TeknolojininCep telefonları

Samsung Galaxy Note 5: genel bakış, özellikler, yorumlar

Samsung Galaxy Note 5, inceleme bizim bugünkü yazı konusu olacak, ben Güney Koreli geliştirici rok sözde planı yarattı bir anda ortaya çıktı. Yani bu kavram nedir? Aslında, şirket "Samsung" adı KENAR + altında pozitif bir ışık modelinde sunulması, onların cihazlarda vurgu kaydırmaya karar verdi. Bu nasıl okuyucuya sunulmuştur bir bakış olan Samsung Note 5, ile ilgisi nedir? Bu bugün ne hakkında konuşmak ve cihaz potansiyel alıcılar için neler sunabileceği gördükleri şeydir.

Biraz daha erken söylendi gibi mobil cihazların uluslararası arenaya kısaca akıllı sonra ağ üzerinde yayılan bir bakış hangi Samsung Note 5, nedeniyle rok politikası kullanımına bir niş ürün haline gelmiştir. Böylece, bu birim piyasaların sınırlı sayıda satın alınabilir. Başlangıçtan itibaren, akıllı telefonunuzun ev cihazı satışına başladı. Bu Güney Kore, elbette vardır. Oradan, yüzlerce kilometre geçtikten, tüm potansiyel alıcılar için ilgi olacak bir yorum olan Samsung Galaxy Note 5 Çift SIM, Birleşik Devletler'e girdi. Rusya Federasyonu resmi satış topraklarında sadece yeni yıl arifesinde başlayacaktır.

nedenleri

Peki, neden birimin kaderi bu şekilde oluşur? Önemli ölçüde modeli KENAR + attı popülerlik, etkilemiştir. Makine talebe satış hakkında bazı bilgilere göre doğasında "Galaxy C6" o aştı. Sonuç açığı çok yüksek olduğu ortaya çıktı olmasıydı. Ve bu da, şirket acilen kavisli ekranlar gibi bileşenlerin üretim hızını arttırmış olmasına yol açtı. Cihazın avantajları arasında orijinal kararın uygulanmasından kaynaklanan, oldukça ilginç bir görünüm oldu ve sadece satış mobilize edilir. Bildiğiniz gibi, akıllı telefon pazarında bir işletim sistemi "Android" hiçbir şey ama orijinal görünümünü kuralın bir istisnası olduğu cihazların (tasarım açısından) benzer bir grup değildir. Cihaz tek tek seyirci memnun etmek değil, tasarlanmış ile donatılmış olabilir bu gibi durumlarda mı?

Aslında, bu nedenle, bir Not 5 Duos akıllı telefonlar alanında birden fazla uzman tarafından yapıldığı genel bir bakış oluşturmak için karar verildi. Başlangıçta, şirketin mühendisleri modeli KENAR + kalemi donatılması olasılığını söz fikrini, önermiştir. Ancak daha sonra, anlamak ve daha ayrıntılı olarak bu konuda çalışmak için, uzmanlar böyle bir çözelti atılmalıdır sonucuna vardı. Sorun kavisli ekran kalemi kullanarak rahat üzerinde çarpı olmasıydı. Muhtemelen, birçok çünkü iki model aynı anda akıllı telefon piyasasını teşvik etmek Güney Koreli üreticinin kararının ortaya çıkmıştır kargaşa hatırlıyorum. Şimdi cihazlar "C6" ve "C6 Rahatsız Edici" bahsediyoruz. Şirket dikkate yine iki sandalye üzerinde oturmak için çalışıyor verdi neden kez olduğu karışıklık üzücü bir deneyim, almıştır. Muhtemelen olumlu satış kalitesini etkiledi.

ürün Not avantajları

Bu phablet kullanıcılar gibi aynı hat? teknoloji çözümleri, yenilikçi (en iyi ve şimdiye kadar) popüler ipotek dayanarak. Bu donanım doldurma çoğunlukla geçerlidir. kamera modülleri, bellek, CPU geçiyor ise. Ve yazılımında mühendisler akla getirmek ve mümkün olduğunca optimize etmek için çalışıyoruz, çalışıyoruz. Böylece, Not aralığı (ya da daha doğrusu, ürün yelpazesinde bulunmayan cihazlar) (en azından bir süre uluslararası mobil arenada cihaz at) son prototipler işletim sistemi ile donatılmış olduğunu söyleyebiliriz.

