Ev ve AileAksesuarlar

Biryukov Andrey - Bıçak Usta

Biryukov Andrey - gerçek demirci, onun tekne ustası. sanat (bıçak, bıçak) Onun eserleri tüm dünyaya bilinmektedir. Profesyonel bitmiş sanatsal ve meslek okulu. O bir eğitimi "kuyumcu-gravür." Uzun bir süredir, Andrew ahşap oyma ve oyma yapan edildi. Ve sadece 1998 yılında o çok bıçak sadece montaj uzakta gerçekleştirildi. daha çok ve kakma yapan aynı zamanda.

Sadece 2004 yılında, Biryukov Andrey bir demirci olmaya karar verdi. Bu nedenle, asistan ona bu sanatı öğretti deneyimli usta, var. Şimdi Biryukov yaptığı herhangi bıçak, saygınlığı, niteliksel bıçağı sahte olduğunu anlar. Arka arkaya uzun yıllar Ürünleri sergi ve yarışmalarda yüksek ödül ve yerleri kazanıyor.

Andrey Biryukov - uzman demirci

Bugün Biryukov Andrey büyük deneyime sahiptir. O bıçak ve bıçak üretiminde uzmanlaşmıştır. Ancak, sadece dövme ve eski yöntemler kullanır çelik temperleme. Andrey Biryukov bıçaklar çeşitli nedenlerle çok popülerdir:

  1. yeni ekipman kullanımı.
  2. Sadece yüksek kaliteli malzeme kullanımı.
  3. fikirler, bireysel projelerin yaratılış "damgalama" olmaması.
  4. Şam çelik iyi kullanma.
  5. Nihai ürün bir çok güvenilir ve yüksek kaliteli verir.

, Keskin, son derece sert, güçlü, ama elastik ve plastik kanatlarının üretimi - kendi bıçakları oluştururken Biryukova temel amacı. Ancak o zaman Bileme ve cilalama işlemi gerektiği. Mükemmel insan eliyle sığan rahat bir tutuş oluşturulmasını ustalaşmak epey önem veriyor.

demirhanenin Andrei Biryukov aralığı

Andrey Biryukov bütün bıçaklar mükemmel kalite var. Bugün kendi Forge ustaların çeşitler oldukça geniş:

  • profesyonel aşçılar ve ev kullanımı hem Mutfak bıçakları.
  • bıçakları Av razdelyvanie hayvan karkas, avcılık, yardımcı ve ev işleri, soyulması ve karkasların işleme gibi görevler için tasarlanmıştır (katlanır, ahşap sapı metal).
  • farklı amaçlar için Bıçaklar, çelik çeşitleri oluşturulan formları.
  • Üniversal bıçakları, çeşitli amaçlar için kullanılabilir.
  • Silah mücadele de dahil olmak üzere ve bıçak atma.

yorumlar

Bıçaklar Andrei Biryukov sadece olumlu yorumlar var. Şaşmamalı neredeyse online mağaza veya salon kollarının hiçbiri sanat eserlerinin varlığında görülemez.

Usta kişisel stüdyosunda satın yeteneğine sahip özel modeller yapar. Fiyat bıçak ortalamaları 8000-15000 ruble. Toplam maliyet çelik, bıçak türü, işin karmaşıklığı türüne bağlıdır.

Biryukova gelen Sahipleri bıçaklar kullandıkları elverişli olduğunu iddia ederler. Buna ek olarak, satın aldıktan sonra uzun süre bileme gerektirmez. Makul fiyat onları çok uygun hale getirir. Eğer böyle silah ve avcılık ve balıkçılık ile gitmek ve hatta gerekirse evde kullanabilirsiniz.

aynı zamanda herhangi bir tatil için layık bir hediyedir - Birçok bıçaklar Andrei Biryukov söylüyorlar. Bu nedenle, müşterilerin eksikliği efendim yok. Yalnızca kusur - Bir bıçak kullanılamaz isterseniz, o zaman beklemek zorunda kalacak. Ve Biryukov Andrey haste sevmez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.