SağlıkTıp

Evde eller için Parafin banyosu

Eğer cildin gençliğini kurtarmak ve bu tür kuruluk, çatlak, düzensiz renk olarak küçük kusurları ortadan kaldırmak için izin verdiği son kozmetoloji aktif, parafin kullanılır. değil her kadının böyle prosedürün düzenli olarak kendilerini şımartmak böylece Tabii ki, güzellik salonları, bu hizmet, ucuz değil. Ama aynı derecede etkili parafin olduğu eller için banyo evde. Bir manikür önce her zaman yaptık ve hemen görünecektir sonuçları, tadını edilebilir. cilt dokunmatik hoş kadifemsi, olur, eller bakımlı bir görünüm kazanır.

evde eller için Parafin banyosu: aksiyon ve kontrendikasyonlar ilkesi

prosedüründe kullanılan ana maddeler parafın, tabii ki,. Bu besler ve derin bir seviyede cildi nemlendirmek için izin benzersiz özelliklere sahiptir. Nedeniyle sera etkisi aktif madde parafin eller, toksinler ve diğer zararlı mikroorganizmalara artan kan akışını teşvik. Cilt düşük sıcaklık altında çatlak şiddetli soğuğunda ve sertleşmiş kabalaştırır sırasında benzer bir işlemi göstermektedir. Ağır fiziksel iş kaçınılmaz ellerin cildinin durumu etkileyecek - parafin banyosu için yardımına gelir. Dahası, bu yöntem artrit eklemlerde ağrılar kurtulabilirsiniz. kontrendikasyonlar listesi olmadığından Maalesef, tüm insanlar, bu prosedürde yer alabilirsiniz. Bunlar kardiyak aritmilere, hipertansiyon ve hastalığın çeşitli bulaşıcı doğası bulunmaktadır. Bu profesyonel bir güzellik uzmanı ile istişare ve ancak o zaman kursu başlamak en iyisidir.

Evde eller için Parafin banyosu: Kullanım

Prosedür elini hazırlanmalıdır hemen önce: onlara kaba bodur tedavi etmek ve daha sonra kalite krem veya losyon nemlendirmek için yeterlidir. Şimdi parafin dayanmaktadır karışımı, pişirmeye hazır. Temel madde çok gerekli: bir oturum yaklaşık iki kilogram sürer. Birçokları için, soru koku ve diğer yabancı maddelerin olmadan balmumu satın nereye doğru kalır. Şu anda, dükkanların çoğu kozmetik saf formda ürünü sunmak için hazırız uzman. Arama başarılı olmazsa, sen güzellik salonunda yardım isteyebilirsiniz. Parafin eller yakmak için değil dikkatli bir şekilde karışımın sıcaklığı kontrol, su banyosu eritmek için. Yani bir kapta avuç bırakın ve balmumu elinde yine dalış sertleşir zaman sonra 10 saniye ayıklamak. Böylece her zaman sağlam bir maske katmanı artar. streç film ile El kapağı, ardından eldivenler ya da ılık eldivenlerini giy.

evde eller için Parafin banyosu: faydaları

Bu prosedür, büyük bir parasal yatırım gerektirmez, kullanımı oldukça basittir biraz zaman alır. Tedavi kursu ortalama 10 seans içerir ve bunlar haftada bir yapılması gerekir. Bir saat kırk dakikadan fazla ihtiyaç duymaz ciltte balmumu tutun yeter. Şu anda, en sevdiğiniz film izleyebilirsiniz ya da iyi müzik dinlemek, o dinlenmek ve gündelik sorunlardan bağlantısını kesmektir. Parafin her yaştan insanlar için eşit derecede yararlıdır. Baz madde yeniden kullanma kabul edilemez!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.