OtomobilArabalar

Mercedes W124 E500. Özellikler ve yorumlar

W124 mercedes E500 - özel bir ilgiyi hak bir araba. "Beşyüzüncü Mercedès'in efsanelere sağlar. Bu makine çok yüzeyseldir arabalar hakkında hiçbir kişiyi, sunum ve bilgiyi bulmak mümkün değildir. Hatta bu modern çağda 124 vücudunun "beşyüzüncü" model "Mercedes", daha önce Stuttgart endişe üretilen en popüler otomobillerinden biri olduğu için.

ilginç bilgiler

124-m vücutta çalışan salonlar tarihi, 1991 yılından beri vakayinamesini başladı. Birlikte özel, küçük sedan serisinin oluşturulmasında işbirliği eşit derecede popüler endişe "Porsche" ile, bu kez, "Mercedes-Benz" idi. Ne genel projeyi sağlanan? Ve bu mükemmel performansı ile güçlü sekiz silindirli motor gürledi gelmiş başlık altında, bir araba serbest bırakmak için planlandı. Ancak, Mercedes W124 E500 olarak, "demir at" birçok özelliği biriydi.

Bu makinenin bir başka tasarım mühendisleri dikkatle çalıştık hangi iyi spor süspansiyon, artırılmış powertraını ve mükemmel fren sistemi vardı. Ilginç bir nüans dikkat etmek önemlidir. Otomobilin tasarımı Mercedes W124 E500 tamamen Stuttgart şirketinin mühendislik ekibi tarafından geliştirilmiştir.

Porsche ile işbirliği

Tabii ki, arabanın gelişiminde Mercedes W124 E500 uzmanların katıldığı ve "Porsche" şirketi. Ama sadece kısmi montaj üzerinde çalışır. Yaptıkları iş çoğunlukla motorun geliştirilmesine gitti. Genel olarak, araç çok güçlüydü olması şaşırtıcı değildir. Gerçekten kaliteli, güvenilir ve güçlü arabalar üreten ilgilidir - Herkes "Mercedes" ve "Porsche" olduğunu bilir. Ve tek bir birim haline güçlerini birleştirerek, bu gerçek bir güçlü melez oluşturmak için yönetilen teknik açısından özellikleri. Ancak, tüm erkeklerin uzmanları ve "Porsche" motor gelişim sürecinde yer aldığını bilmiyor.

Doksanların Bandit "kurtlar"

sadece Mercedes-Benz W124 E500 kullanılanlardan zamanlarda son derece popüler. Bu "gangster" otomobil yerli "kardeşi" var. Ve bu - "Mercedes' E420. Ayrıca gövde 124 m kurdu. Bu arabalar "kurt." Olarak adlandırılan edildi Uzun süre iki parlak, etkileyici araç yüksek kaliteli Alman makinelerin gerçek bilenler hatırlar. Bu arabalar ve bugün birçok güncel modellere göre daha yüksek konumlandırılmış. Bunlar Alman "mersedesovskoy" klasikleri gerçek dindarlara karşı arabalar. "Beş yüzüncü" 420-inci Mercedes gibi çok daha sonra yayımlanan birçok yönetici sınıf sedanlar ile rekabet makinelerdir.

göstergeler

Mercedes W124 E500 hakkında konuşan özellikler yardım gereklidir unutmayın. Ve tabii ki, onun en yakın "akraba", 420-inci modeli de cabası. otomobillerin teknik özellikleri benzerdir. Tabii ki, "beşyüzüncü" versiyonu daha güçlü olacaktır. 6.1 saniye - "yüzlerce" 250 km / h hızlanma - motor 320 beygir gücünde, azami hıza üretir. Yakıt tüketimi ise çok büyük - şehir içinde 13 litre. Ama insanlar nadiren karıştı, araba satın göze.

Ne zayıf (bu bağlamda kelime kullanmak uygun ise) sürümü hakkında söylenebilir? Yani yaklaşık 420-inci modeldir? Maksimum hızı - Aynı zamanda 250 km / saat'tir. Yüze kadar Hızlanma kadar fazla 1.1 saniye kilometre - bu 7.2 olduğunu. Motor zayıf biraz daha 40 den "atlar" - diye 320 ve 279 beygir değil 100 kilometre başına 11,8 litre - Ama akış daha azdır. Genelde, aslında mümkün iki benzer modeller oldu. Şu, diğer çılgınca popüler 90'lı yıllarda zevk söyledi. Ve şimdi de zikredilebilir.

katı satın

Bugüne kadar, "beşyüzüncü" sürüm posostoyatelnee insanlar olurlar. Mercedes-Benz W124 E500 - mükemmel durumda olan bir araba yaklaşık yarım milyon ruble satın alınabilir. 420-inci versiyonu ucuza satın. Yaklaşık 250 000 iyi durumda bir araba için istenebilir. Görüldüğü üzere, zamanımızda, çift bu makinelerin fiyatlarının arasındaki fark. Neden? Belki de, ve belki arabanın "statü" parçalarının maliyetinin. Hatta fiyat ölçüde o gidene kadar önceki sahibi, bir süre arabanın içine koymak ne kadar belirlenir. Ve tabii ki, kilometre ve diğer önemli detaylar.

Bu arada, ne olursa olsun yüksek kaliteli istasyonda kontrol edilmelidir ile bir araba satın almadan önce, "Mercedes" için bir üne sahipti nasıl. Dıştan, araba yeni gibi görünebilir ve bu, birçok kişi makineleri korunur anlamıyorum. Ve sonra cazip bir fiyat gizleme sıva, gövde ve barahlyaschy motorunu çürüyen çıkıyor. sigorta ve arabayı kontrol etmelisiniz tür hataları önlemek için.

