SağlıkKadın sağlığı

Doğum yeşil su anda - endişe için bir neden?

doğum - Bu testlerin son dokuz ayda, önümüzdeki son engeli kalmıştır var. o dayanıklılık gerçek bir test olduğu için herhangi bir hamile anne gibi, artık biraz korkutucu. Endişeye gerek yok! En kötü şey - kavga. Onlar oldukça ağrılı meydana, ama her zaman emeğin başlangıcı söz edilemez. ilk işareti doğum eylemi başlamadan - balgam su. Tabii ki bu süreç kasılmaları eşlik etmelidir. hamile kadın amniyotik balonu delmek zorunda Bazen durumlar da vardır. Doktorlar doğurma sürecinde herhangi sapmaların konusunda ciddi. İlk bakışta bile önemsiz şeyler anne ve bebeğin sağlığı, gelişimi ve bağışıklığın hakkında çok şey söyleyebilir. Bu nedenle, doğum yeşil su sırasında, sen ciddiye almak gerekir. Fenomenin nedenlerini bulmak için, akışkanın analizini almak önemlidir. Bu hastalığın tespiti durumunda erken tedaviye başlamak ve yeni doğmuş hayatını kurtarmak sağlayacaktır.

nedenleri

doğum su yeşili anda tüm olası sapmaların varlığına işaret edebilir. Bu olgunun nedenleri ortak enfeksiyonu ve ciddi patoloji olarak hizmet edebilir, yüzden doktorlar analizlerini almış zorunludur amniyon sıvısı. doğum yeşil sularında sırasında en sık nedenler:

  1. Enfeksiyonlar hamilelik sırasında satın aldı. hamile kadınlardaki cinsel yolla bulaşan hastalıklar ve akıntılı enfeksiyonlar, boğaz ağrısı varlığı mesane iltihabı yeşil su boyama neden olabilir. Bu bebek hasta olduğu anlamına gelmez, sadece fetusun enfeksiyon fikrini ekarte etmek akışkan testler almak gerekir.
  2. bebek hipoksi. Oksijenin olmadığı için anüs sfinkter, böylece ayrılan mekonyum (ilk dışkı) refleks daralma meydana gelir. Bu bir var koyu yeşil renk ve amniyotik sıvı boyar. Bu tehlikeli değildir, kesinlikle endişe etmenize gerek yoktur.
  3. Doğumdan sonra yeşil sular kavgalar arifesinde o taze bezelye, elma veya elma suyu yiyen gerçeğinden kaynaklanabilir. Bu ürünler, amniyotik sıvının boyama neden olabilir özel enzimler oluşur.
  4. uzun süren doğum bebeğin sırasında vakaların% 27 olarak muazzam stres yaşayan ve o defecates edilir. Bunun bir sonucu olarak, ilk su çekildi , şeffaf ve bebek sıvı bakiyesinden sonra yeşil renkli. Böyle durumlarda endişelenmeyin.
  5. perenashivanii anne plasenta çocuk gerekli miktarda oksijen, plasenta sona, böylece düzgün ve su filtreleme için fırsatlar bozulmaya kesildiğinde. Bunun bir sonucu olarak, çıkış amniyotik sıvının bir boyamaya neden olur ki, üre ve atık ürünleri sonlandırılır.
  6. Bazen sırasında doğum yeşil su çocuğun genetik hastalıkların varlığı bahsedebiliriz. Ama panik deney sonuçlarını beklemek gerekir, prematüre gerekli olmadığı.

muddy waters sonuçları

Birçok anne doğum sırasında yeşil su çocuğunuz için tehlikeli olabilir neden bilmek istiyorum? Mükemmel meşru bir sorudur. Genellikle bu olay için birçok doğal nedeni vardır, çünkü endişelenmenize gerek yoktur. Ancak, son derece nadir durumlarda, bebek, yanlış genetik havuzun gelişiminde sapmalar olabilir. Hatta böyle bir korkutucu nedenler çocuk olmadan basitçe doğum sürecinde bu zehirli suyu yutabilir. Bu zehirlenmesine yol açabilir. Bu senaryoda, bebeği tedavi etmek gerekir. Bir sezaryen yapıyor su yeşil kadını geçerken, tür durumlardan kaçınmak için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.