BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Oyun kılavuzu: Bir lisans almak için nasıl "Maynkraft" özgür

Birçok oyun lisanslı arasındaki farkın ne merak ediyor "Maynkrafta" sürümüne korsan. Aynı böyle temel farklılıkların olduğu şekilde olması ve resmi bir kopyasının satın almak için çok para harcamak zorunda olamaz.

Aslında, iyi olabilir - ve oyuncular onun maliyetini ödemeden lisans almak için yollar bulmaya çalışıyor bu yüzden. Bu rüya çok yaygın olduğunu, ancak şu ana kadar an serbest lisans bu kadar seçeneklerden bazıları, çalıştığı ciddi iddialar olmamıştır - bu sadece bir efsane. Ama düşünün bu olgudur hala buna değer. Alacağınız öğrenmek ister misiniz lisans, "Maynkraft" ücretsiz? Sen hayal kırıklığına uğrayacaktır ama sonuç aynı hiç olumlu olduğunu umut devam edebilirsiniz.

Bir ruhsat ve bir korsan arasındaki fark

İlk olarak, çok sayıda oyuncular lisansa "Maynkraft" özgür olsun öğrenmek istiyorum neden en anlayalım. İnternet Aramaya çok fazla zaman harcamak - ilk bakışta lisanslı ve korsan sürümleri diğerleri ise aynı, bu kadar çok insan, bazı oyuncular çok para resmi bir kopyası için ödemeye hazır olacak şekilde olağanüstü olabilir, ne şaşırırlar bakmak gerçeği ücretsiz analoglar.

İlk fark - bu sunucularını bu. Oyunun resmi sürümü varsa, bunu farklı derecelendirme ve dahil resmi sunucularında oynayabilir. Buna ek olarak, kolayca korsan sürümleri mevcut değildir karakterin derileri değiştirebilir. Ve, tabii ki, korsan versiyonu ilkesine rücu imkanı anlamına gelmez iken, hızlı bir şekilde her şeyi doğru teknik destek olarak, oyun ile herhangi bir sorun konusunda endişelenmenize gerek olmayacaktır. Gördüğünüz gibi, fark bile yüzeysel bir inceleme, etkileyici - Eğer derine olursam, pek çok oyuncu bir lisans, "Maynkraft" özgür nasıl düşünüyorsun, diğer farklılıklar vardır.

Ücretsiz Lisans

Daha önce bahsedildiği gibi, bir lisans ücretsiz, "Maynkraft" nasıl sorusunun cevabı, memnun etmek için olası değildir. yok yöntemi Onaylandı, ağın her ne kadar süreç hakkında söylemek video talimatları çok sayıda vardır. Çoğu durumda, onlar, belirli bir site için kayıt Eğer (bu durumda aynı uygulama ve web sitesinin sadece kullanıcılarını görmek mümkün olacaktır) derileri değiştirmek sağlayacak en iyi durumda olan bazı uygulamaları indirmek için sunuyoruz ve en kötü ihtimalle - Bilgisayarınızın tehlikeli virüs getirecektir. Yani bu tür kaynaklar güvenmiyorum - birçok oyun yollardan onlarca denedi, ama lisans "Maynkraft" özgür kimse yok.

oyunların dağıtımı

Ücretsiz bir lisans "Maynkraft" nasıl sorusuna ilgileniyorsanız, o zaman özel ellerde katılımı düşünmek gerekir. Kayıt ve çeşitli topluluklar, geliştiriciler, hem de sıradan oyuncular düzenlenen oyunların dağıtımı katılabilir siteleri vardır. Bu oyunlar arasında "Maynkrafta" resmi bir kopyası olduğu kanıtlayabilirim, böylece şansınızı deneyebilirsiniz. Belki servet senin üzerine gülümseme olacak ve tüm katılımcıların tam bir lisans alabilirim.

alım

birçok ücretsiz seçenekler "Maynkrafta" için lisans almak nasıl olursa olsun, en güvenilir yolu hala satın alma işlemidir. Bütün yöntemlerin sonra çalışmak veya başarı çok düşük şansı yok ya. Nedenle fon ertelemek ve her zaman sizinle olacak olan resmi sürümünü satın almak daha iyidir. Sen kadar istediğiniz gibi kullanmak mümkün olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.