ModaGiysi

Sade ve temiz Rus giyim boyutları

Güzel ve şık kıyafetler küresel ağın kazanılması - bu sadece bir lüks, ama bazen gerekli değil. çok markalı mağaza alışveriş keyfi hep zamanında felaket olmaması nedeniyle mevcut olmayabilir. Aynı anda Kaydedilen kariyer ve yeni para veya aile ve hobileri maaş harcanabilir.
Güzellik, moda ve stil, kolayca özel mağaza veya kataloglarında bulabilirsiniz. Eğer büyük bir fiyata istenilen madde, elbise, ayakkabı veya diğer öğeleri bulabilirsiniz, çünkü çok uygundur ve kalıcı bir indirim sistemi ve satış kimseye, hatta en zorlu müşteri memnun edebiliyor. Buna ek olarak, bazen dükkanlarda normal bulunmayan özel şeyler bulabiliriz.

çırpınan mitler

satan Aynı dükkanlarında Rus boyutu kadın giysileri, her zaman için müşterilerin gereksinimlerini karşılamak mümkün değildir büyüklük aralığı. Ve yine, malların online satıcılara ve onlara birçok ikramiye varlığına rağmen, insanlar çünkü denemek için yetersizlik orada şeyler satın almak cesaret edemezler. Rus giyim boyutları internette sunulan farklılık hakkında bir Sanıldığının aksine. Artı, birkaç düzgün kişisel giysi bedenlerini belirlemek ve seçim ile korkuyor yanlış hesaplayabilir olan biliyorum.

elinde Santimetre

Avrupa ve Rus Giyim boyutları, kolayca basit ölçümler yapılarak bulunabilir. Genellikle yeterli göğüs ölçüm hacmi, kalça ve bel. İlk olarak, ölçümler vücuda yakın yürütülmektedir hatırlayalım.

Meme büyüklüğü meme üzerinde hassas ölçümler yapılır. Bu durumda, mide dahil etmek gerekli değildir. Kalça onların yerin en kalın ölçülür. sırası seçiminde ortasında istenen büyüklükte yeri büyüktür doğru olduğunda mümkün rahatsızlık önlemek için. İnsan Büyüme da böylece büyük bir önemi vardır. Kural olarak, Rus giysi bedenleri ortalama büyüme için tasarlanmıştır. Bunun olması durumunda yazının hesap olası farklılıklar uzunluğu içine almalıdır. Açık giyim onun uygunsuz dikim önlemek amacıyla boyutunda boyutunu seçmek için en iyisidir.

giyim seçiminde yardımcı olabilecek birkaç hile vardır. Sen giyim boyutları ve Rus tür hatırlayarak, dükkana gidip memnun etmek denemek için başlayabilir, daha sonra genellikle daha düşük bir fiyata, benzer bir çevrimiçi mağaza bulundu edebilirsiniz. Bu seçim ile yanlış hesaplayabilir olmayacaktır. Büyüklüğü en ufak tutarsızlık geri iade edilebilir çünkü Ayrıca, şeylerin satıcının tüm parametrelerin ayrıntılı bilgi dikkat edin. Bu tüketicinin korunmasına ilişkin kanun yapmanızı sağlar.

Çoğu durumda, giyim boyut gövdenin tek tek parametrelerine karşılık gelen alfabetik veya sayısal kodun olarak ifade edilmiştir. Rus giyim boyutları Avrupa dan ile -6 farklıdır. Ayakkabı boyutu, genellikle taban astarı veya tek ürün üzerinde işaretlenmiş. satıcıların genellikle, boyut seçimini kolaylaştırmak amacıyla, santimetre cinsinden boyutunu yazabilir. Avrupa ve Rus - - boyutunda birbirine özdeş O erkek dış giyim olduğunu hatırlamakta yarar var.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.