Ev ve AileAksesuarlar

Seramik bıçaklar yorumları ve kullanım talimatları

Mutfakta, kendi krallığında, her zaman mükemmel bir düzen olmuştur için her sahibidir istiyor, sen bulabildiğim her şey, aletler bir İsviçre saati gibi çalıştı ve keskinlik için bıçaklar en yakıcı monologlar Zadornov yarışmışlardır.

Ancak, gerekli saflık kendisini yönlendirmek için, teknik bazen başarısız, bıçaklar körelmiş bıçakları var, onlar netleştirmek gerekir.

Ama - bak şu işe! - Seramik - özel bıçaklar üretilmeye başladı ana yardımcı olur. Bunların çerçeve çelik, her zaman olduğu gibi, ve bir alaşım değildir zirkonyum oksit. elmas ve korindon - Bunlar seramik bıçaklar bile süper sert mineraller bakımından adeta üstün özel sertlik ve mukavemet nedeniyle olumlu yorumlar, aldık. "Zirkonyum gelen seramik" iğneler matkaplar imalatında yanı sıra saç kesme için dişçilikte kullanılan nedeni budur.

Bu nedenle, kuvvet dayanıklılık, zirkonyum oksit, geniş ve çok yönlü kullanım olarak sağlanan temel göstergeler çeliğin aşınma direnci. Bir seramik bıçak, değerlendirmeleri demek, en mutfak sektöründe hediye aranan biri haline gelmiştir.

avantajları

Yani, seramik bıçak çalışma, bir restoran mutfakta ev plaka veya şef hostes tahakkuk avantajları odaklanmak:

  • Bu bıçaklar düzenli keskinleştirme gerektirmez. Abartılı olmadan diyoruz: Birkaç yıl boyunca her gün benzer bir aracı kullanabilirsiniz. Hatta işin üç yıl sonra Seramik bıçak, stres tepkileri, çizmeden, yeni, tselohonkie bıçak kadar iyi görünüyorlar. yıl belli bir sayıdan sonra, takım bileme ihtiyacı haline gelmiştir, bu amaçla seramik kalemtıraş vardır;
  • seramik bıçak, yorum ziyade çelikten daha, daha çevre sağlığımız için dostu ve güvenli bize. Açıklaması çok basit: Seramik, okside olmaz ürünlerle kimyasal reaksiyonlar girmemektedir. zirkonya seramikleri gerçekten onun fiziksel durumu hakkında umurunda öncelikle olanlardır Çünkü;
  • Seramik bıçaklar nadir bileme sırasında deforme yarmak, zarar görür. Bunun gerçekleşmesi için, normlarını ve çalışma kurallarını ihlal edilmelidir.

Üreticinin marka

Seramik bıçaklar Tüm yorumlar uyarı içeren: Eğer menşe ülke değil, sadece fiyat dikkat etmelidir satın aldığınızda. Çin'den ucuz ürünlerin piyasada baskınlık iyice malların kalitesi ile vurdu. Çin malı Zirkonoksit bıçaklar, kırılgan ve sığacak şekilde küçük olacaktır. Hızla sahiplerinden şiddetli hayal kırıklığı neden yıpranacaktır. Ve diğer taraftan, Japonya öncü firmalardan ürünleri (Rising Sun yani Land deha icadı ile alacak olan) uzun yıllardır mutfakta büyük yardımcıdır olurdu. Bunlar 1600 derece Celsius sıcaklık sınırında fırınlarda siyah beyaz zirkonyum dioksit sinterleme tekniği ile imal edilmektedir. zamanın "sertleşme" Kimden, yani "Pişirme" bıçakların gücü ve bağlı: Daha uzun, daha dayanıklı. Bir seramik bıçak seçimi, değerlendirme önermek, tercih Japon firmaları samura ve Kyocera verilmelidir.

Kat ucu

Bu dünyada hiçbir şey, hatta seramik bıçak, ebedi değildir. Evet, bozuk ve yaptılar. Ama bunlar kalbe almış kime olanlar bilmek incitmez bazı kurallar vardır ve kime bir bıçakla ayrılmaya üzücü.

  1. Siyah seramik bıçak, yorumlar, biz, çünkü beyaz daha güçlü önermek Onlar ocakta uzundur ve bu nedenle daha pişirdim.
  2. Pençe, onların pazarlanabilirliğini kaybedecek olamaz böyle bıçakların kemikler kesti, ya da sadece bozulabilir.
  3. Bu çelik ve sevmiyorum - sadece dondurucu kendi ürünlerini kesmek için çalışmayın.
  4. Seramikten yapılmış bir bıçak - bu seyahat ihtiyaçları veya cebe için uygun değildir, mutfak.
  5. Bıçak sap üzerinde güzel bir not alırken. bıçak avucunun içinde rahatça yalan olur yani, kauçuk plastik yapılırsa, kayma olmaz ve pişirme işlemi bile daha rahat ve keyifli olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.