ModaTakı

Bir elmas saflığı şık ve tüm süslemeleri sofistike opredelyayaet

Dünya çapında, elmas kesme kurucuları Hint usta olduğuna inanılmaktadır. Onlar eski zamanlarda hala Yani bu olağanüstü güzel ve zarif taşlar eşsiz niteliklerini fark ettim. Ancak, antik yollar dünyaya bir elmas zarafeti, güzelliği ve saflığı niteliklerini ortaya izin güncel yöntemlerle herhangi bir karşılaştırma gitmez, tabii ki, kesti. Antik ustaları sadece taş öylesine zarif parlak ışık çıplak gözle ulaşılmaz kalmıştır, o doğal yüzler, elmas tedavi. Geçen yüzyılın ortasına kadar matematiksel formüller kullanılarak Marcel Tolkowsky modern kesim kurucusu taş ışığı ve parlaklığının oynamak için en uygun koşulları yaratır taş, mükemmel şekli oluşturmak için.

bir elmas seçerken, Renk (renk) ve kesim (cut), tabii ki ana gösterge dahil ağırlığı (daha büyük elmas, daha pahalı) insanlar dört "C» karat (ölçü karat), (temizlik) netliği kuralını kullanmak biliyorum. elmas rengi uzmanları onun tam olmaması atıfta var hakkında konuşan - mükemmel taş renksiz ve suya konulduğu zaman görünmez olmak. Bu ifadeyi gitti "saf su bir elmas." Bir elmas saflığı çatlak, cips ve diğer iç kusurlar yokluğunda tarafından belirlenir kabul sınıflandırma 3-4 sınıfa küçük kusurları ile birinci sınıfa en kaliteli elmasları ve taş atar. Kesme taş dekoratif elementler aittir ve klasik yuvarlak şekil yendi edilemez.

kesik türü genellikle kendi içinde bunların her arıtım, şık ve elmas saflığını yansıyan, elmas orijinal şeklinden seçildi. Ben çok daha uzun Taş işleme sonrası kalan hammadde şekilleri oranını fantezi, bu yüzden çok daha ucuzdur. En kuyumcular iyi kesilmiş elmas bir elmas maksimum parlaklık ve saflık vermek sağlayan özel formülü ile yapılır inanıyoruz. başlangıç malzemesinin formül oranlarda göre hesaplanan oran dikkate derinliği, aynı zamanda elmas bir çapa sahip olan tedavi edilen bölgenin çapı sadece alır. İdeal kesim elmas ışık dağılımı için maksimum kapasite alır ödenmesi gereken minimum alan elmas, maksimum doygunluk ve parlaklık vermek için bize izin verir.

yüz sayısı dikkat etmelidir elmas takı satın alırken, mutlaka takı açıklamasında belirtilmelidir. Bağımsız ortalama kişi göze alamaz takı orijinalliğini belirlemek, bu nedenle uzmanların görüşlerini askere en iyisidir. elmas normal büyüklükte ise, özgünlük onun garanti de satılmadan takı salonu veya mağazanın itibar olarak hizmet edebilir. özel takı satın alırken iyi bir bağımsız uzman davet veya gemolojik muayene sipariş etmek en iyisidir. Bugüne kadar, bir elmas klasik kesim ek olarak, 57 yüzleri ile yuvarlak şekil olarak kabul edilir değil küçük popüler fantezi şekilli kesim ( "oval", "Prenses", "Marquis", "armut", "kalp").

elmaslar bir kız o parıltı ve değerli taşlar parlak gencin gerçek güzelliği ve zarafeti ön plana çünkü o kadar çok gerçeği en iyi arkadaşı, vardır klişe. Elmas takı akşam ya da, mükemmel top elbise, ve bir iş takım elbise güzel seductress. Bunlar herhangi bir resmin, herhangi giysileri ile kombine edilebilir ve donuk ve öngörülebilir görünmek için korkmayın. En önemli şey gerçek değer ihtişam ve taş değeri ve yukarıdan bize verilen insan ruhunun samimiyet içinde değildir ve bir elmas saflığı daha az değerli olduğunu burada hatırlamak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.