Haber ve ToplumKültür

Fenomen - bu ruhun ölümsüzlüğü bir kişinin inancı

sürecinde evrim, adam hayatını donatmak için öğrendi ve bu yönde inanılmaz başarı elde etti. Ama işin gözle görülür sonuçlar peşinde o çok önemli bir şey kaçırmıştı gibi görünüyor. Çeşitli nedenlerle (siyasi, artık vb gerekli dini) insan vücudunun sahipsiz görülmemiş imkanlar kalmıştır. Sonuç olarak, zaman içinde, insanlar onlar hakkında unuttum ve bunların nasıl kullanılacağı unutmuş. Büyük olasılıkla, yetenek ve kapalı af canlılık kalmayacak, şaşırtıcı değilse, ancak ilgi odağı bulurlar bireylerin olağanüstü yeteneklerinden son derece nadir bir tezahürüdür. Bu gibi durumlarda, derler: fenomen. Bu olgu gerçekten nadirdir. insanlar ona temas zaman, zaman zaman, sadece ne yapacağını bilmiyorum.

Lecce Julia Pifagetti İtalyan kasabasında yaşıyor. iki hafta içinde alımlar için hesaplanan para, sıradan kağıda dönüşecek gerçeği ile ünlü onun ilçesinde kız. Onunla doğduğu kasabada kimsenin ilgisi var istiyor, bu yüzden Julia bilmez nereye üzere alışveriş eder. Polis Julia bir kaç kez aldatan tutuklandı. para - Ama kanun koruyucuları o kağıdın sıradan parçalar ... onlar ilham savunuyor çünkü kız suçlu çıkarmak bilmiyordum. Görünüşe göre, o çıkıyor.

olgudur veya hipnoz - Uzmanlar karar verir. Ancak insanların büyük çoğunluğu istiyorum kalbimde gerçek para içine yaprakları temiz ödev vermesi. Ancak, başkalarına düşüncelerini ilham mümkün adamın benzer bir fenomene yetiştirmeye çalışın ve herkes can. Önemli olan orada eğitim sırasında değil, beyaz önlüklü kişilerin zorunlu tedavi olmak olduğunu ...

Şüphesiz TV'de görülen veya insan mıknatıslar hakkında basında okudum. Bu yetenekleri için pratik bir kullanım bulmak zor, ama fenomen olduğunu merak edersiniz. Ancak fenomen - sadece sıradışı yetenekleri olduğunu.

doğru olan bir fenomen - hayat, olağanüstü yeteneklere anlamını biliyorum gerçekten çok manevi insanlara. Bir fenomen - meslekten olmayanlar göre, onlar da kendileri için bir mucize yaratmak. Her yaştan Kültür ve farklı halkların din bilimi, bakış açısından açıklanamaz kanıt vardı insan yetenekleri. Serafim Sarovsky, örneğin, birçok Ortodoks aziz gibi, hastanın tedavisinin anda havada yüzer başladı. Doğu dinleri ile ilişkilendirmek alışkın asma çağdaşlarının kavramı rağmen.

Onlar, ölümsüzlüğün sırrını tanınan Azizler vardır. Ve bu insanların hafızasında sadece ve sadece sonsuz yaşama açıklanamayan erkek ruhunun. Fiziksel beden laik insanların olağan anlamında dışarı ölmez, dürüst aziz olduğunu.

Örneğin, Buryat lama Itigelov kutsal bedeni inceledik bilim adamları, eller sadece yetiştirilen: Beyin hangi ölü çağrılabilir anlamına gelir bu kişi, sinyalleri gönderir. Ve Lama gömülü gövde 78 yıl boyunca dürüst kazdık ve Eylül 2002 yılından bu yana içinde bulunduğu olmasına rağmen bu Ivolga Datsan. Herkes bu fenomen için görebiliriz.

ruhun ölümsüzlüğü insanların inanç ve umut - sadece bir bilim açıklanmayan fenomen, ancak bazı durumlarda değil - Her fenomen olduğunu söylemek gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.