Sanat ve EğlenceFilmler

Biyografi Igor Petrenko - Rus sinemasının başarılı aktörü

biyografi bu yayında tartışılacak bir aktör haline planlanmış değildi Rus sinema Igor Petrenko, en popüler aktörlerinden biri. Genellikle son ana kadar nereye okuldan sonra gitmek bilmiyordu edilir. Her şey nedeniyle saf şans karar verildi. Biyografi Igor Petrenko hayranlarının bu makaleden öğreneceksiniz ilginç gerçekler doludur. Ne aktör onun çocukluk ve nasıl o sinemaya geldi?

Biyografi Igor Petrenko: girişimci kabadayı

23 Ağustos Sovyet askeri ailede 1977 - İngilizce oğlu Navali İgor gelen Albay, Ph.D., ve çevirmen. Alman Demokratik Cumhuriyeti'nde, Potsdam küçük kasaba oldu. Üç yıl sonra, aile Moskova'da evine taşındı.

Uzak mükemmel çocuktan Petrenko gençti. O okul, özellikle kimya gibi değildi. O zevkle gitti hangi sadece ders, İngilizce oldu. Hasta olmak için, özellikle sokaklarda donar, hardal kullanılarak sıcaklık yükselişine neden oldu ve bir kez neredeyse özellikle kolunu kırdı - Genellikle çocuk da aynı sınıflardan eksik olduğu, hileler her türlü icat. Ve o sabah okula gitmek zorunda bile, genellikle kendisine ulaşmadı vakalar olmuştur. O ve arkadaşları, diğer çocuklar, ayakkabılar, yürüyüşe gitti ve okulda gün olanlar hakkında hikayeler anlatmaya eve döndü.

Igor spor sevilen: jimnastik, sambo, judo - yani o memnuniyetle bütün dersleri alışverişinde yapardı.

Biyografi Igor Petrenko: Mesleğin rastgele seçim

hayatını adamak için ne karar veremedi uzun süre okuldan mezun olacağım. Tüm davayı kabul etti. Petrenko sonra bir arkadaşı ile yürürken, College o ilanı gördüm. Shchepkina öğrencileri bir dizi geçer. Eğlence için, o bunu denemeye karar verdi ve onun hayret ve arkadaşına, hemen kabul edildi. Mezun olduktan sonra Petrenko Genç Tiyatrosu ekibinin bir üyesi oldu.

Biyografi Igor Petrenko: iyi saat

Filmde İlk maç acemi aktör, 2000 yılında gerçekleşti, ancak resim farkedilmeden Petrenko, oynadığı Islamgulova Ildar. TV dizisi "Moskova Pencereler" Igor ikinci rolü ona gerçek bir başarı getirdi. Petrenko Travkina kaptan oynadığı "Yıldız" adlı boyama, kariyerinin zirve oldu. o iki işi birleştirmek olamazdı çünkü filme uğruna İgor, Maly Tiyatrosu bıraktı. "Star" Rolü aktör ün, aynı zamanda bir tanıma da getirdi - o "Yılın 2003 Discovery" için "Nika" ödülünü aldı. aktörün diğer çarpıcı eserler arasında "Vera için Sürücü", "Carmen", TV dizisi "dünyanın en iyi şehir", "kadetlerle" gibi filmler yapılmalıdır. 2003 yılında aktör Cumhurbaşkanlığı Ödülü ile onurlandırıldı ve 2004 yılında - ödülünü "Triumph".

Biyografi: Igor Petrenko, çocuklar ve eşleri

Irinoy Leonovoy - tiyatroda aktör ilk gelecekteki eşi buluştu. Bu sınavlar öncesi okulda olanlar. Düğün çifti sadece mezuniyetten sonra oynadı ama evlilik sadece dört yıl sürdü.

Petrenko Yekaterina Klimova "Moskova pencereleri" setinde ve çılgın aşık bir araya geldi. Ne olursa olsun onu unutmaya çalıştım nasıl, yakında Catherine yapamadım olmadan yaşamak olduğunu fark etti ve Leonova devam etti. Klimov da boşanmış. 2004 yılında severler evlendi. Bir oğlum ilk evliliğinden iki ila Catherine'in kızı paylaşılan - - (2006 doğumlu) Matthew ve Corneille (2008 DOB) Üç çocukları var.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.