BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Kitlenizi kazanın: ünlü biri "Sims 3" mi?

Simülatör "The Sims 3" Tek seferde gelişmiş oyuncular kalpleri ve zihinleri kazandı. Bu basit gibi görünen ve ilkel oyunun sırrı nedir? Neden insan kaderi böylece yakalar kontrol etmek ve tüm boş zaman yiyor musunuz? Tanrı'nın yerini almaya - - insanlığın ve tehlikeli en aziz rüya olması simülatörde gerçekleştirilmiştir! Sen ödüllendirmek ve cezalandırmak, doğum ve ölüm teşvik, hayat yolunu seçmek mümkün olacak. Burada kopyasını oluşturmak ve bir kariyer hayallerini yapabilirsiniz! Ama "The Sims 3" bir ünlü haline geldi? gerçek hayatta, bu görevi zor görünüyorsa, oyun memnun makyaj olacaktır.

pop takılar

Zengin ve ünlü yaşam süt ve bal akan cennet gibi görünüyor ve bankalar karamel yapılmıştır. Şöhret ve para - tüm olasılıklara bir kestirme yol. Ünlü olmak için - bu popüler, tanınabilir, başarılı olmak demektir. Ünlüler hayran olunacak seviyorum. Onlar lüks otomobillere binmek ve lüks restoranlarda yemek. Gerçek hayatta, ünlü kolayca sıradan şehir sakini ayrılmaktadır. Fenerleri en üst seviyede korumaları varlığı tanınabilir yüz ve hizmet olacaktır. "Sims-3'te 'yıldız tasvir zamanki ünlü Sim simgesinden farklıdır. Bu yıldızlar karakterin popülerlik seviyesini gösterir. Tipik bir otel değerlendirmesi olduğu gibi, yıldızların sayısı - beş. Buna göre, en popüler kişilikleri beş yıldız var. Parlak görünüm gerekli değildir. Dışarıda, Bridgeport ünlü ilçesinde kulüp tarzı giysiler ve gerçek kişi esinlenerek bir isim bir yayınlayacaktır. kişiliğinin Güzel bir bonus yıldız durum hevesli fanlar göndermek hediyeler olacak. popüler hediyelerin düzeyine bağlı olarak pahalı ya ucuz. Eğer indecently davranmaya eğer hayranları için çok önemli bir üne onların idolü ve idol olduğunu hatırlamak değer alır eşitsiz evlilikleri, kamu ve skandallara durumları ödün alır boşanmalar, bunlar hediyeler akışını durdurur o kadar feragat edebilir. Neyse ki, aynı zamanda günlük yaşamda kullanılan anımsatır itibar, geri yollar vardır. Ünlü kendi masumiyetine hayranlarını ikna etmeye çalışıyor zaman geçirebilirsiniz. Alternatif olarak, sadece basılı olarak yer almayan utanç verici görüntülere paparazzi para verebilir.

Nerede yıldız bulmak için?

"The Sims 3" de ünlü biri hakkında düşünen varsa belki öncelikle şehirdeki bu yıldız şahsiyetlerin en bulmak istiyoruz. Nerede oturuyorlar? Bu sorunun cevabı yeterince tekrar gerçek hayat ile paralellik çizmek için, kendisi tarafından görünecektir. yıldızlı yaşam alanı - kulüpleri, barlar, sinema ve film seti vardır. listesi "sıcak noktalar" yasal, gazetelerde alabilirsiniz. Gerçek şu ki Sim izin tüm basit bir noktada değil. yıldız sayısı uyarınca kentteki tüm ünlüler gösteren yıldız haritası - Onlar için alınan mutluluk noktaları ve ödülleri kullanabilirsiniz bir yıldız bulmak için şanslarını artırın.

zafer ışınlarına Rise

Hızlı ve kolay oyunda zengin ve popüler hale sanal gerçeklik kalıcı rakipler için hayal kırıklığı biraz. Birlikte sosyal statü ve zenginlik gelir. Yani "The Sims 3" ünlü biri hakkında bilgi arıyorsanız? ilk şey kendi çalışmaları ile yıldızların popülerlik kazanmak için gerekli olduğunu hatırlamaktır. İlk yıldız kolay olur - sadece iyi bir izlenim bırakmak, star "geldi". Herhangi bir paparazzi bu ünlü biyografi değerli bir gerçeği yumurtlamak olabilir yerel halk, çok sayıda iletişim kurmak için, bu konuda bilgi toplamak için olacağını biliyorum. çubuğu daha da kolaylaştırmak gibi görünüyor: popüler bir kişiliğe tedavi için yeterlidir. Bu iptal edilmedi ve ticari yollar yıldız statüsüne ulaşmak için. SIM Eğer 5 yıldız ünlü bilinmeyen bir karakter evlenir, bu önsel 3-4 yıldızlı çiftleşmeye verir olduğunu.

cennet adası Alacakaranlık

"The Sims 3" - yaşı ne olursa olsun, sosyal statü, birçok oyun ve kalpleri ve zihinleri fethetti, ancak yıldızlara dikenler aracılığıyla tüm addons ulaşılamıyor bir oyun. Özellikle, bu "Cennet Adası" ve eklenmesini önerebilir "Twilight". Yani, Sims 3" gibi. Cennet adası "Ünlü olmak için? Sen, sosyete bir daire içinde döndürmek etkilemek ve barlarda eğlendirmek için kendi durumunu artırabilir. Kim bir yıldız aktif ve dostu olarak, şehrin tüm büyük partilere gitmek zorunda olmak istiyor. Bu değişecek yıldızlık Sim seviyesi "Ünlüler" sayfasında Dergisi simologii izlenebilir. Bu sayfaya erişin Bir klavye kısayol «L» basın sağlar. Burada tanıdık yıldız sayısını, hediyeler ve indirimler, ve tasarruf fonlarının sayısını görebilirsiniz. Ama zafer için daha kolay bir yolu yoktur. Son olarak, "Sims 3" gibi tema, düşünün bir kodla ünlü biri. Bunun için özel bir kombinasyon mevcut değil, ancak ünlü düzeyini artırabilir. Bu amaçla, geliştirici kodu: true testingcheatsenabled konsola içine girilecek. Shift tuşuna ve seçilen seçeneği tutarken Şimdi Sim seçin "Ünlü". Sadece değerini değiştirmek için ve seviyesini yükseltmek kalır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.