ModaAlışveriş

Bir tilki dövme değerini belirlenmesi

Hayvanların örtünmelidirler görüntülerin uygulama onlarca yıl geriye gider. Neden bir düzine vardır. Totem hayvan, belirli bir cins desteklermişiz, her zaman iç çamaşırı resminin favori teması olmuştur. İşte sadece zamanla bazı karakterleri sadece kendinize noktaları eklemek, ve diğer popülaritesi giderek azalmakta idi.

Örneğin, dövmeler tilki gösteriş vücut üzerinde bir sürü insan biliyorum? Doğru, biraz. Bu hayvanlara yapılan çok belirsiz tutum oldu. parlak, zarif, kabarık: tanınan iken tilki şık bir görünüme sahiptir. muhteşem av alışkanlıkları ile güzel yaratık! Birçok masallarda hayvan mevcut kurnaz görüntüsü.

Yani bir dövme "tilki" nedir? Yine, ne rağmen partiler gelir. uzun ömürlü - Çince ku-li, dövme temel yorumunu tasvir varsa. Çinli hayvanın ilahi kaynaklı inanıyoruz. Ancak, bir hayvanın elli yıl ulaşmaya olmaktan çıkar ve baştan çıkarıcı bir kadına dönüşmek yapabiliyor. yüz yaşından önce, genç tilki ve genç kızlık haline gelir. Ve elinden bin yılda kadından erkeğe çehresini değiştirmek için. Bize artık basit bir ku-li, bir göksel tilki önce.

Japon dövmeler tilki Benzer bir yorumu. Kitsune veya , tilki dokuz kuyruklu özdeş ku-li doğası gereğidir. Ama uzun ömürlü ek olarak, kendini geliştirme ve kendini geliştirme yolunu temsil eder. Kızıl saçlı canavar da refahını ve bereket vardır.

Görüldüğü gibi, Asya halkları bu hayvan yardımcıları ve koruyucuları hem ilahi yaratıklar eşdeğer görülüyor.

Ancak Rus geleneğinde - oldukça yanlış ve sinsi bir yaratıktır. Onun kurnaz bazen Tilkiler-kardeş kaba kuvvet çok daha fazla kazanıyor rağmen. anlayışlı yardımcı olmuyor yerde, orada olacak ve onun take güzelliği olabilir.

Bir tilki ile dövme Sürekli olarak bir kız yap Belki de bu yüzden. Bunlar, akıllı oyunbaz ve bize planın uygulanabilmesi sağlayan bir silah haline onların zayıflığını kapatmak için kullanılmaktadır. Büyüleyici sahibi Camelina kolay ve yüzeysel boyalı gibi görünüyor. Ancak, anın tadını yeteneği ile birlikte, dikkatle düşünmek ve hayatlarını planlıyoruz.

dövmeler tilki ve erkekler vardır. Nadiren, ama olur. Onların ustadan neler beklenebilir? Kutu düşünme, çekicilik, zekâ. Sen emin olabilir, böyle bir kişinin çok kafa karıştırıcı bir durum kaybolmaz, sen beklenmediği nerede olduğunu öğrenmek mümkün. Belki ileride gitmeyecek, ama kesinlikle kırma ve ahşap değil.

teknik dövmeler tilki gerçekleştirilen ne gelince, yoksa köklü kanonlar yoktur. eski okul tarzı gerçekçi bir şekilde, karikatür, punk görüntüleri vardır. Her zaman olduğu gibi muhteşem görünüyor geleneksel Çin ve Japon dövmeler. Ve tam olarak nerede şirin yaratılış imajını koymak için, siz karar verin. Kızıl saçlı canavar arkasında yürüyerek, yandan boyunda, kulağın arkasında yaşayabilir. Sonuç sonuçta sanatçının kişisel zevke ve beceri bağlıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.