ModaGiysi

2011'de alakalı ayakkabılar. Şık renkler, şekiller, ayakkabı boyutları. Doğru ayakkabıları seçme.

Ayakkabı alımı, yeni sezon için hazırlanmanın en güzel anlarından biridir. Ayakkabı seçimi artık çok büyük ve bazen ihtiyacınız olana karar veriyorsanız, çok zor olabilir. Bu sayıdaki en önemli şey, duygulara yenik düşmek değil, gardırobunuzun içeriğine dayanılarak stilini tamamlamak için tam olarak ne satın almaktır, ancak Tanrım, bu kadar lezzetli olduğunda bunu yapmak ne kadar zor! Bazen uygun olmayan boyutta ayakkabı bile durmaz ve boşuna.

Gardropınızın temel stili spor kotu ise, spor ayakkabıları üzerinde dururuz ve akşam ayakkabılarına bakmazsınız! Bu sadece biraz mı. Bu arada, 2011 yılında spor ayakkabılarının ana üreticileri, alıcıların ilgisini çekmek için çok ilginç ve hayat teyit eden modeller sunuyor. Örneğin, Nike gay çiçek baskılar ile bir dizi spor ayakkabı yayımladı ve Reebok parlak renkler ve cesur kombinasyonları üzerine yoğunlaştı. Her iki üretici 80-90'lı yılların tarzında retro modelleri tercih etti, bu nedenle spor ayakkabı büyüklüğü yeterince büyük: uzun boylu ve hacimli, bu da kullanıcının bacağı görsel olarak daha kırılgan hale getiriyor. Adidas da en uzak noktaya gitti ve flört yayınlarıyla çok eğlenceli ve eğlenceli bale sporu serisi sundu.

Genel olarak, bu yıl büyük formlara, özellikle askeri üslupa tercih yapılır. Gerçek kaba kemerler, büyük tokalar, platform. Örneğin, Gaultier'de, koleksiyonda bir açık Öğütme ve topuk kısmı olan Öğütücüler eğlenceli çizmeleri var. Bu arada, 2011'in bir diğer eğilimi de budur: açık bir çorap, özellikle ayak bileği çizmeleri ile oldukça alakalıdır. Bu hoş ve coquettish detay, örneğin, sokakta zaten sıcak olduğunda, ancak sandallar henüz uygun olmayan bu hava koşullarında yararlıdır ve bu süre bu sene uzatılmış gibi görünüyor. Ayak parmaklarında bir çatlak daha var - bacak daha mütevazı görünecek.

Yine de, zarif dişil formlar herhangi bir yerde kaybolmaz: ince topuklu ve oldukça yuvarlak formlar halen modada. Ayakkabıların gerçek renkleri yine bej, kırmızı, çikolata, her çeşit parlak renk, özellikle kırmızı, hayvan baskılar ve elbette ebedi siyahtır. Dekor bir şey olabilir, hatta tamamen düşünülemez.

Ve nihayet rahat ayakkabılar. Aynı zamanda moda ve moda evleri, örneğin Marc Jacobs, Chanel, Prada, kolaylık konusunda bahis oynamaktadır: kamalar, sağlam topuklar, yumuşak geniş kayışlar kullanıyorlardı - ve bu harika için onlara teşekkürler.

Ayrıca, ince taban üzerine topuksuz ayakkabısız ağırlıksız ayakkabı, özellikle romantik tarzda bale yastıkları ve sandaletleri ile yeni bir eğilim - küçük-küçük komik topuklu ayakkabılarda benzer ayakkabılar - geçtiğimiz sezonda seviliyor.

Doğru ayakkabıları nasıl seçebilirim? Çok basit: Birincisi, denklemde eşleşmesi ve denediğinde hoş olmayan hislere neden olmaması gerekir. Bu işte ayakkabı boyutu özel bir rol oynamaz: Boyutunuzu ve tanıdığınız ayakkabı boyutlarını bilseniz bile, bilginize güvenmek zorunda değilsiniz, çünkü bir üreticiden bile aynı ebattaki iki çift ayakkabı farklı olabilir . Bu nedenle, beğendiğiniz aşağıdaki ayakkabı boyutlarını dikkatle denemelisiniz:

- iki çift boyutlarında

- çift için daha küçük

- Birkaç tane daha

Ve en konforlu seçeneği seçin. Hiçbir durumda sıkı ayakkabı alamazsınız: Kaç kişi halihazırda ümit ettiğini söylüyor, cildin gerginleşeceğini söylüyor, ancak gerilmiyor! Aksine, teorik olarak, elbette yapabilir, ancak bu kadar sıkı ayakkabılara dayanamazsınız. Büyük boyutlarda ayakkabı da edinilemez - ayaklar düz ayaklara, korkunç mısırlara yol açabilir ve ayakkabı topuk veya platform üzerinde durursa travmatik olabilir. Ayakkabıların yükselişinin ve ayak kemerinin ideal rastlantısallığı çok önemlidir: aksi takdirde, bacaklardaki ve sırttaki ağrı garanti altına alınmış, kontrol edilmiştir. Başka bir nokta: Görsel olarak beğendiğiniz bir çift ayakkabı için acele etmeyin: İnsanlar farklı ayak yapılarına sahipler ve tüm ayakkabılar en ideal bacaklarda bile farklı şekilde oturuyorlar, bazı modeller ekran durumundan daha kötü görünebilir, bu nedenle önünü çevirmek daha iyi Tüm kamera açılarını yansıtın ve dikkatle inceleyin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.