ModaGiysi

Nasıl bir vizon kürk seçmek için

Yakın zamana kadar, kürk ceket üst rütbeli ve tanınmış kişileri verilmiştir var. Şimdi birçok olabilir lüks bir ürünü satın almaya gücü. Doğal kürk kürk kat varlığı kişinin toplum içindeki konumu ve maddi refah durumunu belirler. Nasıl bir kat seçme ve bir hata yapmak değil mi? Bu soru satın birçok reshivshiesya tarafından istenir.

Doğal kürk ürünleri bir yıldan daha fazla kazanmak. Nedenle, tavsiye, yararlanmak için gerekli olan bir vizon ceket nasıl seçileceği. En önemlisi, uzman mağazaların hizmetlerini tercih gerekmektedir. Sonra şans düşük kalite veya önemli ölçüde azalır sahte Kürkünüz için. Buna ek olarak, bu mağazada size sadece ürünlerin seçimine, ipuçları ve öneriler alabilirsiniz, ama aynı zamanda ona bakmak için.

tercihlerini istişare etmek için bir kürk manto ihtiyacını satın alma ve bilerek tam olarak ne kadar Yaklaşım. daha şık görünecektir belirli bir stil, önerebilir Satış seçme sürecinde iken. modeli tanımladıktan sonra dikkatlice ürünü dikkate alınması gerekmektedir. Her şeyden önce terzilik kalitesine dikkat edin. dikişler düzgün ve iyi dikilmiş olmalıdır. Kalitatif olarak, dikişli ceket uzun ömürlü. Sonra yazının kürk tarafını kontrol etmek gereklidir. felç korkmayın, sallamak ve kürk sallayın. Kürk Ellerinizi altında oynayacak. Bu ışıltı ve parlaklık gerekir. Bunun üstesinden elinizi çalıştırırsanız, orijinal konumuna geri dönecektir. Onun doğallık bahseder. Sen nazikçe kalınlığını kontrol etmek kürk üfleyebilirsiniz. Satıcı nasıl bir vizon kürk seçmek için söylemeliyim. Ve bu teftiş kat engel olmamalıdır. davranışlarına Satıcı palto kusurları gizli olmadığını tahmin edebilirsiniz. o sakin ve ürünün iyi bir görünüm veriyorsa, o kalitesinden emin olduğu anlamına gelir. Ve öfkeli ve aksi ceket çek müdahale ederse, onun davranış nedenleri hakkında düşünmek gerekir.

erkek vizon kürk içinde dibinde biraz daha uzun ve kabarık olduğunu. kadın kürk yumuşak ve kolay, bu görünüş olarak daha parlak. Aralarındaki temel farklar kalitesine. Bu nedenle, kürk erkek veya kadın seç - Kişisel bir mesele. Önemli olan bir vizon kürk seçmek ve pratikte bu bilgiyi nasıl uygulanacağını bilmek.

kadar en popüler ve yaygın tarafından mink Palto. Bu kürk ısıyı iyi tutar ve çok saygın görünüyor. Ama bunların kürk ve eşyaların diğer türleri vardır. Örneğin, Mouton kat. Bu nedenle, onların palto çok sıcak. Sağ mutonovuyu ceket, başka kürk seçtiğinizde aynı seçim için nasıl ipuçları.
Bir kürk manto seçerken dikkate bütün nüansları almalıdır. Bu şeyi satın bir sezon için olmadığını unutmayın. Renk kat saç ve cilt rengi bir dokunuş ile birleştirilmelidir. sarışınlar için daha hafif tonlu kürk uygun. Esmerler daha koyu tonları bir kat satın alabilmektedir. Stil da önemli bir rol oynar. Bu haysiyet vurgulamak ve kusurları gizlemek için rakam aynı olmalıdır. Hesaba kat geleceği metresi yaşam yolu almak gereklidir. Bu tek bir varlık haline gelmelidir ve her durumda hareketini kısıtlamaz.

Bir sonsuz bir vizon ceket nasıl seçileceğine ilişkin bilgi verebilir. Ama önemli olan - bu bireysel özellikleri ve her bireyin tercihlerini bu. Bir ceket seçerken, sadece kürk kalitesi ve doğallık dikkat, aynı zamanda belirli şekil, saç rengi, nerede ve ne zaman bu muhteşem ürünü giyerler. Onun bakımı hakkında unutmayın. Kürk titiz bakım ve saygı gerektirir. Ardından ceket uzun bir süre son ve orijinal görünümünü korur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.