OtomobilArabalar

Geri Eylemde: Ford Expedition

Ford Expedition - güçlü SUV, ilk olarak 1997 yılında geri tanıtıldı ve o zamandan beri iki değişiklik dayandı: 2003 yılında ve 2007 onun on beş yaşındaydı neden bilmek istiyorum kadar popüler mi?

dizayn

Ford Expedition baktığınızda, hemen onun etkileyici boyutlara fark - uzun beşten fazla metre, iki metre genişliğinde.

İçeride, makinenin bu sınıf için tipik olan koltuk üç sıra vardır. Diğer SUV arasında mutlak bir kayıt - bagaj bölmesinin hacmi üç bin litre artarken Bu durumda, ikinci ve üçüncü satır, katlanabilir.

döşemelik malzemeler kumaş veya deri olabilir.

karakteristikleri

4.6 litre ve 5.4 litre hacme sahip 233 beygir gücü bir hacmi ile 218 beygir gücü - Kapağın altında iki versiyonu olan Ford sefer V8 benzinli motor vardır. Bu motor, arkadan çekişli veya dört tekerlekten çekiş olabilir. Bu nedenle bunun yerine klasik torsiyon sargılı yayların önünde bir birinci düzenlemede yerleştirilir. Ancak, uygulamada gösterdiği gibi, sürüş kalitesi gerçekten yansımıyor.

- onüç inç ve arka - on bir ön boyutu: O Ford Expedition sınıfındaki tüm araçların en etkileyici fren olmadığını belirtmek gerekir. fren balataları , böylece çift piston çap pergeli ile donatılmıştır frenleme mesafesi önemli ölçüde azalır önemli ölçüde pedalına itme bile.

ilk değiştirme

2002 Detroit Otomobil Fuarı'nda Ford Expedition değiştirilmiş versiyonu sunuldu. Boyutları bagaj bölmesinin hacmi arttırıldı hatta daha fazlası gibi olmuştur. Yeni model ile donatılmış arka süspansiyon ve raf kılavuzu. biraz değişmiş üçüncü koltuk sırası - şimdi onları koymak çok daha kolay hale gelmiştir. Buna ek olarak, araç daha güçlü bir motor ve dört kademeli vites kutusu ile donatılmıştır.

Elektronikte iyileştirmeler geliştiricilerin yolcuların güvenliğine daha fazla dikkat dikkat çekilebilir. Örneğin, hava yastığı , altı saniye, şişirilmiş halde kalır tekrarlanan darbe makinesinin hasarı azaltmak için olabilir.

ikinci modifikasyon

O 2007 yılında gerçekleşti. Şimdi araba obzavolsya seyir kontrolü, klima, yol bilgisayarı ve navigasyon sistemi. Tüm sistemler sürücü istediği şekilde pedal bile pozisyon ayarlanabilir, elektronik kumandalı bulundu.

Dört iletim modları ve arkadan çekişli, otomatik anahtarlama vardır dört çekerli, ve vites küçültme dahil edilmesidir.

Buna ek olarak, model, gerekli olduğu zaman, stok maksimum frenlenmesini oluşturulan dinamik fren kontrolü ile donatılmıştır. Standart ekipman basınç sensörleri kontrolü ile donatılmış yedi inç tekerleği içermektedir.

Ford Expedition 2012 sürümü Öyle görünüyor böylece İkinci değişiklik, hala sonuncusu.

Bu model, boyutları sadece hayran olabilir oldukça güçlü SUV vardır. İçeride, konfor ve bolluk. Ve en yeni elektronik ve gelişmiş bir güvenlik sistemi güvenli sürüş keyfini bir fırsat sağlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.