SağlıkSağlıklı Yemek

Sert İçilebilir Diyet - Sınırlamalar ve Zaman Çizelgeleri

Dünyada çok çeşitli diyetler vardır, bunların her biri sonuçlarını verir ve kurallarına göre yapılır. İlginç bir şekilde, çok popüler hale gelen içme diyeti, aşırı kilolardan kurtulmanın yanı sıra ek etkileri de mümkün kılar - vücudun temizlenmesi ve mide hacmini azaltma yeteneği. Bu etki, dolgunluk eğilimi gösteren insanlar için temel olarak önemlidir. Bu son derece sıradışı, ancak en etkin diyettir. Etkisi çok yüksek olduğundan yılda birden fazla kez kullanılamaz.

Bir diyet içerken mevcut kısıtlamalar.

Kullanmaya başlamadan önce, bir doktordan izin alınması gereklidir, zira aşırı kilo ile mücadele için radikal bir yol yalnızca tamamen sağlıklı insanlar tarafından kullanılabilir. Fakat onun sınırlamaları fiziksel olarak psikolojik olarak daha zordur. Bu davranışımızın özelliklerinden dolayı, çoğunlukla lezzetli şeyleri nasıl çiğnemeye çalıştığımızı fark etmiyoruz. Bununla birlikte, bir içki diyeti yalnızca herhangi bir atıştırmalığı tamamen dışlarsanız sonuç verir. Ancak, organizmanın kısıtlamalara adaptasyonu oldukça kolay, ruh hali giderek gelişiyor ve yeni fiziksel duyumlar ortaya çıkıyor. Umutsuz oruç olmaz, vücut sürekli gerekli besin stokunu doldurur. Buna ek olarak, vitamin ve besin takviyeleri de alabilirsin.

Diyet kurallarını içmek.

En önemli kural, otuz gün boyunca hiçbir şeyi yiyemeyeceğiniz, yalnızca içebilirsiniz. Ama içmek için ihtiyaç duyduğunuz şeylerden daha uzun bir liste yapabilirsiniz: her şeyden önce doğal meyve suları, süt, fermente süt ve yoğurt, çay, kahve ve kakao ile tavuk ve sebze et suyu. Her zamanki yemekler sıvı yemeklerle değiştirilir. Diyetin içilmesi hemen her şeyi içebileceğiniz anlamına gelir, sadece istisna tatlı sodalı sudur. Vazgeçilmez ve önkoşul, bunlara ek olarak, en az bir buçuk litre sıradan içme suyuna ihtiyacınız olacaktır. Bir başka önemli kural da var - bir sandalye her gün olmalı.

Diyetin emri.

Bütün içme diyeti bir sloganla yürütülür: "İçmek istiyorsak içelim, yemek isterse biz de içelim!" Toplantı başında, genellikle bir şey çiğnemek için dayanılmaz bir istek var, bunun sebebi de sorunlarımızı "sıkıştıracak" yaygın bir alışkanlıktan kaynaklanmaktadır. İlk 10 gün içinde oyuk içi organların saflaştırılması başlar ve geçer. Bu dönemde, genellikle dil üzerinde temizlenmesi gereken bir baskın ve çeşitli seçimler ortaya çıkar.

İkinci 10 gün içinde yoğun organlar (karaciğer ve böbrekler) temizlendi. Bu durumda, bu organların bulunduğu alanda bazı rahatsızlıklar yaşama olasılığınız yüksektir. Kalan 10 gün içinde zaten tüm organizmanın hücresel düzeyde saflaştırılması var. Böylece, içme diyeti, tüm vücudunuzun tutarlı, aşamalı bir arındırması üretir. Diyet başladıktan birkaç gün sonra (5 - 7 yaşlar) bir kişi canlılık gelgitlerini ve iyi bir duygu hissi hissetmeye başlar. Bu, daha önce vücut tarafından ağır ve yığın gıdaların sindirimi için harcanan enerjinin serbest bırakılmasıdır. Diyet programı sürecinde hemen hemen tüm aşırı kilo kaybolur, ancak unutulmamalıdır ki bu diyet oldukça zorludur. Bir içki diyetiyle ilgileniyorsanız, sonuçlarını sağlamlaştırmak ve vücuttaki istenmeyen süreçleri kışkırtmamak için bu önlemin önceden planlanması gerekir. Doktorlar - beslenme uzmanları, beslenme düşüncesinin tüm dikkatini toplamaması için daha fazla hareket ettirmek ve dışarıda yürüyüş yapmak için daha fazla zaman harcamak için diyet sırasında da önermektedirler. Vitamin-mineral kompleksleri almak için şu an unutmayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.