Sanat ve EğlenceFilmler

Biyografi: Sarah Jessica Parker - Ünlü aktris

Sarah Jessica Parker ünlü Amerikalı aktris ve yapımcı. Şöhret onu olarak kült dizisinde oynadığı yürütülmesinden sonra ona geldi "Sex and the City". O yazar oynanan Kerri Bredshou. Aktris dört kez, iki kez "Emmy" ödülü üç kez ve Carrie rolüyle Sinema Oyuncuları Guild ödülü "Altın Küre" ödülünü verdi.

Biyografi. Sarah Jessica Parker. aktris çocukluk

Nelsonville doğumlu gelecek aktris , Ohio 1965 yılının bahar aylarında. Annesi Barbara Keck, bir anaokulunda öğretmen olarak çalıştı aynı adı babası Steven Parker, bir gazeteci olarak çalıştı. Ailesi boşanmış sonra, kız annesi, üvey babası ile yaşamaya gitti ve yedi kardeşin vardır.

Çocukken, Sarah bale ve vokal eğitimi aldı. O da on Broadway yapımları katıldı. aile New York banliyölerinde taşındı sonra, kız aktörün beceri kursları yürümeye başladı.

yaratıcı bir şekilde

O andan itibaren onun sanatsal biyografi başladı. Sara Dzhessika Parker televizyonda onu ilk rolünü 1982 yılında aldı. Dört yıl sonra, o "Navigator Flight" adı altında Disney proje şirketi ortaya çıktı.

kariyerine hızla ivme kazanıyor 90'larda başlayarak. İlk başta, o "Los Angeles Öyküsü", "hokus pokus" denilen mistik komedi, "Vegas balayı" ve diğerleri olarak adlandırılan bir filmin başlıklı romantik komedi rol aldı.

Serinin yapımcısı başlıklı "Sex and the City" dir Darren Star, gerçekten Sara Dzhessika yazar oynamak olduğunu umuyordum, o yüzden senaryoyu okumak için ilk oldu. Bir süre aktris şüphesiz, ama sonunda, tüm kabul etti. Anlaşıldığı üzere, bu onun birçok film ödülleri getirecek bu rolüdür.

Daha sonra iki uzun metrajlı film kült serisinin devamı olarak görev yaptığı, kurşuna dizildi. İki yıl sonra - İlki, ikinci 2008 yılında kira serbest bırakıldı.

Moda ve Reklam

bir oyunculuk kariyerini oluşturmanın yanı sıra, bu olağanüstü kadın birçok başka çıkarlar vardır. Bu aynı zamanda Biyografisini söyler. Sarah Jessica Parker, birçok reklam şirketleri ve ünlü markaların yüzü olmaya zaman olmuştur. 2005 yılında, o "Güzel" adlı parfüm bir çizgi yayınladı. Ve iki yıl sonra ve "Beatty" adlı bir giyim hattı hayranlarını etkiledi daha.

Kişisel yaşam

daha da ilginç Sarah'nın biyografi hayatında söyleyebilir nedir? Sarah Jessica Parker o seven bir eş ve anne vardır, yetenekli bir oyuncu, yapımcı ve reklam ve defileler yıldızı ibaret değildir.

Yedi yıldır, 1991 yılında başlayan, Sarah Robertom Dauni Jr. ile bir ilişkisi oldu, ama çift çünkü ilaçlar aktöre bağımlılığı dağıldı.

1997 yılında ise adında aktör ile bir ilişki resmiyete Mettyu Broderik. Birkaç tiyatroda oyun galasında buluştu. Ekim 2002 yılında onlar James Wilkie Broderick adında bir oğlu vardı ve Haziran 2009'da onlar ikizlerin anne oldu, Tabitha Hodge ve Marion Loretta Elwell-onlar doğurdu taşıyıcı anne.

Şimdi aile New York'ta yaşıyor ve Donegal ilçesinde bulunan köyde bir tatil için İrlanda'ya gitti.

Her şey Sarah Hollywood siyasi komite üyesi olduğunu, eklenebilir. 2006 yılında, o Liberya'daki İyi Niyet Elçisi olarak gitti. aktris sanatları şirketi UNICEF içindedir.

2011 yılında o ilk "Ben o öyle bilmiyorum." Filmini tanıtmak için bir dünya turnesi kapsamında Moskova ziyaret aktris kahramanı olarak buna rol aldı.

Bunun en iyi kanıtı - Bu biyografi Sarah Jessica Parker adında kadar yetenekli ve çok yönlü bir oyuncu anlamak kolaydır. Ve son olarak, rakamlar birkaç gerçekler.

Sarah Jessica Parker. Biyografi. Büyüme. ağırlık

Yükseklik aktris -. 160 onu görmeye Ağırlık - 48 kg.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.