Ev ve AileAksesuarlar

Açıklama ve uygulama: kumaş Tente

tente kumaş yaygın birçok endüstride kullanılır: araba örtüsü için çadır, özel barınaklar üretimi için. Solma, giymek, dayanıklı, uzun ömürlü dayanıklı ve su geçirmez. Yukarıdaki materyal ayrıntılı açıklaması, aşağıya bakınız.

Bir tente kumaşın kısa açıklaması

Bu malzeme, özel bir polimer ile emprenye edilir ve boya ile her iki tarafı kaplanmış bir PVC kumaş. materyal üzerinde birçok bireysel tüketiciler arasında çok popüler.

polivinil klorit bazlı sentetik elyaflardan yapılan bir tente.

Unutulmamalıdır PVC malzemeler , yüksek kalitede onlar güvenilir ve dayanıklıdır. Sonuçta, bunlardan yapılan sürmek, havuzları veya tente örtüsü, tabii ki, güvenlik açısından yüksek standartları ve gereksinimleri karşılamak zorundadır.

Yukarıdaki malzeme temelde daha egzersize kaplayan öğeleri kapsayacak şekilde kullanılmaktadır. Ayrıca, genellikle olumsuz koşullarda kullanılır. Tente kumaşı, yağmur, kar veya dolu gibi doğal olayların sağlam direnç sağlayabilir.

kumaş tente Özellikleri

Yukarıda bahsedilen madde aşağıdaki avantajlı özelliklere sahiptir:

  • Bu son derece yüksek mukavemetli bir şekle sahiptir;
  • Bu verimliliği yeterince yüksek bir yırtılma indeksine sahiptir.

operasyonda güvenilir ve yüksek aşınma direnci ile karakterize edilir dayanıklı, - O, tente kumaştır. Tente kumaşın diğer malzemeler (bu kategoride, örneğin, branda ya da başka kumaş) ile karşılaştırıldığında pislik yönünde bastırılan bir biçimi ile ilişkili olarak sabitleme şekli, esas olarak daha yüksektir. Bu rakam, uzmanlar söylüyor, montaj malzemesi sürecinde gerekli, hem de onun çalışma sırasında olduğunu.

Nedeniyle plastik kaplamanın (polivinil klorür) kumaş tente iyi bir su iticilik sahiptir. Agresif bir ortama direnç ile ayırt edilir. Ayrıca kumaş tente uzun süre güneşte solmaz.

Uzmanlar, yukarıda madde keskin bir sıcaklık düşüşü durumunda deformasyona maruz değildir belirtmişlerdir.

tente yumuşak, esnek, iyi bükülmektedir. Uzun zaman onun yapısını korur için sallanmakta kolaydır.

Ayrıca bir tente bir başka eşsiz özelliği vardır: termal kaynak tabidir. Uzmanlar dikkat kaynak uzun mükemmel dayanıklılık korumuştur. Bu nedenle, malzeme genellikle hangar ve diğer prefabrik yapılarının inşası için kullanılabilir.

Tente kumaşı "Oxford": description

Bu tip malzemeler yaygın turizm kullanılmaktadır. Temelde tutkal, bir elektrik çarpmasını veya sıcak hava kaynaklı olabilir evrensel çadır bezi olduğunu. Bu özel bir akrilik ve Teflon kaplama ile emprenye edilir. Son ıslanmadan, kir solmaya karşı kumaş "Oxford" yüksek direnç tente sağlamak. Bu nedenle malzemenin yukarıda belirtilen emprenye mükemmel 20 yılı aşkın bir süredir kendi özelliklerini korur.

Bu, nispeten düşük maliyetli, yüksek çalışma performansı sağlar olan, oldukça yüksek bir kalite aşınmaya dayanıklı bir malzemedir. Poliüretan kaplama yoğun yağış bile üstün koruma Bu husus, içinden akan suyun olmadığı verir.

havuzları, tekneler ve yatlar yüzme otomobiller için açık hava kafeleri, bir malzeme yapılmış tente.

Tente kumaşı "Tente": description

Bahsedilen malzeme yeterince yoğun polipropilen ağ yapılmıştır. Bu tür Tente Kumaş UV ışığı ve su yüksek bir dirence sahip bir filmin her iki yanı üzerinde lamine edilir.

Tente kumaşı "Tente" nedeniyle turizmde kolaylığı ve gücü, kullanımını gördük. hızlı ve sorunsuz o, sen bir araba veya yağmurda bir sığınak koruyor inşa edebilirsiniz.

Bu tür bir tente güvenli ve dikişli polimerden dayanıklı bir kordon ile takviye edilir. Bu malzeme genellikle kuvvetli rüzgarlar onları korumak mümkün olduğu tekneler için kapaklar yapımında kullanılır.

Nerede yukarıdaki madde uygulanabilir?

Üretim tente kumaşı farklı alanlara göre resimler için yapılır:

  • kamyonlar (kamyon) için;
  • römork ve küçük kamyonlar için brandalar;
  • şişme konumlar için;
  • salonları, sergi salonları, ambarı için kaplanması;
  • perde ve burunlar üretilmesi için;
  • çadırlar, tente, çadır, tente üretimi için kullanımı.

tente barınak ve kaplamaları her türlü yapı açısından mükemmel bir çözümdür. olumsuz hava koşullarından arabalar, yatlar, tekneler, havuzların Güvenilir koruma garantilidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.