SeyahatOteller

Sahara Beach Otel 4 *: fotoğraflar, yorumlar

Sen Tunus'u keşfetmek için plan? Büyük bir özel alanı, plaj ve su parkı ile bir otel bak? Bu durumda, bir gezi çok harcamak istemiyor musunuz? Bu durumda, dört dikkat edin "Ben istediğim Sahra Plajı."

Sahara Plaj sonra Otel 4 *: fotoğraflar, açıklama

"Sugar Beach" sekiz kilometre Manastır kentinden çok sahilde bulunan ve iki edilir - Sousse kentinden. Otelin yakınında bir taksi durağı, otobüs ve trenler vardır. En yakın havaalanına uzaklığı sadece 4 kilometre uzaklıktadır.

Bu otel, tüm kategorilerin turistler için idealdir. Yani, burada farklı yaşlardaki çocuklar, hem de yaşlılar ve gençlerle bir aile turu rahat olacaktır.

Konut "Sahara Beach" Vakfı 1042 tek ve çift kişilik odalar ve aile odaları sundu. Hepsi gerekli mobilya ve ev aletleri ile donatılmıştır. Ayrıca, Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.

Sahara Beach Otel 4 * (Tunus): yorumlar 2016

Her deneyimli gezgin yabancı bir tatil yapmak için önceden planlama önemini bilir. Tüm bunlardan sonra, elbette, bilet rezervasyonu ve otel, rahatlamak istediğiniz yer keşfetmek, hem de birçok ayrıntıya dikkat etmek gerekir.

son nokta büyük ölçüde tatil genel izlenim bağlıdır, çünkü otel ile mutlu olacağım nasıl özellikle dikkat çekicidir. Eğer kesin seçici turist kategori olmaya kendinizi düşünün ve rahat mobilyalar ile rahat bir odada kalmak isteyen bile, aletleri temiz, düzgün ve kaliteli çarşafları, lezzetli yemek değil, aynı zamanda personelin samimi ve saygılı tutum üzerinde saymak.

Bu nedenle, uzun tatil zamanından önce, o size gidecek bir yerde uygun oteller hakkında bilgi toplamak için başlamak için mantıklı. Zaten son zamanlarda içinde kalmış olanların yorumlarla tanımak belirli konaklama gerçek duruma daha iyi ve daha yakın oluşturmaya yardımcı olur. bütün eski misafirler sonra hep pozitif olmayan izlenimlerimi paylaşmak için deneyin. Bu nedenle, onların yorumların temelinde belirli bir otelde kaldığınız süre boyunca beklemek gerektiğine dair bir fikir edinebilirsiniz.

Bu yüzden Tunus Sahara Beach Hotel 4 * kendi tatilinde kaldı yurttaşımız oluşturduğu nelerin görüş araya öğrenmek için bugün sunuyoruz. büyük çoğunluğunda 2016 yıl, unutulmamalıdır Yorumlar gibi konuklardan gösterirler ve onlar arkadaşlarınıza ve ailenize dinlenmek için tavsiye hazırız.

değerlendirme

konukları genellikle bu otel hakkında yeterince iyi konuşmak "Sahara Plajı Aranıyor". Bunun kanıtı otel ve derecedir. Burada ziyaret etmiş turistlerin yorumlarına dayanarak hesaplanır. Böylece, derecelendirme "Sugar Beach" (Tunus) çok iyi bir göstergedir bir ölçeğinde 4.3 olduğunu. En yüksek derecelendirme otel altyapısının misafirler, hizmet kalitesini, çocuk eğlence kullanılabilirliğini, hem de konum kazandı. şikayetlerin bazı ekipmanlar odası ilgiliydi. Ama hepimiz daha fazla bilgi sunuyoruz.

bölge

Turistlere göre, Sahara Beach Otel 4 * (Monastir, Tunus) oldukça büyük ve bakımlı toprakları vardır. Yani, otel misafirleri bir çok dinlenme olmasına rağmen, insanların özel toplama asla gözlemledi. Sen geniş plaj, uyku işe birkaç havuzlarından birinde dinlenebilir. Burası her şeye yoksun. Konuklar ayrıca Tunus'taki tatil anısına büyük resimler yapabilirsiniz güzel köylerinden topraklarında varlığını memnun. Bu arada, bir otelde, verdikleri hizmetler ekstra bir ücret karşılığında mevcuttur bir fotoğrafçı, çalışır.