Bu konuya bir başka ilginç şirketin yaklaşımı. Tabii ki, Güney Koreli rakipler potansiyel alıcılar benzer cihazlar sunabilir. Ancak, çok önemli bir nokta vardır: uluslararası arenaya makbuz samsungovskogo cihazın tarihten itibaren iki ya da üç yıl sonra satışa tür cihazlar vardır. Bir örnek olarak, AMOLED teknolojisi ile oluşturulan matris Nexus 6. ekranlar yaklaşık üç yıl pazara boşluk vardır. Düşük enerji verimliliği ile birlikte, değil, bu parametreler otomatik edinimi açısından akıllı telefon dezavantajlı hale edilir çok iyi parlaklık ve aydınlatma, yanı sıra çok sayıda diğer teknik sınırlamaları vardır.

Tabii ki, biz özel, bireysel parametrelere akıllı telefonların özelliklerini kırmak ve diğer cihazlar ile karşılaştırmak olabilir. Ama bu hak, pratik değildir? Bu nedenle, biz serisinde tanımlanan cihazın kombine özellikleri, "Nout", açıkça rakiplerini geride bırakan basit sonuca varabiliriz. Bu sonuncusunu vermeden kesinlikle hiçbir şans. Fakat asıl mesele burada, belki de maddeler bulunmaktadır. Güney Koreli üretici gelen elemanlar cephanelik varsa, diğer şirketler sadece kullanılamaz. Eh, eyleme kelimeden geçmenin zamanı geldi ve biz cihaz ayarlarından, belki de başlayacak.

Galaxy Note 5: İnceleme

Aşağıdaki aparatı bulunmaktadır. 5.1.1 - Gemide akıllı telefon işletim sistemi "Android" çıkış aygıtı versiyonunun anda son sahiptir. Aynı zamanda telefon TouchWiz denilen yerleşik kullanıcı kabuk kullanmak. Birkaç kelime ayrı onun şeyi söylemeliyiz. optimizasyon çalışmaları sırasında "TachViz" büyük ölçüde rahat hissetmek kullanıcı tarafından kolaylaştırdı ve navigasyon yazılımı alanlarında karıştı değil edilmiştir.

ekran

Şu anda Güney Koreli üretici olarak yeterli boyutlu bir cihazdır. Sadece bir ekran köşegen olduğu 5.7 inç. "Kürek" bir tür olarak biz söyleyebilirim. Ama yine de açıkça böylece model mümkün değildir rencide iyi pokorpeli diğer ilgili göstergeler üzerinde mühendis ve tasarımcılar için. Geri kalan, resim Quad HD olarak görüntülenir unutmayın. Bu karar 2560 piksel 1440 olduğu anlamına gelir. Onların yoğunluğu - inç başına 518 adet. Ekran matris teknolojisi SuperAMOLED edilir. Kaliteli renk smartphone sadece üstün parlaklık seviyesi ilk değilse ilk arasındaki segmentinde alır.

yonga seti

donanım işlemci ailesini doldurma gibi Exynos cihazda yerleşik. Daha spesifik olarak, neredeyse imkansız bir şeyi anlamak için münhasıran ürünün adını, 7420. Evet modeli başka bir şey değildir, bu yüzden yonga seti ile ilgili ayrıntılı bilgi verir. türü A53 - bu kadar A57, hem de dört olarak dört temel çalışma oluşmaktadır. , Bir saat frekansı sırasıyla 2.1 ve 1.5 GHz olduğunu.

hafıza

Galaxy Not 5 Duos, satın almadan önce incelenmelidir teknik özellikleri genel bir bakış, 4GB RAM entegre edilmiştir. (Modele satın özelliklerine bağlı olarak) farklı miktarlarda akıllı telefon kullanıcıya ait kişisel verilerin depolanması için tahsis edilir. Bu 32, 64 ve 128 GB olabilir. Daha pahalı bir potansiyel alıcı mal olacak daha yerleşik bellek cihazda mantıklı. Aynı zamanda, biz bu desteği, harici depolama biçimi microSD bulunmadığını göstermiştir not edin. Bu cihazınızda saklanan dev dosyaların fanlar uçucu olmayan bellek 64 veya 128 GB bir versiyonu için ödemek zorunda olacağı anlamına gelir. Belki flash kartlar için destek eksikliği bizim bugünkü inceleme kahramanı temel sakıncalarından biri çağrılabilir.

