Spor ve SağlıkEkipman

Rus ve yabancı üretim en güçlü nişancı tüfeği

Sniper tüfeği - çarpıcı etkisi, aralığı ve hassasiyetini artırmak için en son teknolojileri ve yenilikçi çözümler getiren bir öncelik hafif silah. Bu silahın amacı - uzak mesafeye olan spesifik bir hedef, yok etmek.

Biraz tarih

Tüfek Dünya Savaşı tanksavar silahları andırır kalibre. Ve onlar yaklaşık 2 km'lik bir mesafede kullanıldı. Barrett M82A1 - Bu belki özel olarak yok edilmesi için oluşturulan ilk keskin nişancı tüfeği, bir deniz madenleri. TSSB ve ptrd - Ama savaş sırasında Sovyet tipi ile kıyas yoluyla, popüler anti tank silahları vardı. Bugün büyük kalibreli tüfek kategorisine aittir. Barrett M82A1 de en uzun menzilli toplu kullanım tüfeklerin başlık iddia edilebilir. Uzun süre için eşit değildi.

Barrett M82: Uzun menzilli iyi

Bu tüfek en uzun aralık ve yarı otomatik biridir. 1982 yılında geliştirilen, hala kendi sınıfının en iyisidir. Bu silah ağırlığı 14 kg, ancak gerçekte göründüğü kadar zor değil. silahtan çekim sadece köprübaşı tüfek ayak montajı ve omuz durdurma popo ile güçlendirilmiş konumuyla gerçekleştirilir. Bu yüksek hassasiyetli tüfeğin ağırlık nedeniyle ve silah ağzı frenine etkisini minimize farklılık göstermektedir. Nedeniyle havuz yayılmalıdır namlunun büyük bir uzunluğa, çok iyi hız ve doğruluk sağlar.

Tüfek neredeyse bir buçuk metrelik bir uzunluğa sahiptir, bu yüzden o kadar kolay değildir nakledin. silahların bir dizi bir nişan neredeyse 2 km olarak kabul edilir ve bu tür silahlar için inanılmaz yüksek bir rakamdır. dergisi 10 mermi tutan ve belirli bir türünü değiştirmek için tercih edebilirsiniz. Bu keskin nişancı tüfeği iyi yönlülük: bir bomba atar dönüştürülebilir. Onun yardımıyla o tekniği ve çeşitli teknik cihazlar vurmak mümkündür, bu yüzden büyük kalibreli olarak kabul edilir.

Tüfek Dragunova (SVD)

Bu silah 1963 yılında Sovyet Ordusu tarafından yapıldı. Bu otomatik buhar kısa vuruş sahip ile donatılmış bir otomatik tüfek oldu. Bu toz halindeki gazlar hazne duvarının lateral açıklıktan boşaltılır olduğu gerçeği ile çalışır. Bu tüfeğin Otomasyon toz gazlarının etkisi oluşturuyor cıvata taşıyıcı dayanmaktadır. Bu onun üzerindeki yükü azaltmak için yardımcı olur: SVD keskin nişancı tüfeği ayrı muhafazanın içine konulan bir çekiç tipi darbe mekanizması vardır. Bir silindirik yardım namlunun üzerinde flaş baskılayıcı oluklu ile çekim bir gece boyunca gövde üzerindeki yükü ve etiketli atış dengeleniyor. Silahı soğutmak için - önkol asıl görevi boyuna yuvaları, düşündük. Uzmanlar silah dengeli, ergonomik olduğunu cevap, yüzden deneme atışı yapmak kolaydır. Yangın Doğruluk 30 çekim düzenin bir dakika Pratik oranı için iyidir, bu yüzden bu göstergede dünyada güçlü bir nişancı tüfeği olduğunu.

Remington XM 2010 ESR

Son yıllarda, Amerika Birleşik Devletleri kademeli olarak uzun süre hizmet vermektedir tüfek yükseltiliyor. tasarımcılar temel görevi - silah performansını artırmak ve çarpışma verilerini geliştirmek. geçirmiş geliştirmeleri ve tüfek önceki modeller sadece alıcı kutusu korudu Remington XM 2010 ESR, Has. Geliştirilmiş sürümü - manuel reset ve iki kulak ile dönen bir cıvata vardır en popüler nişancı tüfeği.