konut Fonu

Odalar gelince, bazı yolcular da otel zayıf noktası olduğunu öne sürerler. Ancak, çoğu sakinleri genel olarak yerleştirme koşullarının tamamen sahnelenen söylüyorlar. Yani, "Şeker Plajı" sayılar, temiz, oldukça geniş, güzel dekore edilmiş. Dedikleri gibi Ancak, mobilya ve zaten onları aletleri, hırpalanmış. hala yeterli kalite ve çalışma durumda Ama. Yani tüm bütün herşey sorunsuz çalışıyor. Odanızda bir şey başarısız olursa, hızla resepsiyonda yöneticisine bildirmek için emin olun. O kadar kısa sürede sorunu çözeceğine bir sihirbaz gönderir.

temizlik

Bu yönü bazı yolcular göre, herhangi bir kategorinin otelde konforlu bir konaklama temin önemlidir vardır. "Şeker Plajı" (Tunus) için olduğu gibi, burada ana değildi misafirler tarafından temizlik kalitesine iddia ediyor. Yani, misafirler o hizmetçi oldukça iyi olan sorumlulukları söylüyorlar. Odaların her gün kuru ve ıslak temizleme gerçekleştirildi. Ayrıca, haftada birkaç kez hizmetçi yatak örtüleri ve havlular güncellendi. kişisel bakım ürünleri stoklarını yenilemek için ihtiyacı da artmıştır. çarşaf değişimi gelince, o Haftada bir kere gerçekleştirildi. Birçok ziyaretçi için bu bir sorun değildir, ancak bazı misafirler 3-4 gün içinde en az bir kez yapılan bu prosedür istiyorum.

Internet

modern insan World Wide Web tatile bile erişimi olmadan yapmak giderek daha zor hale gelmektedir çünkü bu madde misafirler çoğunluğu ilgiliydi. Sahara Beach Otel 4 * gelince (Tunus), yorumlar yurttaşımız internet üzerinden hakkinda burada endişelenmenize gerek kalmamasıdır işaret etmektedir. Böylece, Wi-Fi otel neredeyse her alanda iyi çalışır. Yani ortak alanlarda değil, aynı zamanda odanıza sadece kablosuz internet kullanımı, hem de sahilde olabilir. Böylece, gerekirse, akrabaları, arkadaşları ve meslektaşları ve iş ortakları ile iletişimde kalmak için izin verecektir. Üstelik turist derece bağlantı hızı ve iletişim kalitesini övdü. Bu konuda Yani, "Sahara Beach" ekonomi kategorisinde birçok otel ayrılıyor.

otel Politikaları

Yeni gelenlerin misafir Settling öğleden sonra iki saat sonra başlar. İnsanlar çok fazla burada kaldı bizim vatandaşlarımız göre çoğu durumda otel personeli, bu kuraldan yola vermedi. Sabah otelde gelmesi ve size bir numara zaten önceki gözaltında olanlar ve hazırlanan hizmetçilerinizle yayınladı hedef olduğunu bulmak Ancak, anahtarlar hemen size verecektir. Aksi takdirde resepsiyonda bagaj şeyler bırakmak ve bölgede, kahvaltı ya da öğle yemeği için yürüyüşe gitmek ya da sadece havuz ya da plaj ziyaret etmek olabilir. Yaklaşık iki saat boyunca resepsiyonda geliyor, onların daire ve yerleşmek anahtarları alacaksınız.

otelde son gün ile ilgili olarak, daha sonra önce 11 am olmak odadan. Eğer daha uzun süre kalmak isterseniz, lütfen ücretsiz daireler olamaz olasıdır olarak, resepsiyonda yöneticisine bildirmeleri gerekir.

personel

Genel olarak, gezginler, dediler, personel "Sahara Beach" ile mutlu. Yani, personel yararlı, dost, özenli olduğu belirtilmektedir. Ancak, bazı turistler personel çok iş ve onlar dedikleri gibi, kelimenin tam anlamıyla dikilir ve bir şeyler yapmak için zaman yok derler. Ancak, personel mümkün olduğunca çabuk tüm güçlükleri çözmeye çalışır ve çalışmalarında herhangi bir kesinti neredeyse olmaz. yabancı dil gelince, otel personelinin birçoğu konuşmak ya da en azından Rusça anlıyoruz. Yani bizim vatandaşlarımız o puanı endişe yatıyor gerekli değildir. Tüm daha çok ön masada her zaman gerekirse irtibat kurulabilecek bir Rusça konuşan yöneticisidir.