Üretim Teknolojik döngüsü

Mercedes W124 E500 "jiroskop" - yaratılış oldukça ilginç bir geçmişi olan bir makine. Bu araba 500SL (Seri R129) olarak sürücülere bilinen bir modelden çıkarılır motorun temelinde oluşturuldu. Ancak, birim herhangi bir iyileşme olmadan terk edilmez. Endişe anlamlı motoru modifiye. gerçek bir canavar beş litrelik 326 beygir - verimli iş "Mercedes-Benz" mühendis sonucunda Bugün bu motor inanılmaz bir izlenim üretir varsa, o zaman, yirmi yıl önce seyirci etkiledi nasıl tahmin edebilirsiniz. Bu araba otomotiv mükemmellik gibi güçlü otomobillerin severler görüldü. Nitekim, Mercedes W124 E500 "Kurt" - Ünlü Stuttgart endişe gerçek gurur. Daha sonra popüler ve prestijli bir oldu ve araba, bugün klasik ve mükemmel tat bir işaret haline gelmiştir.

teknik özellikleri

"Beş yüz" Mercedes yanı sıra 420 dakika, test sürüşü "Mükemmel" oldu. Arabanın Kontrol edilebilirlik en üst düzeyde idi. Aslında, uzmanlar endişe Mercedes hep şartnameye özel önem vermişlerdir. (Büyük çoğunluğu daha bakımlı bir görünüm durumda pek olduğuna inanmaktadır rağmen) Bazı insanlar tasarımını takdir olmayabilir, ama rakamlar ile iddia etmek zordur. Yolun, pedal duyarlı ve kolay direksiyon, engellerin mükemmel düzgünleştirmesini üzerinde Uyumlu davranış, havalı köşeleri ve serpantinler hiçbir zorluk - her şey mükemmel. Eh, sürüş performansını ek olarak, "beşyüzüncü" ve 420 inci mükemmel geliştirilmiş ve teknik.

Otomatik dört hız iletimi, ASR sistemi, (bir süspansiyon ile donatılmış s) hidro-pnömatik ayar, katalizör iki kat ve yeni bir yakıt enjeksiyon sistemi. Bütün bu test sürüşü etkiledi. Böyle eklemeler sayesinde araç daha da iyi onların görevleri ile baş oldu.

Mükemmel araba Mercedes-Benz

"Beş yüzüncü" övgü için neredeyse imkansızdır. Mercedes W124 E500, doksanlı yeni devlet fiyatı kursuna birkaç onbinlerce dolar oldu, birçok rüya. Bugün bile. Bu makine teknik açıdan değil, iyidir. O dışarıdan muhteşem ve bu. Ne tasarım özellikleri olarak kaydedilmiştir? Ilk şey çok etkileyici prezentabl ve anlatım bakmak geniş tekerlek kemerleri vardır. Ayrıca hafif alaşımdan jantlar. Odalarda küçük bir özellik, kıvırcık kesme "papatya" içine var. Oysa bu araba düşük profilli lastikler büyük boyutlu sahiptir. Ve tabii ki, sis farları. Onlar ön tampon üzerinde - alt kısmında. Nihayet bağımsız ışıklar ve sürüş ışıkları ile donatılmış bulunmaktadır dikkat farları, dikkat çekicidir.

önemli nüanslar

Bu arada, bu tüketim ile ilgili bazı noktayı belirtmekte fayda vardır. "Beş yüz" Mercedes, birçok maliyet modeli düşünmüyoruz, ancak bazı tek bir şey hesaba katmaz. Kentsel döngüsü tüketim 100 km'de 16.9 litre. ve 90 km / saat azından 10.3 litreye indirilir. Biz 120 km / saat hızda hareket durumunda, akış hızı 11.9 litre olacaktır. Ama olan 13 litre, genelde tüm söylemek - bu Avrupa döngüsünün bir ölçüsüdür. 420 inci tüketimi de daha az olacaktır. Kentsel döngüsü - 90 km / saat hızda tam olarak 15 litre, - 9.4 litre. 120 km'lik bir hızda / saat 11.1 litrelik motor tüketir. Avrupa döngüsünde gibi, 11.8 Yukarıda belirtilen.

Ya en yüksek hız ne olacak? O da farklıdır. 71 km / h - 1. viteste "beşyüzüncü" 68 km / saat ve 420 sıkar. İkinci - 117 ve 120 km / sa, sırasıyla. Üçüncü vites göstergeleri daha gösteriyor - 181 km / s ve 186. Ve dördüncü her iki araç aynı şekilde seyahat - 250 km / h hızda.

Eh, gördüğünüz gibi, (abisinden biraz farklıdır ve 420 dakika) 500-inci "Mercedes" - iyi bir araba. Güçlü, yüksek kaliteli, güzel. Yorumlar sahipleri bu konuda sadece olumlu bırakın. Ve bu anlaşılabilir. uzun yıllardır sadakatle hizmet eder, güvenilir, sonu yok - tek bir ses olarak tüm araç emin. Eğer durum ve sahibinin zevkini gösteren bir araba satın almak istiyorsanız, güvenli bir şekilde "beş yüzüncü" lehine bir seçim yapabilirsiniz. Veya 420 inci - ruhun gibi biri yatıyor yoktur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.