TeknolojininCep telefonları

Açıklama akıllı telefon Jinga Hotz M1: sahipleri, özellikleri ve özellikleri yorumları

Mobil pazar genel fiyat seviyesinin düşürülmesini hedefleyen herhangi işlemlerdir ve mevcut cihaz yelpazesini genişletmek sürekli olduğunu. Canlı bir örnek, bir akıllı telefon Jinga Hotz M1 çağrılabilir. Yorumlar modeli, "Başka bir Çinli" önemsiz olmadığını söylüyorlar, bunu açıklar. Bugünün makalede ele alınacaktır çok bireysel özellikleri, sahip olduğunu.

Pazar konumlandırma

Biz bugünün elektronik pazarındaki bu modeli sunulmuştur yolu ile, belki de başlar. maliyet sadece 9000 ruble, çünkü bu bütçe sınıfına açıkça ifade eder. Biz zaten bildiği gibi, para için bir güçlükle bazı ayakta cihazı elde edebilirsiniz. Ancak, modelin Jinga Hotz M1 (bu konuda yorum önümüzdeki bölümlerde hazırlayacak) bu yalanlıyor. bütçe doldurma ve teknik donanım rağmen, cihaz iyi bir seviyede tutulur.

görünüm

çünkü bir makine gibi göründüğünü, bakmak için en iyisi cihazı tanımlamak için başlayın, sen konuya yaklaşan gelişimi bahsedebiliriz. biz analiz Aslında, eğer telefon Jinga Hotz M1, yorumlar modelin tasarımı açıkça daha düşük bir maliyetini gösterir unutmayın. Bu (özellikle, plastik bütçesinde) aygıtları vücuda kullanılan malzemeleri ve genel düzenini göstermektedir. Bu nedenle, cihaz en şık ve gelişmiş olmamak dönüştü.

Ancak, ergonomi açıkça çalıştı. En azından bu ürünün tasarımcıları mümkün olduğunca konforlu hale getirmek için çalıştı gibi görünüyor. Bazı anlarda aslında mümkündür: Cihaz, örneğin, elinizde rahatça oturur, düşmez ve görüşme sırasında baskın. sen elbiselere değil karşılamak için gerektiğinde Belki de bu böyledir.

navigasyon

akıllı Alt mahfaza kısmının ön yüzeyi üzerinde, klasik üç kontrol tuşları vardır. Tüm telefonlar farklı şekillerde temsil edilir. Bir yerde bu tür düğmeler, örneğin, periyodik görünen ve operasyon sırasında kaybolan, ekranın bir parçasıdır. İşte, tam tersine, onlar fiziksel bir form var. Bu kullanıcı sürekli navigasyon ikisini de kullanarak, onları görür ve dokunabilir vardır. Jinga Hotz M1 (Siyah) değerlendirmeleri anlatarak belirtildiği gibi tıkla ve gelecekte ne olacak nereye anlayışı olmadığı için, bu çok uygundur. sık bu konuda dinamik sistem butonları ile gerçekten cihazla etkileşim sırasında meydana gelen farklı hatalardır.

Bunlara ek olarak, aynı zamanda olarak da adlandırılabilir ve anahtarlar yanal köşelerinde yer alır. Özellikle, bu sırasıyla sağ ve sol yan paneller yerleştirilir ses kontrolü ve kilit açma düğmesinin klasik kümesidir. Onlar güzel bir vuruş ve preslenmiş enstantane var.

ekran

Sonraki Ben bir cep telefonu Jinga Hotz M1 üzerine monte ekranın tema değinmek istiyorum. Yorumlar bulunmasının olumlu yanını söylemek oleofobik kaplama, genellikle sınıfındaki modellerde bulunamaz. buna nedeniyle hoş bir dokunma duygusu yaratır: parmak cihazla etkileşim genel deneyimini geliştirmek, sensör üzerinde kolayca kayar.

