Spor ve SağlıkKilo kaybı

Tarihsel bir perspektifte bir kızın güzel figürü

Standartlar güzel kadın figürü , insanlık tarihi boyunca değişmiştir. anahanlığının kez değerli çok şişman bayan olarak kim
kurak mevsim ya da kötü bir yılın vaka onun süt avcılar yem olabilir. Bu gibi kadınların büyük bir göbek, hacimli kalça ve meme ile ayırt edilir. Zaten eski Yunanistan'da, kadın çekicilik standart değişir. güzellik İdeal bir mermer heykel görüntülenir Venus de Milo. Eski Yunan'da güzel bir kız figürü 165 cm büyüme ile parametreleri 87-69-93 uyumlu olmalıdır.

yirmi iki yüzyıl boyunca, sürekli dönüştürülmüş toplumda kadın figürü ile ilgili. Mükemmel oranlar kız ulaşmak için büyük fedakarlıklar gitti. İstenilen silüet vermek Avrupalı bayanlar tarafından kullanılan zayıflama korse, hatırlatmakla yetinelim. korse Bu duruş ve kadın göğüslerini korumak, ancak vücuda geri dönüşümsüz hasara neden olur. Fotoğraf sağda görülebilir bir kız, Güzel figürü deforme iskeletin bir sonucudur.

XX yüzyılın başında erkeklerle ilişkilerinde eşitlik için savunduğu feminist hareketi doğdu. Avrupa toplumlarda kadın ve erkek arasındaki farkları tesviye başladı. kızın bu güzel şekil bağlantılı olarak o inceliği, dar kalça ve farklılık küçük göğüsler. Bu kez, kadınlarda toplu yakma sütyen ek olarak, meme böylelikle düz hale bandaj ile bağladılar.

kadın cinsellik yarım asır sonra yeni bir yol uygulamaya başladı. gibi filmlerin dışında şu anda ekranlarda "Milyoner Avcıları nasıl", "Beyler Marilyn Monroe ile Blondes" tercih edin. 92-60-86 parametreleri, hayran birçok erkek ve kadın vücut oranları bu güne kadar popüler bir eğilim sorulan burada bir kızın Güzel figürü. Aynı yıl içinde, Barbie bebek dışarı pazarı. Güzel Kız plastik şekil farklıdır büyük büst ve dar bel. Bu anda, 300 milyondan fazla oyuncak 72 yıldır satıldı olarak küçük çocukların kafasında, üzerinde bebek etkisi hakkında bir çok tartışma olduğunu.

Bir sonraki on yılda, inceliği ve küçük büst tekrar moda haline. zamanın Eğilimler gençlerin mini etek içindedir. Bu moda gitmiş ve 70'lerde değildir. filmi "Taksi Sürücüsü" sinemada ilk rolünü tam da böyle bir genci oynuyor Dzhodi Foster, sahne olduğunu Martina Skorseze, hatırlatmakla yetinelim.

80'li itibaren İdeal rakam , spor sadece 90-60-90 parametreleri uygun olmamalı, aynı zamanda sıkılması. Madonna olarak kabul o zaman mükemmel şekil çarpıcı bir örnek.

XXI yüzyılın başında popüler kadın süper kahraman haline gelmektedir. dünyanın kız-kurtarıcı Güzel figür erkeksi özellikleri ve dövüş sanatları bulundurmakla birlikte. "Etek üstün insan" çarpıcı görüntü Andzhelina Dzholi olduğunu.

Bir mayo bir kızın güzel figür özellikle sıcak yaz aylarında, birçok insanı çıldırtıcı olduğunu. Bu nedenle, turnusol testi kadın güzelliği için uzun bir plaj sezonu olmuştur. İlkbaharda, çoğu kız jimnastik çalışan, ağrılı diyet oturmak. Ama önemli olan - bir kadının güzelliği ile belirlenir olmadığını hatırlamak , bant ölçme bu sayıların hepsi göreceli çünkü tarihin gösterdiği gibi,. her durumda en önemli şey, kamuoyu baskısı rağmen, kendin ol, kendi amaçlarına aşağıdaki.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.