MaliKredi

Kredileri ödemek için bir yolu yoktur, ne yapmalı? kredi borcunun yeniden yapılandırılması

krizler ve kaos dolu bir dünyada, herkesin onurlu yaşamak istiyor. bu mümkün değildi önceki eğer sadece gidip kredilerin gelişine, neredeyse herkesi ortaya çıktığı, gerekli şeyi satın. Borçlarını ödemek için zamanı geldiğinde öfori çabuk geçer Fakat her zaman değil satın alma sevinç, uzun bir süre sürdü. Eğer kredilerin ödeyemez eğer tüm borçlu ve beklenen hangi istikrarlı bir gelir, olması iyi olurdu, ama? Böyle bir durumda ne yapmalı? Bu ve o bu makalede ele alınacak.

borçluların iflas nedenleri

iş kaybına karşı ciddi bir hastalık - para eksikliği nedenleri çok farklı olabilir. Tabii ki, birçok vatandaş, başka satın almak için bir kredi verme, kötü düşünmek ve en iyi dilemiyorum. Ancak, sonraki kriz zor bir soru ile karşı karşıya bugünlük bu kadar iyi niyetli bir kredi mükellefi zamanlar tüm planları, aşağı getirebilir: "kredilerin ödeme yapmak mümkün değildir -, ne yapacağını" her zaman bir çıkış yolu vardır, çünkü umutsuzluk etmeyin. Özellikle mevzuata göre, para olmadığı nedenine bağlı olarak borç kabartma, varsa ödeme gecikme elde etmek mümkündür.

borçlu ilk adımlar, kredi ödemek için para olup olmadığını

mali zorluklar durumunda ilk etapta yapılması gereken en önemli şey - bu acil sorunu bildirmek için bankaya gitmek. borç tuzağı onları kurtaracak Şanslı bir mola ya da bazı iyi şans için umut Birçok iflas borçlular. Aslında, orada sadece borcunu ödemek hangi bir mucize olmaz ya da o kendi başına tahsil edilecektir yok. daha fazla zaman geç ödemeler için büyük ceza, geçer. Böylece, ilk adım - o bir kredi süslenmiş bankanızı başvurmaktır.

Sonra, ağızdan isteği dinledikten sonra, akşamları banka müdürü bu konuda unutmak gerekebilir, çünkü kredi ödeme imkansızlığı hakkında bir açıklama yazmak gerekir. Bu nedenle, yazılı olarak mali zorluklar ve borç yeniden arzusu hakkında borç veren bildirmelidir.

Borç yeniden yapılandırma - bu nedir?

Bir kredi ile bir şans karşılaşma kim vardı, birçoğu böyle bir şey duymuş, ama çok az kişi bunun ne olduğunu biliyorum. Borç yeniden yapılandırma - Kredi ödemelerinin yükünü azaltmak amacıyla borçlunun ödeme gücünün gözden geçirilmesi için bir prosedür. Borç yeniden yapılandırma borcunu ödemek için yeteneğini korumak için borçluya kredi anlaşması değiştirmek için bir ölçü ima eder.

devlet tarafından yabancı para kredilerin yeniden yapılandırılması genellikle yabancı para cinsinden krediler yayınladı vatandaşların çoğunluğu, borç yükünden çekiyoruz kriz durumlarında gerçekleştirdi.

Kredi kredinin yeniden yapılandırılmasını sağlamak için nasıl

To banka gitti borçlu karşılamak için, bir yazılı açıklamada onların yöneticisine kısa sürede gereklidir. Uygulama borçlu artık sözleşme ile kurulan açısından kredi borcunu ödemek hangi nedenini belirtmeniz gerekir. Ayrıca gerektiğinde geri ödenecek para miktarı mali durumunun olumlu yönde değiştirebilir, içinde bir takvim yazmak için belirtmekte fayda olduğunu. "Işini kaybetti, kredi ödeyemez." Yazmak için gerekli değildir Yani, isteğe yanıt vermedi üstelik, bu yükümlülüklerini, bu başarısızlık düşünebilir ve borçlunun iflas ulaşmak yöneticisini kredi. Bu nedenle, herhangi bir anlaşmazlık önlemek için, yazmak için daha iyidir: "ötürü iş yerinde beklenmedik finansal zorluklar, kredilerin ödeme geçici olarak hiçbir yeteneği" borç veren söyleyecektir sonra yapılacaklar. durum süslemek ve doğru bilgi vermek daha iyi değil. Aksi takdirde, banka borçlu tarafından sağlanan verileri doğrulayabilir ve bunlar gerçeğe karşılık yoksa, o krediyi yeniden yapılandırmak için reddeder.

