InternetPopüler bağlantılar

Diğer Sesler (Her gün için yarışmalar)

En son o, İnternet sitesinde çıktı ya da belki, diğer hizmet ihalelerinde seslerini. Şu anda Alanı çizim tekliflerin sonsuz zinciri gider 1 Euro her üç günde. Web sitesi sahipleri WME (EUR eşdeğer vebmani) kazanıp ödenir. sitede Kayıt için davetiye gereklidir. Site yöneticileri kaydetmek için bir kamu kod sağlanan: onsuz b074528e0ac141b32b5ebc82731227e934a1dd62 sitede kayıt mümkün olmayacaktır.

Yarışma kuralları çok basit: o, bir hesap oluşturmak (değil çok veri)% 100'e bir anket doldurup yarışmaya katılım için başvuruda gereklidir. Sonra gereken bir arkadaş bulmak otomatik yarışmada bir oy alacaksınız Arkadaşınızın Kayıt olduktan sonra bağlantısı üzerinden kayıt imzalar veya kayıt kodunu. fazla oy, daha şansını Yarışmada.

o, sen davet edilir, rekabet senin arkadaşın kazanır onun kazancın% 50'sini alacak eğer bir şey :) vardır. Başka bir nokta ignteresny vardır: Eğer olursa olsun o kazandı ne kadar arkadaşın ait kazançların daima% 50 alacak.

Ben site hakkında detaylı daha onun yaratıcısı Victor söylemek mümkün olacağını düşünüyorum. O senin için hizmet, daha da geliştirilmesi planları hakkında bir kaç soru cevap verecektir.

Biz şunlardır: Ne On internette adres sitenizin bulunur?

Victor: Kaynak http://golosdruga.net bulunabilir

Cape: Victor, fikri bu kaynak oluşturmak için doğmuş olması gibi?

Victor: Bu :) çok basit. Ben internette sörf yaparken, o zaman ben siteler rekabeti odinm eğilimindedir bulabilirsiniz. Ben bu onların sınırlamalar ve tematik bir odak olabilir inanıyoruz. Web sitelerinde Yarışmalar sesli polzovtelyam yabancıları vermek izin verildi gibi bir kural, bir SMS veya başka bir sesli arama, artı kaçınılmaz nakrutkak oy göndermek için gerekliydi, çok uzun bir zaman sürdü. Bütün bunlar devam eden yarışmalar saflığı konusunda şüpheler uyandırmaktadır. Bu yüzden bu eksiklikleri ortadan kaldırmak ve yaşam oluşturmak karar verdi.

Biz şunlardır: siteyi ismini koydunuz Neden başka oy vermek? Nerede bu fikri mi?

Victor: isimler aslında bir çok ile elenmiş, ben isimleri için fikirler atmak için arkadaşlarımı istedi. Uzun seçenekler parmaklı, ama sizin için yarışmaya ses sadece ders ve bir arkadaş ya da tanıdık biri teneke verebilir, çünkü bu kalmaya karar verdi, ama gerçek bir dost sizin için her zaman ses verecek. Bu yüzden ne kadar sağlam üyelerimizin dostluk ve dayanışma kontrol özgür karar verdi.

Biz: Nekootorye kullanıcıları iyi bir tasarım yeterli değildir sahip olduğunu söylemek ve onu terk veya yakın gelecekte değişecek?

Victor: Evet, kullanıcılar tasarım yeterince güzel olduğunu söylüyorlar. Kullanıcıların siteyi nasıl kullanılacağını anlamak için kullanılabilirlik konulmuş ilk hedeftir, biz renkli takip etmiyorsun. Ben mücadele dolandırıcılık algoritma yarışmalar algoritmanın uygulanması olarak, kaynak işlevsellik sorunu poz verdi. Yakın gelecekte, tabii ki, tasarımını geliştirmek.

Biz şunlardır: Sen 1 euro çizim için tek yarışma olacak? Ya da bir kaynak gelişecek?

Victor: Evet, artık tek bir yarışma çalışır. yarışma biter, kazanan kararlıdır ve sonraki ikinci aynı başlar. Ama biz dostingnutom bitmiyor. Yakın gelecekte, yeni yarışmalı çeşitli birbiri ardına görünecektir. Kullanıcılar yarışmalarda çeşitli göreceksiniz.

hem ücretsiz ve ücretli yarışmalar olacak. Sonsuza dek gidecek olmaz zakryvvat artık bir euro, hiç kimse için rekabet, biter ve yeniden başlar. sitede görüneceği Diğer yarışmalar da sona ermiş ve yeniden başlayacaktır.

Biz şunlardır: kullanıcı şey ödemek mıdır kayıt veya yarışmalara katılmak için bir katkı yaparken?

Victor: Hayır, kullanıcı ücretsiz olarak giriş yapar. Euro 1 rallisinin yarışmada da ÜCRETSİZ katılır. Hatta daha sonraki yarışmalar şey ödemek zorundadır ödenmeyecektir içinde. onlar iyi bir destek var çünkü, 300, 500, 1000 de oldu kullanıcıları ve, örneğin kullanıcılar başarıyla yarışmalara katılabilecek daha arkadaş sosyal medya profillerini gördüm. Onlar kazanmak için yeterli arkadaşlarım var bir şey için ödemek gerekmez.

Biz: Kullanıcı sitede neyin yapmak temizlemek değilse, nasıl oluyor da bu konuda bilgi bulabileceği bir arkadaşınızı davet etmek gibi bilgileri doldurmak için?

Victor: Ben ön sayfasında yazılanları okuyun ve site bölümlerini SSS ve Nasıl davet ziyarete perednachalom kayıt öneriyoruz. İnsanların dikkatini olmadan arkadaşlarını bırakıp onlar zaten geçti, çünkü ne yapacağını onlara açıklar olmayacağını düşünüyorum. Ayrıca İletişim sayfasına gidip destek sitesini sorabilirsiniz.

Devam edecek ...

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.