OtomobilArabalar

UAZ-3909 - Arazi gruzotaksi

Bu araba bilmemek basitçe imkansız! Ve onun popülaritesi değil ve sadece bizim bellekte, hep olmuştur. sembolü UAZ-450 altındaki ilk örneği (1965 oldu) daha sonra UAZ-452 değiştirilmiş bir versiyonu üretimine başladı sembolü altında, 1957 yılında, ve son olarak, 1990 yılında, Çiftçi olarak bilinen bir UAZ-3909, oldu. buna rağmen tüm bu özellikleriyle yansıtılan yapılan tasarım değişiklikleri için yükseltmeleri, ancak, ile, araba her zaman bir "somun" (argo isim) olarak görülmektedir. Doğal olarak, görünümü yüzünden.

Atalarının ve çiftçiye benzer olsa UAZ-3909 özellikler, 450 inci Oise gelen, önemsiz de olsa farklı. En önemli şey - araba onun vagon tipi, çerçeve ve dört tekerlekten çekiş muhafaza olmasıdır. Sonuç olarak, olasılık arazi aşmak için değişmeden mükemmel UAZ-3909 kalmıştır.

Sovyet zamanlarda, benzer bir araç genel nüfusa mevcut değildi, sonra, ithal araçların oldukça geniş bir seçim ile, o gereksiz olduğu ortaya çıktı. Ancak, bir araba hala ilgi kimin için tüketicilerin belli şarta orada kalır. Bu altında, geleneksel "somun" modernize sonra çiftçinin adını aldı, özellikle, öncelikle köylüler ve.

UAZ-Çiftçi 3909 geleneksel "somun" esası (çerçeve ve taşıma düzeni) için nondisconnectable sahip çeker, 4 ileri vitesli şanzıman, iki aşamalı razdatku. Güç ünitesi kullanılabilir gibi ya ZMZ-402 (benzinli motor 92 beygir gücü kapasitesi), motor veya Ulyanovsky UMP-413 güç 99 bg Araç tambur, süspansiyon yayı frenlenir. Hiçbir yardımcı üyesi olmayan (GUR bile yok).

nedeni geliştiriciler kendileri için her koşulda onarım imkanı ile ağır yol koşullarına basit, güvenilir ve basit araba yaratma görevini belirledik olmasıdır. Bu yüzden geçen yüzyılın ellili araba tüm özelliklerini koruyarak, döndü. Ama konfor olmamasına rağmen, yolcu ve yük taşıma, hemen her koşulları hareket edebilmektedir.

Bu amaçla, beş yolcu için ek alan sağlamak ve van zamanki "somun" bir tablo oluşturdu. Bir bölme ile yolcu bölmesinden ayrıldığı kargo bölmesi, kargo dört yüz elli kilogram için bir yer vardır. Tabii ki, iç ve tüm araç olarak UAZ-3909 akort her durumda, en zorlu sürüş koşullarında belirtilen UEE olarak (sürücü dahil) yedi kişiyi taşıyabilen bir minibüs, olsun, belli ihtiyaçları altında çalışan, ancak.

başlamadan ve disembarking için yolcular üç konvansiyonel yan kapılar vardır. Bir çift kapı arkasında bagaj yüklemek için kullanılır. Isıtıcı iç optimum sıcaklık (hatta çok soğuk havalarda) sağlanması, performansı arttırılmış yüklü yolcu konforu için.

UAZ-3909 - avcılar ve balıkçılar için ideal. Ayrıca çiftçi ve çiftlik yöneticileri için kırsal alanda bir "personel car" olarak hizmet edebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.