalı ve çok önemli amino asitler ile yeni organizmayı doldurmak eser elementler ve vitaminler gereklidir.

Modern yaşamın hızı vücudunuza gerekli ilginin çok az fırsat bırakır. Dengeli beslenme, düzenli egzersiz, güçlü sekiz saatlik uyku - tüm bu, birçok kişi sadece zamanım yok. temizlik spirulina yardımcı sonra vücudu geri yükleyin. Bu nedir?

Spirulina - spiral şekil ve mavi-yeşil renktedir tatlı su yosunu, bir tür. Bu alg eşsiz bir kompozisyon vardır ve değerli bir ilaçtır. Kolayca sindirilebilir protein, sekiz tür içerir gerekli amino asitler, insan vücudu için karmaşık vitamin ve mineral maddeler, organik demir ve bir çok önemli maddeler.

Spirulina - nedir ve faydaları nelerdir?

Spirulina - bir besin depo, doğanın kendisi tarafından oluşturulan kendi dengeli yapısı. yosun birçok hastalığın önlenmesi ve tedavisi için kullanılabilir.

Spirulina Faydaları:

  • genellikle nezle ve uzun süre hasta insanlar için güvenilir bir koruyucu önlemdir;

  • hızları postoperatif komplikasyon riskini azaltır, iyileşme;

  • Bu, yaşlanma sürecini durdurur cilt cilt sorunları ile yardımcı olur dönüştürür;

  • Bu temizler ve daha verimli kolaylaştırır karaciğer fonksiyon geri gövdenin saflaştırılmasını toksik maddelerin;

  • Bağırsak mikroflorası, geri kolon kanseri gelişimini önlemek;

  • Kan şekeri seviyeleri normale;

  • Bu osteoartrit, miyozit karşı etkili profilaktik ve terapötik bir madde olduğu;

  • Kan basıncı, hipo ve hipertansiyon normalleştirir;

  • Bu miyokard enfarktüs ve felç sonrasında iyileşme sürecinde kullanılır;

  • Bu, hepatit, tüberküloz, kronik bronşit gibi hastalıklar ile yardımcı olur.

Spirulina - ne olduğunu ve nasıl kilo yardımcı olur?

Formu yaşayan en etkili yosun. Ancak, böyle bir şekilde çok zor bulmak, böylece spirulina çoğunlukla hazır yemekler ve çeşitli içecekler tadabilir veya kapsüller şeklinde olabilir toz biçiminde kullanılır.

Kelp, ağırlığı azaltmak vücut yağ azaltmak ve şekli geliştirmeye yardımcı olur. Spirulina - Bir yağ yakıcı. gıda kullanmaktan olarak, fazla sıvının vücutta, metabolizmayı hızlandırmak kurtulmak için, iştah azaltabilir. Aynı zamanda, Spirulina tüm temel iz elementler ve vitaminler ile vücut besler. Bu özellik kilo kaybı için her aracı değildir sahiptir. Bu inanılmaz kozmetik etkiyi üretir: cilt, artan sıkılığını ve elastikiyetini sıkılır. Spirulina da selülite karşı etkilidir. Kelp portakal kabuğu mücadele sırasında vücudun gücünü korumasına yardımcı olur. Bunu yapmak için, spirulinanın bir çay kaşığı sebze suyu veya meyve suyu bir bardak seyreltilmiştir.

Çoğu durumda, birçok hastalığa karşı mücadelede doğal ilaçlar kimyasal ilaçlar kadar etkilidir. Çarpıcı bir örneği - Spirulina. Ne olduğunu ve sahip olduğu harika hangi özellikleri, şimdi biliyorsun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.