Ev ve AileAksesuarlar

Kızak-puset - Çocuklar için en iyi kış ulaşım.

Hepimiz büyük tekerlekler ve iyi manevra kabiliyeti ile olsa bile, bir kızak kış karda çok daha kolay arabasında daha bebeği rulo biliyorum. Ne yazık ki, gerçekte bu her zaman zaman kar "lapası" açık havada değil dönemleri söz temizlenmez izlemeniz değil mi.

Böylece, kızak! onlara Binicilik - kış aylarında en popüler çocuk eğlence birini. ahşap bir sandık ile metalin tanıdık bakışlarından, plastikten yapılmış modellerin her türlü bitirme - Geçerli pazarında çoğu varyasyon vardır.

Ayrıca bir dönüm tekerleği ile donatılmış ahşap, kızak, kar-kediler yapılmış bir kızak, seçebilir, tepelerden iniş için tasarlanmış plastik kızakları buz için kablar. Kızak önünde itilebilmektedir kalem itici ile donatılmış bir çok takdir modelleri.

çok küçük çocuklar ebeveynleri, sadece son zamanlarda, oturup bir kızak-puset nasıl çizileceğini öğrenmiş olanlar. Bu buluş arabası ve kızak en iyi niteliklerini birleştirir. Birçok çocuk kızak için, arabaları ulaşım en uygun araçlardır. Önemli bir artı, arazi hariç - yapının ağırlığıdır. Kural olarak, herhangi bir bebek arabası birkaç kez daha kolaydır.

Kızak-puset aşağıdaki özelliklere sahiptir:

  1. Koltuk bir bebek arabası gibi görünüyor, yumuşaktır.
  2. Orada donatılmış emniyet kemerleri ile.
  3. ayak üzerinde koruyucu kapak ve kapak bulunmaktadır.
  4. Sap, yüksekliği ayarlanabilir.
  5. Koşucular lokomosyon için kullanılmaktadır.
  6. İlave ekipman tekerlekleri (bazı modellerde).

Şimdi piyasada hem yerli ve ithal kızak-taşıyıcıyı temsil etti. Onlar kalite farklılıkları var ve malzemeler için elbette fiyatı kullanılmış ve.

Ayrıca, fark fonksiyonu olabilir. Örneğin, kimi zaman bir kızak-puset çok genç yolcular için önemli bir andır tekrar yerine, değişim olasılığını da içerir. Evrensel modelleri de yol boyunca sleds taşımak veya saklamak dolaşmak için bunları kullanmak için uygun olan vasıtasıyla, küçük tekerlekler ile donatılmıştır.

Kızak-arabası "Timka" 50 kg'a kadar, yaklaşık 8 aylık yaş ve ağırlık için dizayn edilmiştir. Çoğunlukla onlar çok küçük çocuklar için kullanılır, ancak bağımsız bir rollercoaster binmek daha sofistike modeller büyümüş uygularlar. Bazı ebeveynler hava dışında rüzgarlı ve soğuk, özellikle böyle bir kızak ve büyümüş çocuklar taşımak için tercih ediyorum.

yüksek oturma pozisyonu, siperliği ile tasarım ve her zamanki kızak daha soğuktan çocuğu korumak için büyük bir başarı ile karşılamak için izin verir. Buna ek olarak, koruyucu bir kalkan bir kar yağışı sırasında bebeği korumak için. Ayrıca kızak Tekerlekli küçük yolcu için temel güvenlik gereksinimlerinden birini gerçekleştirin: beraberindeki gözü önünde çocuk ve kemerlerinizi bağlayın.

Genellikle küçük çocuklar zamanki kızak olağan Puset gelen değişimin korkuyorlar. Onlar oturup rahatsız edici olabilir ve küçük yolcu sınırda veya höyük üzerinde girişte kızağın düşer olasılığı vardır. Bütün bu sorunlar kızak-puset kullanılarak ortadan kaldırılmıştır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.