Bir susturucu ile donatılmış Tüfek 5 tur için tasarlanmış ses kutusu dergisi vurdu. alüminyumdan yapılmış Ayna birçok sandalyeye sahip, bu yüzden ekleri konumlandırılabilir - böylece manzaraları, katlama bipod, ışıklar ve. Hafif ve aynı zamanda güçlü ve dayanıklıdır ve böylece kol üretimi, alüminyum alaşımları, yüksek kaliteli çelik, polimerlerden yapılır. korozyon ve hızlı bir bozulmaya karşı korur özel bir kaplama ile muamele edilmiş yüzey.

Kalibre keskin nişancı Remington XM 2010 ESR mühimmat 0,300 Winchester Magnum için tasarlanmıştır tüfekler. Etkili menzil doğruluğunu iyi göstergesi yaklaşık 1,300 metredir.

M40 / M40A1 / M40A3

Vietnam Savaşı sırasında, mevcut silahlı ABD Deniz tüfekle atış tropik koşullara uymadığı ortaya çıktı. Sonuç olarak, bu manzaraları ve doğru olacak keskin nişancı tüfekleri, yeniden düzenlememiz karar verildi. Aynı keskin nişancı tüfekleri olduğunu aslında - Sonuç olarak, M40 üreten Remington XM 2010 ESR çelik dayalı. Fotoğraflar modelleri arasında görünüşte değişiklik çok fark edilir olduğunu göstermektedir.

M40 - sol yanında bulunan kapalı delik fişler ile donatılmış bir tüfek. dirençli özel bileşikler ile emdirilmiş ahşap kullanılan katı kutu oluşturmak için. tasarım sürekli çekim gereklerine uygun olarak değişiyor. o silah dükkanı plastik idi ve gövde paslanmaz çelikten yapılmış başlandı yüzden Yani, yeni bir hayat ve namlu tüfek yatak var. Sonuç olarak, silah daha zor ve pahalı hale gelmiştir.

CheyTac LRRs

Bu keskin nişancı silahı Avusturya üretim uzun mesafeden düşman insan gücünü vurmak için özel olarak oluşturulan. Buna ek olarak, bu güçlü keskin nişancı tüfekleri ve otomobil ve tanklara karşı yaklaştı. Bu silah, uzun mesafeden ateş edebilen aslında bir vurgu ile oluşturuldu. katlanabilir bir yapı ile karakterize olan bu model, alıcı içine varil asılı olan, arka ucunu güvenli bir şekilde yuva içinde gizlenmektedir. Modern sistemi CheyTac LRRs, optik görme, özel balistik bilgisayar takviye sensörler rüzgar, sıcaklık ve atmosfer basıncı bağlantılı olduğu.

ultima Ratio

yani, bir baz metal çerçeve, kendisine bağlı güçlü bir alıcı olarak kullanılmıştır: Fransa'da üretilen Silah bir "iskelet" yapı prensibini sahiptir. Swim sandıklar, üç kulaklar üzerine cıvata çevirerek kilitli güçlü namlu freni vardır. Ayarlanabilir yatak katlanabilir ön bipod ve geri çekilebilir dayama vardır. Yüksek kaliteli işçilik ve mükemmel atış hassasiyeti - bu keskin nişancı tüfekleri ayırt ana özellikleri. fotoğraf tasarımı orada silah özelliklerini göstermektedir.

mavzer

Alman markanın Tüfek Mauser SP66 spor silahları temelinde kurulmuştur. Daha sonra, model gerçekleştirilmez ve Mauser 86 SR için modifiye edilmiştir. Orijinal kapısı yılında iki kulak, üç kartuş için ayrılmaz dergisi, lamine ahşaptan yapılmış ahşap bir köşkü ile donatılmıştı. gövde namlu ağız baskısı ile takviye edilmiştir. Standart tüfek hiçbir manzaraları ve teleskopik manzaraları ile tamamlandı.

Geliştirilmiş bir modeli - Mauser 86 SR - manuel ile yeniden bir mekanizma ile donatılmıştır. Kutu dergisi, o 9 mermi puan bir etti dürbün, ve açık mekanlara güvence olasılığını ve değildi. Yani, iyileşme görülse de, düzgün modeli hala değiştirilmedi.

