BilgisayarlarBilgisayar oyunları

"CS CS" ye sonsuz ısınmayı nasıl koyacağınıza dair ayrıntılar

Bugün "CS CS" ye sonsuz bir ısınmanın nasıl yapılacağı hakkında konuşacağız. Bu soru, özellikle el bombalarını atma becerilerini geliştirmek için kartlardan birinde pratik yapmaya karar veren kullanıcılar için geçerlidir, ancak çok kısa olduğundan, varmap'ın süresi ile ilgili zorluklar yaşanmıştır. Bu sorunu çözmeye çalışacağız.

talimat

"CS CS" da sonsuz bir ısınma önermeyi anlamak için oyunu ilk çalıştırmanız gerekir. Ardından, "Yardım ve ayarlar" adlı menüye gidin. Bundan sonra, "Oyun Parametreleri" imzalanmış olan bölümü açın. Orada "Enable Developer Console" fonksiyonunu buluyoruz. Etkinleştir.

Sorunun çözülmesinin bir sonraki aşamasında, "CS CS" ye sonsuz bir ısınma nasıl koyulacağını ana menüye gidin. Ardından, "Arkadaşlarıyla Çalma" adlı öğeyi seçin. Bir sonraki adıma geçin ve "Oyun Seçenekleri" adlı düğmeye basın. "Normal" etiketli camı arayın. Ekranın üst kısmında. Fareyle üzerine tıklayın. Herhangi bir kart taktık. Özel erişimi yapılandırın. Savaşın başlangıcını bekliyoruz. Bir sonraki aşamada "CS CS" da sonsuz bir ısınma için bir takıma ihtiyacımız var. Onu girmek için "e" tuşunu kullanarak konsolu açın. Bot_kick komutunu girin. Mp_warmuptime 9 kombinasyonunu atadık. Nines sayısı önemli değil. Mp_do_ girin.

ayarlama

Yukarıda, "CS CS" ye sonsuz bir ısınma nasıl yapılacağını düşündük ancak ayrıca bilmeniz gereken ek parametreler de var. Örneğin, ısınma süresini ayarlayabilirsiniz. Bunu yapmak için önce hile kodlarını girin 1. Ardından, mp_warmuptime kombinasyonunu kullanın. Gerekli saniye sayısı ile tamamlanmalıdır. Gerekirse, ısınma bir dakika sürerse, mp_warmuptime 60 yazın. Daha sonra, warmup_start kodunu belirtin. Bitti.

Ek Özellikler

Gerekirse egzersizi kaldırabilirsiniz. Bunu yapmak için önce konsola girin: mp_do_warmup_stop. Ardından, kombinasyonu belirtin: mp_warmuptime 0. İstenen efekt için yeterli olmasına ve listelenen komutlardan birine rağmen. Gerekirse botlarla eğitim verebilirsiniz. Rakipsiz antrenman çok az ilgi olabilir, bu nedenle rakipler oluşturalım. Ayrıca bunu yavaş yavaş nasıl yapacağımıza dikkat edeceğiz. Bot_kick'i kullanarak botlara tekmeyi basarız. Isınma modunu etkinleştiririz. Bot_add_t kombinasyonunu konsola girin. Bu durumda rakipler-teröristler var. Ayrıca bot_add_ct komutunu da kullanabilirsiniz. Böylece muhalifler-özel kuvvetler üretilir.

İsterseniz, oyun süreci sonsuz sayıda kartuş sağlayarak çeşitli ürünler üretebilir. Bunun için, sv_infinite_ammo 1 komutu var.Ayrıca, ölümsüzlük özel bir modeli kullanıcı için kullanılabilir. Komut tanrısı tarafından çağrılır. Bazen ısınmak açılmayabilir. Bu, çevrimdışı başlatıldığı için mümkündür. Bu sorun aşağıdaki kombinasyonla çözülebilir: mp_warmup. Bazen hataya, yanlış konsol komutlarının girilmesi veya diziliminin yok sayılması neden olabilir. Ayrıca bu mod için bir kart seçmeliyiz. Bu eğitim amacı için uygundur. Artık "CS CS" ye sonsuz ısınmayı nasıl koyacağınızı biliyorsunuz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.