OtomobilArabalar

Tampon: otomobiller için en çok satan yedek parçalar

Kaza nedeniyle, aşınma veya sadece yanlış kullanım, her şeyi kırabilir. Ve nedeniyle belirli koşullar nedeniyle, sık sık tampon değiştirmek gereklidir.

Bir taşıt tekerleği için beladan kimse bağışık olduğunu ve bir başarısızlık veya hafif çarpışma olsaydı, ilk iş tamponunu zarar verdi. Bu bir araba tamponu ilk uğrar ile yanlışlıkla park ederken kaldırıma dokundu veya garaj kapısı "uygun" başarısız veya çarpıştı eğer öyleyse etkisine arabanın bu bölümü, tam yük varsayar olduğunu. Bu detay, bir emniyet bileşenidir arabanın ön ve arka ayar, tampon etkisine karşı kaputu ve farların olarak arabanın böyle önemli bir bölümünü korur.

Tampon kendisi birkaç bileşenden oluşur basit yapıdır:

- Güç (çerçeve) tampon bunun yardımıyla, ürün arabaya takılır, tüm yapıyı sertleşir. güç güçlü, daha güvenilir araba çarpma sırasında hasara karşı sigortalı.

- Sam tampon genellikle plastikten yapılmış ve arabanın rengini sahiptir. Bu daha sık bütün zararı hesabı daha savunmasız parçasıdır.

- Silmeler, bir dereceye kadar, çizilme ve fiş bir tampon koruma görevi görür. Saldırılar üzerine, tabii ki, bu da önemli bir rol oynamaz, ancak hafif bir dokunma veya slayt, tampon çıtası ile hasardan kaydedin.

- Menfezler yabancı cisimlerin girişine karşı korumak için tampon üzerine monte edilmiştir. Onlar da dekoratif bir fonksiyonu var.

Doğru bu önemli ayrıntıyı aldı, arabanın aerodinamik özelliklerinin iyileştirilmesi mümkündür. İyi aerodinamik veriler sadece rahat bir aracı kullanmak üzere olmayacak ve benzinden tasarruf etmek için değil, aynı zamanda sürücü ve yolcuların güvenliğini artırır.

Bir tampon satın almaya karar verirken, o araba ve parçaları değil, aynı zamanda yayaların güvenliği sadece güvenlik dikkat etmek gereklidir. Yeni teknolojiler sayesinde büyük ölçüde bir kişi isabet arabanın sertliğini azaltacak daha yumuşak bir dış kabuk ile parça üretimi yapmak, ancak iniş yaya ön tekerlekleri altında düşmesine izin vermez hafife.

Tampon en popüler araba parçaları ve detay ayar öncü bir rol oynamaktadır. farklı modellerde dev seçim Aracınızın şık ve benzersiz görünmesine yardımcı olmak için uygun seçeneği seçmek için izin verir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.