görüntü ve özellikleri için olduğu gibi, teknik, burada hassas teknoloji HD görüntü kullanılan tanımlar ve modüle göre 1280 piksel ile 720 bir çözünürlüğe sahiptir. Burada uygulanan Miravision teknolojisi göz önüne alındığında, görüntünün yüksek renk doğruluğu ve doygunluk dikkat etmek mümkündür. Bu en kısa sürede cihaz eline düştükçe belirgin hale gelir. Nitelendiren Jinga Hotz M1 yorum Burada 5 inç diyagonal standart bir boyut ekran kullanır olduğu hatırlatılır.

işletim sistemi

Hoş geliştirici kurmuştur programı dolumu, sürpriz. Dördüncü sürümünün en - Biz genellikle Android'in eski kuşaklar ile, bütçe kategorisi işten içinden makineleri için kullanılır. Şu anda, akıllı telefon Jinga Hotz M1 siyah (kullanıcı geribildirim bunun büyük artı onaylar) Lollipop 5.1 beşinci nesil çalışıyor. Bu büyük ölçüde cihazla çalışmayı kolaylaştırır. Burada kullanılan grafik kabuğu standart olmakla programlar seti, arzu edilen zaman kolaylıkla çıkarılabilir en yararlı bazı uygulamaları ile tamamlanmaktadır.

işlemci

Tabii ki, grafik arayüzü cihazı ile çalışmak çok önemlidir. Ama hayır az önemli ve çağrılabilir donanım doldurma - yani, işlemci akıllı performansı sorumludur. Jinga Hotz M1 değerlendirmeleri anlatarak gösterildiği gibi, model 4 çekirdekli işlemci, Google Play'de sunulan en çekici simülatörleri çalışmalarını destekleyen MTK vardır. Hatta kullanıcı önerileri telefon hangups olmadan en renkli atıcılar ve yarışlarda oynayabilirler düşündürmektedir. Cihazın sınıfı göz önüne alındığında, onun geliştiriciler haraç ödemek için gereklidir. Değil azından bu başarıda rolü ve video hızlandırıcı Mali-T720 oynar. bellek gibi, 1 GB kapasiteye sahiptir. Eğer işlemci uygulaması için çok hantal çalıştırırsanız Bu, elbette, yeterli olmayabilir.

kamera

9000 biriminden, o lüks görüntüleri yapacak Expect tabii ki gerekli değildir. Ancak, çok imkansız, her şey bu modelde kötü olduğunu söylemek. Karakterizasyonu akıllı telefon Jinga Hotz M1 Beyaz yorumlar burada resimler hiçbir bulanıklık ve düzensiz renklerle oldukça iyi elde edilir söylüyorlar. Belki bazı yerlerde yeterli doygunluk, ama genelde aygıt iyi baş edebiliyor.

Fanlar fotoğraf ön kamera flaş varlığını akla gelebilir (matriks çözünürlüğü, anlatıldığı gibi, 5 megapiksel olduğu). Bu ekleme telefonu ile gerçekten düşük ışık koşullarında bile iyi resimler elde edebilirsiniz. Biz daha iyi bir konumda olur Jinga Hotz M1 aynı sınıfın diğer cihazlara sahip modelin yetenekleri karşılaştırırsanız. Genel olarak onun Yorumlar olumlu fotoğraf ve cihazın videoları karakterize etmektedir.

dayanıklılık

Herhangi devaysa açıklamasında önemli bir rol özerkliğini oynar. Hepimiz gün ortasında gadget şarj ve tamamen kullanılamaz hale kaybettiğini bulmak ne kadar tatsız biliyoruz. şarj düzeyi ve akü kapasitesi arasındaki akışın hiçbir optimizasyon varsa bu durum ortaya çıkar.

