Gıda ve içecekRestoran yorumlar

Restoran "Fırkateyn Flagman", Veliki Novgorod: yorumlar, açıklamalar, menüler ve yorumlar

Yeni bir şehirde yüzler ve sakinleri olarak sunduğu hizmetler, onun eşiği geçti herkesin kalbini kazanır bir restoran kompleksi "Fregat Flagman" (Velikiy Novgorod) sunmaktadır. en üst düzeyde kendi işini yapıyor, burası en iyilerinden biri olarak tanındı. Ziyaretçi inanılmaz bir deneyime sahip bırakıp yerlerin popülaritesi her geçen gün artıyor.

Yer ve çalışma şekli

Onlar alışılmadık ve ilginç bir yerde gerçekleşecek eğer Akşam toplantıları bile daha eğlenceli getirebilir. O değil akıllı fırkateyn ile ilişkili Novgorod o iş tarafını gözükmektedir ancak modern dünyanın çok daha fazla sürprizler sağlayabilir. Türünün Kremlin köprüsü civarında birçok ziyaretçiler için favori bir hedef haline gelmiştir rıhtım Aleksandra Nevskogo restoran kompleksi "Fregat Flagman", süsler. Misafirler kent silueti olağanüstü güzelliği gözlemleyebiliriz. Tür etkilemek için başarısız olamaz: Belfry'nin, Ayasofya Katedrali, Zafer Anıtı, Kremlin, yaya köprüsü ve nehir Volkhov uyum böylece büyük bir yelkenli ile harmanlanmış ve ziyaretçiler için özel bir dünya yarattı. Restoran kompleksi "Fregat Flagman" (Velikiy Novgorod) 11 pm 12 saatleri arasında hafta içi kalite ve konforun tüm sevenler kapılarını açar ve hafta sonları - 12 saatleri arasında 6 am için.

Özellikler

"Fırkateyn Flagman" (Veliky Novgorod) duyguların çeşitli verebileceği tek bir yerde mükemmel bir örnektir. Bu restoran kompleksi çeşitli işyerlerinde birleştirmiştir: restoranlar "Rus Soul", yaz restoranı "Barge", bir dans kulübü ve ziyafet salonu "Avrupa" "kıç, içinde". Bu çeşitlilik herkes kendini yerde sevme ve gerçekten bu kurumda eğlence zevk bulmanızı sağlar. "Kıç At" Restoran - kompleksi "Fregat Flagman" ikinci katında bulunan sekiz masaların yer aldığı bir küçük salon. Eğer yöne bakmak kadar şaşırtıcı özellikleri görünüşte yoksun Yaz restoranı "Barge", görünümü barış ve uyum dünyasına nefesinizi ve dalış yakalar orada verir. Restoran "Rus ruhu" Rus klasikleri ve kraliyet lüks severler için bir cennettir. Ziyafet salonu "Avrupa" yaklaşık yüz kişi taşıyacak ve etkinlikler ve kutlamalar için idealdir edebilirsiniz. Gece kulübü iki büyük barlar, patlayıcı müzik ve inanılmaz bir atmosfer ile iki seviyeli bir alandır. "Fırkateyn Flagman" kurumu oyun odası "Bebenya" eğlenebilir hatta en genç ziyaretçiler, halledilir. İç rahat ve animatörler güvenli denetim çocukları bir tatil verecek çünkü Veliler, endişe için bir neden yok.