Yukarıda belirtildiği gibi, yabancı para kredilerin yeniden yapılandırılması devlet yardımıyla daha sık düzenlenen ve sözleşmeye uygulamak için zaman kaybetmemek için önemlidir. Zaman bankaya geçerli değilse Bazen, çok geç, daha sonra yabancı para kredilerin yüksek faiz oranları tam olarak ödemek zorunda kalacaktır.

Yeniden yapılanma kredi borcunun sonuçları

borçlu uygulama değerlendirdikten sonra bankacılık organizasyonu kararı çeşit yapmalıdır. Genellikle, bankalar müşterilerine karşılamak için gidiyor ve kredi sözleşmesini inceliyoruz. Böylece, orada bir ödeme iflas borçlu erteleme olasılığı olduğunu ve kredi süredir ödeyemez. hatta küçük miktarda Genellikle, bu süre üç aya kadar ve daha sonra zorunlu ödemeler tarafından takip edilecek.

krediyi yeniden yapılandırılması sadece kreditoplatelschika finansal zorluklar çözmek için kısa bir süre içindir. Er ya da geç, ödünç tüm borç para ödemek zorunda kalacak, ayrıca geri ödeme süresi gibi ek faiz artırdı. Bu önlem amacıyla bir kredi varsayılan ulaşması ve iflas borçlu tanımamaya değil de, aşırı olduğunu. Zamanında Ödemelerinizi eğer nedenle, kredi borcunun yeniden yapılanma öncesinde dava daha bile kefil istemek en iyisidir.

Ne zaman kredi ödeme yapamıyorum?

Birçok kişi yanlışlıkla problem olursa, onlar kolayca kredi zorunlu ödemeler terk inanıyoruz. Hatta hamilelik veya doğum izninde dışarı bu taahhütleri çıkarmayın. Böyle bir durumda, sigortacı kredi ödemeleri ödemeyi taahhüt çünkü bile hastalık bazen borcun ödenmemesi neden olabilir. Ancak, her zaman değil sigorta şirketi bu tür yükümlülükleri üzerine alır ve bu nedenle banka ciddi sağlık sorunları yaşanıyor müşteri karşılamak için can. Bu durumda, borç veren sessizce sağlığını yapacak borçlu kadar belirli bir zaman süresi için ertelenmiş ödeme sunabilir.

Kredi bir sürü Alternatif olarak, - hiçbir ücret ödemeden, refinansman haline gelebilir. Yani, borçlu eskisini ödemek için yeni bir tahvil çıkarmak gerekiyor. nakit kredileri vermeden önce, her banka müşterilerinin kredi geçmişi inceler çünkü bu şema hep çalışmaz. Ve borç veren diğer birkaç ödenmemiş kredilerin varlığını göreceksiniz, o reddedebilir.

Ne yapmalı - kredilerin ödeme hiçbir yeteneği yoktur?

Banka yeniden yapılanma kredi reddediyor ve refinansman nedeniyle diğer bankaların birden başarısızlıklarına bulunmadığı durumlarda ne yapmalı. Bir çıkış yolu her zaman vardır. Ve borç ortağı ve kefil zor mali durum kurtarmaya gelebilir. Genellikle büyük bir satın alma için bir kredi verme, banka borçlunun geri ödeme garantisi ve ödeme gücü olacak bir veya daha fazla garantör sağlamak için gereklidir. Orada garantör da borcunu ödemek olamaz diğer durumlar vardır ve o kredilerin ödeme etme özelliği yoktur. Bu durumda ne yapılabilir? Eğer kendileri iflas tanıyabilir, ancak daha sonra gelecekte yeni bir kredi almak için imkansız olacaktır. Bu çıkış yolu var olduğu ortaya çıktı - Eğer ipotekli mal satmak ve bu şekilde borçlu dengesini her zaman kazanır.

borçlunun hakları

banka ve borçlu olarak zor bir mali durumda korunabilir haklara sahiptir. Ancak bunlar önceden bilmek ve kredi sözleşmesini imzalamadan önce bunları gözden gerekir. bazen sırayla, mümkün olan tüm yollarla borçlunun borcunu "nakavt" başlar, toplama ajansları yardımı başvurmadan, paralarını almak isteyen bankalar, yani ailesi ve arkadaşlarına dönerek, geceleri onu rahatsız ve işyerinde hatta vardır iflas istemciler. Böylece, onun haklarını ihlal. Hatta gerekli ödemeleri ödemek mümkün olmadan, borçlu ününü ve huzurlu bir uyku hakkını korumak amacıyla, bu gibi durumlarda uzman organizasyon, şikayet etme hakkına sahiptir.