Bu bakımdan, (en azından, bu onaylandıktan yorumlar,) Jinga Hotz M1 Mavi, her şey yolunda. cihazda hattı akıllı pil diğer temsilcileri ile karşılaştırıldığında oldukça büyüktür. Onun kapasitesi - 3000 mAh. tüketim için olduğu gibi, nispeten basit bir işlemci modeli hardy ve uzun ömürlü çağrılabilir verilen. Aktif çalışma Bir tam gün, kullanıcıların özelliklerine göre, model% 20-30 oranında bir marj ile yeterli olmalıdır.

bağlantı

Bunun bizim incelemede Daha cihaza Jinga Hotz M1 yüklü iletişim modüllerini söz uygun olacaktır. teknik detaylar gibi, diğer Android-gadget mevcut olduğu bir set vardır: (yüksek hızlı mobil internet hayranlarını memnun edecek) işlevi LTE-sinyali alma, Bluetooth modülü, WiFi desteği, GPS navigasyon sistemi. Ayrıca telefon maksimum kullanıcı yararına farklı mobil operatörler bilet birleştirmek için izin daha çok yönlü hale getirir iki SIM kartlarla birlikte çalışır.

hafıza

Temel yapılandırmasında model bellek sekiz gigabyte ile donatılmıştır. O - Prensip olarak uygulamaya takılabilir ve depolama alanı, bir içeriği inşa etti. üreticileri 64 GB maksimum multimedya içeriği için yer genişletmek için izin bellek kartına destek sağladı böylece Tabii ki, bu hacim, en sık telefon ile çalışmaları tamamlamak için yeterli değildir. Burası bile en aktif kullanıcılar için, mobil aygıtı hacimli dosyaların yüklemek yeterli olacaktır.

yorumlar

Tabii ki, herhangi bir gadget incelemesi - bu iyi, ama gerçek olasılıklar hakkında en iyi şey, cihazın avantajları ve dezavantajları kullanıcıların yorumları söyleyecektir. Bu nedenle, bizim özelliklerinin üstünde biz Jinga Hotz M1 müşteri yorumları tarif verir. özelliklerine göre geride bıraktığı insanların çoğu da görüleceği gibi, ana varlık maliyeti modelidir. 9000 rublelik bir fiyat ile birçok gadget sahipleri sadece (biz yazının başında belirtildiği gibi) değerli bir şey almak beklemeyin. Tabii ki bu görüş yanlıştır. Ve bu telefon bunu doğruluyor.

Gerçek cihaz alıcılar vurgulamak faydaları ile ilgili olarak, o zaman yüksek performans, renkli ekran, iyi bir teknik donanım. imkansız genel resim çeşit oluşturmak için yapım her yorumu noktaları çeşitli eksikliklere: Nispeten eksileri o kadar açık değildir. Özellikle, birisi, örneğin, fiziksel düğmeler gelen çok parlak ışık sevmiyorum. Bu sorunu çözmek için, ancak, zor değil: ayarlarında bu ışıma kapatılabilir.

Başka bir örnek - RAM küçük bir miktar. Nedeniyle tek gigabayt için bir model gecikmeler ve donuyor olmadan günlük olarak çalışmak, ancak hantal bazı programları başlattığınızda, işlemcinin kararsız bir işlem yapılmazsa olabilir. Aynı kamera için geçerlidir: Bazı özellikle bir cep telefonuna para için, çok serin görünebilir. Diğer kullanıcı işin kabul edilemez bir kalite diyoruz ve bu cesur eksi için teslim olur. Ayrıca bir yorumda, sen görünüşte yanlış telefon sahibinin dokunuş algılayan dokunmatik konusundaki şikayetleri bulabilirsiniz. Bu nedenle, ekranda uygun düğmeye almak için yeterli zordur.

bulgular

Aslında, telefon görüşleri çok olabilir. Ancak, aslında şekildedir: gadget maliyeti düşüktür. Bu durumda, düşük maliyetle tedarik rağmen, niteliksel görevlerin geniş bir yelpazede yürütmek için yapabiliyor. Bu nedeniyle, model dikkatimizi layık olduğunu. Bu nedenle, bu sınıfın bir cihazda ilgilenenler, güvenle satın düşünebiliriz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.