bağlantıları

Haberleşme Samsung Galaxy Note 5 EDGE biz oldukça iyi ana avantajları ve telefonun dezavantajları, dikkate tamamlanacak bir inceleme ayarlayın. Mevcut Bluetooth sürüm 4.2, a, b, g, n, ac aralıklarında çalışan Wi-Fi ve cihaz içine yerleştirilmiş LTE modülü. Dördüncü nesil hücresel ağları ile çalışmak için fırsat verir. Aslında, kullanıcı sayfaları daha hızlı, resim, müzik ve film indirmek, internet ile daha rahat bir çok şeyin üstesinden mümkün olacak anlamına gelir.

MicroUSB 2.0 standardı sağlanan bir PC veya dizüstü bağlantısı ile senkronize etmek için. Ayrıca şebeke veya harici güç kaynağından telefonu şarj etmek için yararlıdır. ikinci rolü amper belirli sayıda harici bir batarya olarak hareket edebilir. İyi bir çözüm şebekeden şarj olasılığı yoktur nerede, orada bütün gün geçirmek durumunda, örneğin, 10.000, satın almak. Bu tür bir akü 0 ile yüzde 100 fazla iki kere şarjı yükseltecektir.

kamera

Ön kamera çözünürlüğü 5 megapiksel olduğunu. Özet - çok daha güçlü. Gerçekten serin ve yüksek kaliteli görüntü üretir. modülünün ana bölmenin ebatları 16 megapikseldir. LED flaş Gece çekim için sağlanmıştır. Söylemeye gerek yok, kamera otomatik odaklama ile donatılmıştır? Muhtemelen hayır. Mevcut optik sabitleme ve video 4K çözünürlükte kaydedilir.

Tek başına işlem

saatte 3000 miliamper - geniş aygıt pil. Kablosuz olarak iki standartlardan birini kullanarak telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Yüzde 90 Hızlı şarj bir saat içinde tamamlandı. 90 dakika - yüzde 100 kadar. Karışık modda, cihaz en fazla bir gün için çalışabilir. video klip veya film Kesintisiz oynatma tamamen 13 saat telefon boşaltın.

boyutlar

Üç düzlemde akıllı boyutlar milimetre (kalınlığı) 7.6'ya 76.1 (geniş) için oran 153.2 (yüksek) oluşturmaktadır. Bu cihazda kütle 171 gramı aşmaz. Samsung Note 5 tam bir inceleme resmen üretici tarafından serbest bırakıldı olduğunu hatırlayın. Ve şimdi yazının sonuna gitmek zamanı.

pozitif yorumlar

Hangi sonuçlar telefonun bu modeli satın almış kullanıcıların yorumlarına dayanarak yapılabilir? yararlarının yanı sıra (varsayılan olarak söyleyebilirim) kalite ve sözlü hacmi ve ses dinamikleri idi. Muhatap mükemmel sesli, her zaman iyi bir stok hacmi var. Aynı zamanda ses açıktır. Mikrofonlar da memnun: Eğer kötü duymuş olacak görünmez tel diğer tarafında. Genel olarak, rahatça bile oldukça gürültülü ortamlarda kişi ile iletişim kuracaktır mühendislerin iyi iş.

iletişimin Kaliteli da kesin bir avantaj yazılabilir. Bağlantı kayıp değil, kayıp değilse Söylemeye gerek yok, her şey kararlıdır. Ve bu ikisi modül Wi-Fi için geçerlidir ve hücresel ağlar üzerinden çalışır. LTE'ye Şikayetler ortaya çıkmaz. Bu bağlamda, Plan biraz yazılım ve işletim sistemine mühendislerin çalışmalarını sağladı.

negatif yorum

En önemli eksiklikleri arasında yorum yok hafıza kartlarını tahsis. 32 gigabayt ile sürümü razı veya daha büyük bir hacim için para ödemek zorunda kalacak ya. probleme bir başka çözüm bulut depolama kullanılmasıdır. Ancak bu her zaman uygun değil. Bazı insanlar için, desteği, harici MicroSD biçimi isteksizlik belirleyici bir rol oynayabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.