Bazen vicdansız kredi spesifik müvekkiline aylık ödemeyi kapatmak için izin verilmez. Örneğin, borç ödeme son günü (vezne veya başka bir nedenden dolayı, çalışmıyor) banka şubesine borçlu izin ve hafta sonu veya tatil ona büyük ilgi cezası daha sonra tahakkuk ettikten sonra değil. O ona bir hakkı veren, son güne kadar bir sonraki ödeme dönemi ödemek hakkına sahip olduğunu borçlu, banka şartlar o engel olsa bile, ödemeyi kabul etmesi gerekir bilmelidir. Bu zaten bankanın sorunlar olacaktır.

alacaklıya borç sonuçları

bir yıl boyunca kredi ödeme yapmayın": Bazen cesur bir açıklama duyabiliyorum! Ve hiçbir şey! "Bu gerçekten böyledir, fakat sonuçları böyle vicdansız borçlulara dokunmadım. Büyük ilgi şımarık kredi geçmişi ve son olarak iflas tanıma - tüm bu zorunlu kredi ödemelerinin ödenmemesi durumunda olabilir.

kredi verme cezaları, bankacılık organizasyonu, ek olarak, kredi anlaşması uyarınca ceza olarak ipotekli emlak alma hakkına sahiptir. Ayrıca paranızı geri almak için ortak yollarından biridir. Böylece, batık müşteri hasarlı mali itibarına Kredi Geçmişini işaretinin Merkez Bürosu alınan ve yeni kredi almak hakkından mahrum zaman ödemeler kredi ödemek değildir.

Bir kriz durumunda borçluya değil ne yapmalı

En önemlisi, ne yapacağını değil - bankadan saklamaya denemektir. sorusu üzerine: kesin bir cevap vermek mümkün "kredi ödeme yapmayın, öyle olurdu": "cezaları ve şımarık kredi geçmişi" Banka atlatıp vicdansız borçlu yerine getiremiyor bile, o zaman kredi hesabında zaten ödemeniz gerekir ilgi toplamaya devam edecektir.

Eğer kısa vadeli finansal zorluklar yaşıyorsanız, bu ödemelerin bir borç yeniden yapılandırılmasını veya ertelenmesini elde etmek ve eskilerini ödemek için yeni kredi yapmayız en iyisidir. Burada, her borçlu duruma göre bir karar vermelidir. Sonuçta, o sadece kendi sorunlarına çözüm görür ve onlar çözülebilir bilir ne kadar.

Borçlular için basit ipuçları

Çizdiğiniz önce herhangi bankada bir kredi onun terimlere aşina olmalıdır. Banka yapılan tüm talepleri potansiyel borçlu potansiyeline karşılık Bundan başka, eğer, kredi anlaşmasının çalışmaya geçebiliriz. öğeleri ve uygulamanın tüm dikkatlice incelemek ve özenle onları tedavi edilmelidir.

sayılar ile ilgili tüm öğeler, düşük faiz oranları genellikle yüksek gizli komisyonlar arkasına saklanmak, çünkü bir kredi hesap makinesi yardımıyla kendi başlarına saymak gerekir. Bu nedenle aynı anda gerekli miktarını hesaplamak için yönetici sormak ve zorunlu ödemeler belirsiz noktaları hakkında sormak utangaç olmamalı, çeşitli bankalarda hüküm ve oranlarını karşılaştırmak en iyisidir.

Sadece söz görmelerini engellemek bütün tekliflerin dikkatli değerlendirildikten sonra: "Sırada ne, kredi ödeme yapmayın", Ve güvenle yeteneklerine güvenerek bir kredi için geçerlidir. Yukarıda görüldüğü gibi bir beklenmedik olabilir, çünkü Ayrıca, zorunlu sigorta pes etmeyin. Bazen biraz sigorta şirketi fazladan ödeme için değil, geçici mali zorluklar korunmaktadır hissediyorum iyidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.