OtomobilArabalar

Arka tampon - araba gövdesinin koruyucusu

amplifikatör ya da metal döşeme - arka tampon korumak için, bir destek kısmı takılır. Nedeniyle bu çatışmaya araba gövdesinin tamamı darbesini koruma timi alır beri neredeyse, deforme. Kapak profili paslanmaz çelik gıda yapılır. O, tüm şekiller ve arabanın eğrileri tekrarlar, bu yüzden mükemmel dış tamamlar. Çoğu zaman astar ve amplifikatörler araç gövdesinin yapısal özelliklere bağlı olarak, sipariş yapılır, ancak bu tür bir parçası, bir süre önce piyasada mevcut olduğundan, bazı araçlar sığacak modelleri çok çeşitli zaten yoktu.

Yerleşimi arka tampon bir araba vücut tarafından kaplıdır boya ve vernik, hasar görmesini önler. Arka tamponun alanında zaman geçtikçe bagajında malzeme ve çeşitli nesnelerin indirirken Sonuçta, çizik ve çok estetik olmayan göründüğünü yıpranmış alır. Araç önceden gerekli metal plakadan ile korunan edilmişse, o zaman tekrar gerekmez yeniden boyamak. Ayrıca kayda değer bir kaza durumunda bu tampon amplifikatör yükünü alır olmasıdır. çarpışma güçlü değilse, öğe bozulmadan kalır. Aksi takdirde, amplifikatör hasar görebilir, ancak arabanın arka tampon orijinal görünümünü korur.

arabanın arka tampon üzerindeki bu elemanın montajı mutlaka bu alanda uzmanlar tarafından yapılması gerekir. eklenme yöntemi, bir sürü olabilir, ve her ikisi de taşıt modeline ve kendisini kaplayan tipine bağlıdır. Genellikle cıvata ve somun ile vücuduna bağlı olan paslanmaz gıda çelik parçaların yapılmış, bu yüzden oldukça uzun ve güvenilir tutuluyor. astar hafif metal gibi kullanılırsa, bunun montaj cıvataları veya teknik yapıştırıcı kullanarak daha hızlı yapılır.

Çoğu zaman, arka tampon koruma amplifikatörler ve yastıkları, yumuşak plastikten yapılmış. Bu aksesuarların çoğu araba eşiklere koruyucu plakalarla tam satılmaktadır. bir parça ekleme, teknik yapıştırıcı ya da çift taraflı bir bantı kullanarak da tecrübesiz sürücünün olabilir. Ancak, plastik meme ve eşik amplifikatörler kendi çelik meslektaşları gibi güvenilir ve uzun ömürlü değildir. genellikle onlar da büyük bir kaza olması durumunda, darbe çoğunda almak mümkün değildir, plastik parçalar değiştirmeniz gerekir.

arabanın arka tampon koruyucu ipuçları Montaj, nem ve diğer enkaz altında birikmeye mümkün olduğunca hava geçirmez olarak ekleyebilirsiniz önemlidir. Bu nedenle, yardımcı sabitleme malzemenin bir kısmı somun metal amplifikatörler monte etmek için kullanılsa bile, bir yapıştırıcıdır. Vücudun ve ped kendisi arasındaki tüm boşluğu doldurmak için yardımcı olur ve aynı zamanda daha güvenli bir tutuş malzemeleri sağlar. eşiklere amplifikatör takılması işlemi çok zaman almaz ve özel beceri gerektirmez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.