Barlar ve restoranlar

Sahara Beach Otel 4 * Misafir incelemelerde Gıda ile ilgili olarak çok iyi bir seviyede organize olduğunu göstermektedir. Yani, biz otel "herşey dahil" çalışır değerlendiriyorlar. Bu gün ve onun misafirler gecenin hemen her zaman yemek veya kendilerini içki tedavi olanağına sahip olduğu anlamına gelir.

Yani, ana yemekler ana restoranda yanı sıra bir büfe tutulur. Eğer belirli tablo için kontrol ettiğinizde atanacaktır. Tipik olarak, kaldığınız süre boyunca aynı garson servis edilecektir. Yani birkaç gün sonra o tercihlerinize farkında olacaktır. Bizim yurttaşlarımızın çoğu garsona bir ipucu vererek önerilir. Bu durumda, bu size ve restoran masada varış hep devam eder için çok dikkatli olacak ve bir içecek ile sunulacaktır.

Çoğu turist da hizmet hakkında şikayet, bir ipucu bırakmayın. Yine de garsonlar teşekkür etmek en iyisidir. Restoranın bütüne ilişkin olarak, bazı yolcular uzun kuyruklar yakındı. Bu otel yaklaşık 100 yüzde doluluk ile özellikle doğrudur. Misafir sayısı sahilde restoranda yemek tercih ederim. Orada Menü, derler, neredeyse ana restoranda aynıdır, ama çok daha az insanlar. Bu seçenek öğle yemeği için plaj bırakmak istemeyen kişiler için idealdir.

Ancak, kahvaltı ve akşam yemeği, yine ana restorana gitmek zorunda. Sabah yemek gelince, sakinlerinin bir dizi omlet veya omlet hatırı sayılır kuyruğuna ihtiyacı yakındı. Otel misafirleri bir şekilde idare misafirler rahat böylece, restoran çalışmasını optimize edebilmek umudunu dile getirdiler.

yemeklerin seçimi ile ilgili olarak, çok çeşitlidir. Yani, yorumlardaki misafirlerden bazıları tatil iki hafta bile onlar restoranda sunulan yemeklerin yaklaşık üçte denemek mümkün değildir savunuyorlar. otel bütçesinin kategoriye ait gibi, sonra tabii ki gerekli değildir, burada bazı özel güveniyor. Ancak, tüm gıda kaliteli ürünler ile, çok lezzetli.

deniz

Tunus'taki gibi, çoğu yolcuları bir otel seçerken burası anahtar biridir, büyük bir plaj tatil için geliyorlar. Çok sayıda davetlinin göre, bize Sahara Beach Otel 4 * Otel olarak görülen bu konuda, gezginler hayal kırıklığına olmayacaktır. Yani, otel elindeki tüm gelenlere şezlong ve şemsiye sayısı yeterli olan oldukça büyük bir kumsala sahiptir. Bir bar ve restoran da bulunmaktadır. Bu arada, bar sadece içki ile tedavi değil, aynı zamanda dondurma veya fast food aperatif yemek gün boyunca edilemez.

Plaj gelince, o zaman, seyahat göre, sigara izmaritleri hemen her yerde çömleği vardır ve düzenli olarak, örneğin yine sık bulunan kum enkaz personelin temizlenmiş olmasına rağmen. soluklanmak, tabii ki, onları bırakın. Bu nedenle, bazı turistler popo atmak, semaver sadece iki adım gitmek tembel misafirler bir dizi davranış üzerinde öfke olarak çöp ile bu kadar memnuniyetsizlik, görüşlerini değil ifade ettiler.

eğlence

Bizim vatandaşlarımız göre, "Sahara Beach" kimseyi sıkılmış edilmeyecektir. Yani, sitede futbol, dart, mini golf, tenis, masa tenisi, okçuluk oynayabilir. Ek bir ücret misafirler sürme gidebilirsiniz için, (böylece scooter, parasailing, muz, ve. D.) su üzerinde eğlence bir bisiklet yanı sıra müsamaha kira.

küçükten büyüğe - Otel ayrıca her yaştan gezginler için uygun bazı büyük havuzlar ve su kaydıraklı bir su parkı vardır. Buna ek olarak, boyunca bir dinlenme vermez burada gündüz ve akşam eğlence personel, sıkılmaya. Akşam, eğlenceleri ve gösterileri gibi düzenlenmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.