Hizmetler

Tam garanti ve bakım, çeşme

anapara olarak, öğretmenler ve öğrenciler rahatsızlık duymadığını sağlamalıdır, onlar rahat bir sınıfta yapan ve aralarında temiz bir dükkan yürüyüş başardık mümkündür. okula toplumsal catering bir fonksiyonu geleneksel düşünce dışında zaten olduğu gibi kasten "oda" tanımını kaçının.

soğutucu on ya da yirmi çalışanı istihdam büroları için uygundur, diğer durumlarda, tankın sistematik olarak değiştirilmesi önemli bir sorun haline gelebilir. Kısacası, biz içme suyu bir çeşme yerleştirerek deneye gitmeye karar verdi. Yine de, çeşme öğretmen ve öğrencilere nasıl tepki vereceğini tahmin etmek zordu. Genelde, çeşme içme uzman firmalarda satın almak kolaydır, bu sıcak mevsimde suyun sorununu çözmek ve son kez izin verir. Arama Modern çeşme yaklaşık 10 modellerini sunan bir kaynak, götürdü. vandalizm önleyici tasarım varlığında: pedal, düğme artı güvenilirlik - tüm cihazların dışında su temini düzenlemelerinde farktan, birbirlerine oldukça benzer olması nedeniyle Ancak, bu yeterli değildi. Tüm modeller bu cihazların kullanım süresi boyunca endişelenmenize gerek gerektiği anlamına gelir paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

Seçilen çeşme düzgünce bir okul koridoru ve parasal olanaklar tasarımına uygun. operasyonun ilk gün sonra vandalizm önleyici sistemin varlığı toplam bedelin fiyat yükselmeye yol ve anlamlı çeşme operasyonel ömrünü uzatmak için izin verir çareye ihtiyacı, olmadığı ortaya çıktı.

Tabii ki, çeşme dersleri katılımını artırmak ilham faktörlerin kategori arasında sayılmaz, ama biz çeşme koymak beri bu rakam, üç hafta içinde yüzde on arttı. Böyle bir yetkili karar iki konu olumlu bir sonuç elde etmek için çıkıyor nasıl kullanılacağı durum böyledir.

anapara olarak, öğrenciler ve öğretmenler utanç bilmiyorum ve konforlu sınıflarda eğitim alabilirsiniz ve molalarda okul kafeterya katılabilmesi emin olmak gerekir. Okulda Toplumsal besin rolü geleneksel kavramların ötesinde gitti çünkü kasten kelime "yemek odası" kaçınmışlardır. Ancak, almaya değer bir şey olarak bize geçmişten. Örneğin, çeşmeler içme, bir zamanlar insanların yüksek trafikli cadde ve binalar içinde yer.

Çeşme uzman firmalarda satın almak kolay olduğunu açıklığa kavuşturulmalıdır, bu sıcak mevsimde içme suyu meselesini kapatmak için izin verir. Soğutucular diğer durumlarda on ya da yirmi çalışanı, somut bir bariyer temin edebilen bir daimi yedek su deposu vardır yüksek ofisler, ihtiyaç vardır. Kısacası, biz okul için çeşmeye yükleyerek deneme istedi. Yine de, biz yenilik öğrenci ve öğretmenlere alınacaktır nasıl tahmin etmek mümkün değildi. Ben çeşme yükseltilmiş yaklaşık on modellerini sundu kaynak, gitmek için şanslıydım. vandalizm önleyici sistemin varlığı: basma, pedalı ve koruma - modeller dışında su kaynağının mekanizmaları farkından birbirlerine özdeştir Ancak, bu yeterlidir. Verilerin cihazlar süresinin operasyonu endişelenmeyin diye önerdi modelleri, paslanmaz çelik kullanılarak yapılmıştır.

Sonuç olarak, seçilen çeşme mükemmel okul bütçesi ve çevrenin iç uyması. operasyonun ilk gün sonra, bu tür buluşlar içinde vandalizm önleyici tasarım varlığı nihai maliyet ve bu ekipmanlar kullanıldığında önemli ölçüde artacağı sağlar haklı ihtiyacı artmaya neden olmadığı ortaya çıktı.

Biz çeşme koymak sonra Evet, tabii, çeşme henüz katılımı etkileyen ve ilham verici faktörlerin kategorisine atanamaz, bu endeks sadece 4 hafta sonra hafif artış. Burada sadece doğru çözüm 2 yönde hemen olumlu bir sonuç elde etmek için elde edilir nasıl kullanılacağı bu. Bu bir çeşme seçmek yeterlidir, maliyeti sana yaklaştı, bir şey satın almaya olurdu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.