Veliky Novgorod "Fregat Flagman" beri - bir restoran kompleksi, tüm bileşenleri iç kendi özellikleri vardır. Her eleman genel atmosfere mükemmel birleştirir ve burası gerçekten benzersiz kılar. Restoran "Kıç" kaptanın muhteşem amiral gemisi her konuk edecek. kaptan kabin tarzında Kayıt birçok ziyaretçi çekmektedir. denizcilik teması ile dekore koyu renkli ahşap, geniş sandıkları yaygın kullanımı, - Tüm bu restoran "Kıç" benzersiz tarzını verir ve diğerlerinden ayırt edilmesini sağlar. "Rus ruh" - lüks ve zerafet bir yer. Restoran iç klasik tarzda tasarlanmıştır. duvar ve tavanlarında Parlak renkler, rahat koltuklar, ilginç tekstil, resim yerinde, krallar ve prenseslerin "Fırkateyn Flagman" Odanın bu bölümü yaptı. Rus misafirperverliği ve zarif çevresi - yani ziyaretçilerin bu restoranda karşılaşabilir budur. Yaz "Barge" teras sade ve rahat yapılır. Hasır sandalyeler, canlı bitkiler ve minderler üzerinde parlak vurgular ve peçeteler burası bazı inanılmaz yapmazlar. Ziyafet salonu "Avrupa" parlak renkler ve bir kazan-kazan seçenektir koyu renkli ahşap, birleştirir. onun ziyaretçiler oturma, sıcak atmosferi ve kaliteli hizmet için çeşitli seçenekler sunan, burası genelde özel kutlama etkinliklerine merkezidir. konfor, işlevsellik ve rahatlık: Karmaşık "Fregat Flagman" Gece kulübü günümüz gençliğinin tatları karşılar. ziyaretçilerin eğlenceli ve enerji ile birlikte Kulüp inanılmaz bir atmosfer kazanır.

menü

Menü sıradışı yemekler ile deney dolu "Fırkateyn Flagman" (Velikiy Novgorod), Rusya, Avrupa ve Doğu mutfağının yemekleri tatmak ziyaretçileri sunuyor. Beceri şefler bile misafirler gerçek gastronomik zevk alabileceği bir sonucu olarak, en çılgın fikirler somutlaştırmak sağlar. "Fırkateyn Flagman" (Velikiy Novgorod) - özel ilgi de malzeme kalitesini sadece pişirme işlemine ödedi, ama bir yer. menüsünde yazarın salatalar, çorbalar, et ve balık yemekleri, soğuk yemekler, yan yemekler, tatlılar, pizza, suşi ve rulolar, vejetaryen yemekleri görebilirsiniz. Ziyaretçiler ayrıca kalite ve uygun fiyat mükemmel tümleşik olduğu zengin şarap listesi, tanıma yapabilirsiniz. Genç konukların Fırkateyn Flagman "özel çocuk menüsü sunmaktadır. Bu Alır içine hesap arzuları ve restoran kompleksi çeşitli ziyaretçileri kim teneke konu düzen içinde yağsız menü veya take gıda ile onları.

atmosfer

Düşünceli iç ve lezzetli yiyecek - harika bir eğlence için gerekli olduğunu hepsi bu değil. atmosfer oyunlarının genel izlenim büyük bir rolü. Restoran "Fırkateyn Flagman" (Veliky Novgorod) misafirler tekrar geri gelmek arzusu ile sol olmak için her şeyi yapıyor. nazik personeli mükemmel bir atmosfer tamamlayacak bekletilen yüksek askıları ve güzel müzik ve iyi bir aydınlatma ihmal etmeden işini yapıyor. Bu noktada, düzenli gösteriler, canlı müzik ve popüler sanatçıların gerçekleştirin. sürekli geliştirilmektedir çünkü "Fırkateyn Flagman", şehrin en iyi restoran çağrılabilir ve popülerliği onun genliği kazanıyor.

yorumlar

en sofistike ve zorlu ziyaretçi restaurant "Fırkateyn Flagman" (Velikiy Novgorod) kendi arzularını gerçekleştirmek. nerede çok nazik ziyaretçiye bir restoran bulmak zor olduğundan bu yerin Yorumlar, daima olumludur. Restoranın konukları büyük rolü ilginç yere göre oynadığını söyledi. personelin profesyonelliği ve muhteşem manzarası ile birlikte inanılmaz lezzetler, burayı eşsiz kılıyor ve bu nedenle ziyaret edilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.