Ev ve AileAksesuarlar

Blender bir buhar makinesi. Cihaz Özellikleri

Bir çocuğun ilk yemeği ve seven bir ebeveyn, bununla tartışacak, yararlı, lezzetli ve besleyici olmalıdır. Bununla birlikte, anneler çok küçük çocuklar için yemek hazırlamak için çok fazla zaman ve enerji harcarlar ve genellikle bu süreç monoton ve ilginç olmaya başlar. Philips Avent, blender-steamer adı verilen benzersiz bir cihaz geliştirdi. Yardımıyla yalnızca sebze, et, balık ve meyveleri buhar ile işleyemezsiniz, aynı zamanda onları öğütebilirsiniz.

Buhar makinesinin ve blenderin birleşik fonksiyonları çocuğa sağlıklı yiyecek hazırlamak için yardımcı olacaktır.

Böyle bir cihazla pişirmek neden kolay?

Birincisi, blender-steamer'in kompakt bir tasarımı vardır. Su deposu çok kolay doluyor. Hazır yemekleri doğramak için, kabın üstünü çevirip gerekli düğmeye basmanız yeterlidir. Buna ek olarak, cihazın temizlenmesi kolaydır; bu da şüphesiz artıdır.

Böylece, sebze püresi yapmak için, soyulmuş sebzeleri alıp, küp haline getirip, bir kap içine daldırıp buharla çalıştırmaya başlamalısın. Her şey hazır olduğunda, sadece kaseyi çevirip içeriğini püresi patates haline getirmeniz yeterlidir. Çift blenderli buharlı tezgahlar olmadan çok daha fazla bulaşık deterjanı bozulur, pişirme çok daha eğlencelidir, bu nedenle bu buluşun zaman kazandırdığını ve bir çocuğun bulunduğu bir evde mutfakta mükemmel bir asistan olduğunu söyleyebilirsiniz.

Tamamlayıcı beslemenin hangi aşamasında böyle bir cihazda yiyecek pişirebilirim? Herhangi biri üzerinde! Buharlı pişirici blender Philips Avent, kesinlikle farklı ürünleri (balık, et, fasulye) karıştırır. Karıştırma gücü, çok yumuşak ürünleri öğütmeyecek kadar yüksektir ve patates püresi idealdir! Bu arada cihaz, çeşitli atıştırmalıkların ve sostaların hazırlanmasında size yardımcı olacaktır.

İlginçtir, tüm besinler pişirirken korunur: sebzeler kendi suyu içinde pişirilir (işlem sırasında üretilen tüm sıvı öğütme için kullanılabilir) ve buharda pişirme yemekleri çocuğun sağlıklı ve lezzetli yapacaktır.

Sette, blender-steamer, profesyonel pediatrik beslenme uzmanları ve çocuk psikologlarının sunduğu yemek tarifleri ve beslenme hakkında bilgi içeriyor.

karakteristikleri

- Cihaz üreticisinin bulunduğu ülke - Türkiye.

- Set şunları içerir: bir blender-steamer, karıştırma için bir kürek, küçük bir ölçüm kabı, çocuk yemekleri için tarifler içeren bir kitapçık.

- Kapasite: dökme ürünler için 800 ml, sıvı için 450 ml.

- Ağırlık: 2 kg.

Teknik spesifikasyonlar hakkında daha fazla bilgi için, kullanım talimatlarına bakın.

Böylece, blender-steamer bebek maması hazırlamak için mükemmel bir cihazdır. Elbette, evde blender ve buhar aleti yoksa onu satın almanız önerilir, ancak böyle durumlarda bile kullanışlı olacak ve sadece çocuk yemekleri için hizmet edecektir. Blender ve buharlı tekli aletlerden daha kompakt ve kullanımı daha kolaydır. Fiyat, demokratik olmaktan öteye götürülmez ve bu da kabul edilen cihazın avantajlarına atfedilebilir. Philips Avent üreticisinin yalnızca ürünlerini üreten çocukları değil, aynı zamanda mutfakta fazla vakit geçirmek istemeyen ebeveynleri ve bebekleri için sadece sağlıklı yiyecekler pişirmeyi de önemsediğini söylemek güvenlidir!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.