Sanat ve EğlenceFilmler

"Son bir saat". Yorumlar hakkında aksiyon drama dizisi

dizi, "Son bir saat" Açık az şey biliniyor. Fi gerilim anında olduğu birden büyük başarılar kazanabilir. Bu kutu be isnat etmek projeleri, hangi değildi izin verilen açık. Yoksa sadece bu sette aslen olmadığını, çok kötü oldu. Bu yazıda serisinin başarı ve başarısızlık analizi yürütmek için çalışacağız ve bu varlığıdır sağa olduğu sonucuna seyirci geri bildirimlerine dayanmaktadır.

Hızlı Başlangıç ve keskin bir düşüşü

ABC'nin televizyon şovlarının çeşitli uzun ünlü, ilk on üç bölüm üretimine yeşil ışık yakarken, 2012 yılında projenin geleceği fikri ilgilenmeye başladı. Yeni TV sezonunda yayın ızgarasında bunu tanıtmak için planlama değil, ABC onlara diğer yakın birini göstermek yerine, Şubat 2013'te filmi sunmak zorunda kaldı. dizi yayında bir kaç bölüm kaldı, ama eleştiri başardı. "Son Saat" (teyit etmek yanıt) tam bir başarısızlık yaşadı ve ABC, tarihinin en büyük derecelendirme kaydetti.

Ne de başarısızlık yatıyor? iyi zaman değil aldı başbakanı veya orijinal azap? Serisi "The Last Saat" (1 sezon oldu tek) gitti kapalı hava sonsuza dek. Bu noktada, seyirci arsa önemli bir komplikasyon gösterdi ama onun devamı, onlar öğrenmiş değil.

Hangi film?

Müzmin şüpheci Henk Foli mitleri ve gizemleri açığa yapan. Büyüye inanmayan, ancak gizemler ve paranormal adamış dergisinin yayıncısıdır. Eşi Laila antikalar sahiptir ve kendi dükkanı tutar. kocasını arayıp soyguncular dükkana girdi söyle yönetir kez. Bu konuda daha fazla Hank hiçbir şey bilmiyor.

ve kim gerekir, o hazineleri olan efsaneye göre, şifreli bir yol eşi bir kart izlemek klasik iç keşfeder anlamaya çalışıyorum. Bu bulgu zenginleştirmek ve yol tüm dünyayı değiştirmek için tasarlanmamıştır. Hank iki Arkadaşları döner ve yardım FBI Beck bir çalışanı tarafından sağlanmaktadır. Onlar Laila saatine ayarlanmış onun bakışları olan bir uluslararası teröristi tutan öğrenirler. Hank basit biblo tüm insanlığın geleceğini tehdit edebilecek görmek için bir yüzyılda bir uzunluğa gizemini çözecek.

Bu biz ne!

Serinin fikri şey orijinal değildir. Bununla birlikte, kanal yönetimi ilginç buldum. Böyle "Da Vinci Şifresi" ve gibi birçok resimlerinde, ile karşılaştırıldığında "Son Saat" (yorum sık sık bahsediyoruz) "Büyük Hazine". Tüm anlatı dört ana karakterleri açmaktır küçük çok sayıda eşliğinde büyük bir gizemi çözme indirgenir. Üstelik - insanlık tehlikede. Katılıyorum, yeni, ama ilginç değildir. gösterinin bir özelliği öngörülemeyen kalmıştır. Senaryo tahmin etmek imkansız taşır ve yaratıcıları güvenle kısmen İkinci Dünya Savaşı dönen, farklı dönemlerden gezinir.

yer almak ve bozmazlar konusunda geribildirim: "Geçen hour"

Serinin kapanış rağmen gelişmiş özellikler online izlemek için izin verir. Bu kitle finali ne olacağını, son olarak, tüm on üç bölüm görmek ve öğrenmek için bir şans var demektir. sonuna kadar gitmek cesaret edenler ne çekti?

Her şeyden önce, komplo dinamizm. Bu tarih ve mevcut tutabilir tüm toplanan burada görünüyor: kendi ölçeğinde korkutucu gizemler ve eserler, küresel sırlar, gösteri, "Son bir saat" tüm hayranları Ekranı tutan bir mantıksal iplik, bağlanma antika gizli topluluklar, İncil'deki kehanet. dizi değişikliği ve ana karakterleri zorlayacaktır. Tehlikeli maceralar yaşıyor olayların koşuşturma içinde sonra, hayatlarını yeniden düşünmeye büyük ölçüde var. gösteri boyunca seyirci kişilikleri ve karakterleri, zayıflık ve güçlü, acıları ve sevinçleri bir işareti açıklanmasını izle. Kısacası, insanın doğal duygular. İlk sezon sağlam ve eksiksiz bir geçmişe yaratan gerilim tutun ve tüm bulmaca ortaya çıkarmak için başardı. Kesinlikle, bu gizem ve tarih severler için uygun yeni, neshtampovanny üründür.

serideki Küresel vaadi "Son Saat"

Misafir izleyiciler giderek olumlu. Bu başarı serisi neredeyse ekrana isabet ran tüm zorluklara rağmen, kaynaklanmaktadır. O ana avantajı hakkında söylenecek değil imkansız. Her şeyden önce, küresel bir önemi kıyametin algısıdır. Diğerleri, tam tersine, bunu elde etmek isterken bazı insanlar ellerinde bunu önlemek için bir fırsattır, bir daha dar anlamda, görüldüğü gibi bu, tüm gezegen yok olmasına sınırlı değildir. İncil ilkeleri zenginlik için arama hakkında basit hikaye daha çekmek altta. Tüm bu eşsiz parça ve seyirci sahnesi için beklenmedik bir sürpriz olarak nitelendirerek yeni bir düzeye, "Son saat" alır.

Dikkat hareket edilmelidir. Entoni Edvards - Bir filmlerde nadir ziyaretçi, değil temsil kahraman, dünyanın koruyucusu bir tür. Evet, elbette, bunun tüm dünyayı kurtarmak zorunda kalacaktır düşünmüyor, karısını kurtarır ve. Onun tipik görünümü, yaş, kırışıklıklar, basık saç çizgisi ve sakal püskürtmek ve rüşvet vermedi. Gibi birlikte yukarıdaki gerçeklere "son saat" moda trendleri dizileri takip etmek ve kişilik özellikleri korur etmediğini göstermektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.