BilgisayarlarEkipman

Plotter - Ana yardımcısı tasarımcısı

Plotter - yüksek hassasiyet kağıt, kumaş, film ve diğer kart malzemeleri, resim ve çizimler üzerinde yeniden sağlayan bir cihaz. Sonra bilgisayar teknolojisi , elektronik çizimler oluşturmak için mümkün kıldı, kağıt üzerinde baskı ihtiyaç vardır. Ve sonra hemen mühendislik, tasarım ve inşaat şirketlerinde, aynı zamanda reklam ve tasarım alanında sadece çok popüler oldu büyük ölçekli yazıcı, kuruldu.

Bir büyük boy malzeme üzerinde görüntünün bir kopyasını aktarmak istiyorsanız, en iyi yolu çizici böyle gerçekleştirecek olduğunu. Bu cihaz biçimi A0 ile bile işe yapabiliyor. Bugün orada bu mekanizmaların birçok çeşidi vardır ve hepsi görüntü kalitesi ve grafik teknolojisinin performansı farklıdır.

Eğer grafik oynamak istiyorsanız, mükemmel kalem çizici uygundur. olarak da adlandırılan uçlar olan yazma elemanlarını kullanan bir malzeme üzerinde görüntü üretme Bu vektör tipi aygıtlar. resim mükemmel renk üretimi ile çok yüksek kalitesidir.

Tablet çizici model geçerli masaya sabitlenmiş olan herhangi bir taşıyıcı transfer edilebilir olması ile karakterize edilir. Boyadan kafasını. Tasarımın yanı sıra yayıncılık ve reklamcılık alanında çok popüler büyük ölçekli mürekkep püskürtmeli yazıcılar vardır. Bu durumda, desen mürekkep damlacıkları oluşturulur. Özellikle cihazın sessiz çalışması, yüksek kaliteli bir resim elde etmesini sağlar "balon" mühür, değerli.

büyük proje kuruluşlarda doğrudan çizici çıkışı görüntü için kullanılır. bu cihaz nedir, insanlar özellikle ısıya duyarlı termal kağıt malzemeler ile emprenye yazdırma'den için kullanılan Geçen yüzyılın ortasında, daha öğrendik. Böyle bir mekanizma, düşük maliyetli, yüksek performans sunar de iyidir.

Eğer güvenilirlik, hız, verimlilik gibi nitelikleri ilgileniyorsanız, bir elektrostatik plotter seçmek gereklidir. Bu cihaz görüntüleri çok renkli ve ultraviyole ışınlarına maruz kaldığında solmaya neden olan bir sıvı boya ile çalışır. işin geniş hacimli yürütmek için o LED veya lazer çizici satın almak en iyisidir. Bu işlem için yarım dakika edebilen mekanizmalardır tabaka biçiminde A1.

büyük çaplı bir yazıcıyı kesme çeşitli promosyon ürünleri ve yenilikleri üretimi için kullanılmaktadır. Koruyucu filmler, çıkartmalar, manyetik vinil, şablonlar, vb kesmek için tasarlanmıştır .. Çözücü plotter reklamverenler çünkü çok renkli, parlak ve aynı zamanda uzun ömürlü görüntüleri yeniden için idealdir. Böyle desenler genellikle hacim etiketler, açıkhava reklam vs. için kullanılır

Bir çizici satın alırken giderilmesi gereken görevler üzerinde bir başlangıçtır. herkes pahalı ekipman gelemez çünkü önemli bir kriter, fiyatıdır. Bir büyük ölçekli yazıcının kullanımı, yüksek performans sağlayacak ve yüksek kaliteli görüntüler oluşturmak için kolay olmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.