GOL-Sniper

Bu tüfekler Almanya'da üretilen ve Avrupa'da polis güçleriyle hizmet halindedirler. Müşterilerin ihtiyaçlarına silah seçmek mümkün olacak, böylece çoğu modelleri, sipariş imal vardır. GOL-Sniper'dan By özellikleri yüksek doğruluk, iyi doğruluk içermektedir. Üç temel fonksiyonlar alıcı ve kapağın farklı yapısal özelliklere tüfekler. 5 tur için tasarlanan kutu dergi.

thor M408

ABD yapımı tüfek CheyTac M200 modeli geliştirmek için bir değişik şeklidir. Silahlar Thor M408 birçok ülkede hizmette kullanılan, sadece Amerika Birleşik Devletleri, uzun mesafelerde gibi farklı yüksek hassasiyetli çekim. Yangın tüfek standart versiyonu ve konfigürasyon doğruluğu olarak kararlı ve 1800 m ye kadar bir mesafede hedef vurma yeteneğine farklıdır.

Modelin ayıran özellikler çelik, 7-kartuş kutusunun yapılan manuel sıfırlama, alıcının devasa yapışma içerir. Geri çekilebilir teleskopik buttstock her durumdan iyi çekim sağlar. modeli birçok ülkede talep ve bu güne kadar onların kollarında duruyor.

tüfek L129A1

Bu silah farklı üreticilerin teklifleri dikkatli bir seçimden sonra hizmete İngiliz ordusu kabul edildi. Bu model, bir makine-gun çelik yapı özel oluşturulan bir krom varil ile ayırt edilir, ön kol üzerinde flaş baskılayıcı, yeni yerler ve renklendirici popo, kolları ve pedleri yaptı. tasarım yarı otomatik tüfeğin açısından buhar otomasyona dayalı bir silah. Tek Çekim ve gıda 20 mermi için tasarlanmış, kutu dergisinden yapılır.

Pnömatik modeli

avcılık oyunu düşkün kullanıcılar için tasarlanmış Pnömatik keskin nişancı tüfekleri. Tüm mevcut modeller eğitim, spor ve hemen avcılık için üç gruba ayrılır. Bu, farklı özellikler modelleri, onların ağırlığı ve boyutuna bağlı olarak. Pnömatik en popüler üreticileri düşünün:

  1. Diana. Eğer iyi pnömatik nişancı tüfeği arıyorsanız, o zaman ürünlerini Alman marka seçin. Onun aralığı, düşük maliyetli ve pahalı modeli hem poetmou seçmek mümkün, genişliğindedir. uzmanları için, mükemmel bir seçim, sesüstü bir hıza sahip olan, bir model Diana 350 Magnum olacaktır.

  2. Crosman - her zevke tüfek geniş bir seçki sunan Amerikan markasıdır. Nedeniyle sürekli ürüne iyileştirme silah avcılar karşılar. Ve şirket paintball oyun için tüfeği üretir.

  3. FX. Bu markanın Tüfekler - bugün piyasadaki en iyilerinden. Tüm inşaat ayrıntıları elle münhasıran ele alınır, çünkü bir zevk - marka bir nişancı tüfeği çekim.
  4. Norica. İspanyol markası onlara bir yay pistonlu tüfek tipi ve kabukları sunmaktadır. Bunlar yüksek kaliteli çelik, doğal ahşap ve dayanıklı plastikten, ancak uygun fiyata yapılır.

Tüfekler Airsoft

airsoft oynamak iyi hazırlık silahtır gerektirir. darbe çok daha onlardan mesafe ve daha doğru olarak, klasik makineli tüfekler ile karşılaştırıldığında airsoft keskin nişancı tüfekleri talep daha fazladır. bu silahların yanında mümkün onların risk ve düşmanı yenerek en aza indirmek için bir taktik operasyonu düşünmeye yapar. Üreticiler gerçek tüfeği kopyalama, airsoft silah geniş bir yelpazede sunuyoruz. Onlar dış benzerlik, tabii ki, farklı özellikleri vardır, ancak önünüzde gerçek olduğunu görünüyorsa savaşın silahı.

Replika tüfek SVD - airsoft oyun için en iyilerinden. Bu yapıların modifikasyonlar bağlı olarak yüksek kaliteli plastik, metal ya da ahşap yapılmış olabilir. tam model 96 kadar ya da 120 bilyalar deposudur. Ancak, bu tüfek silah işleyebilir ve hatta en temel becerilere sahip nasıl bilenler için hala yöneliktir.

Airsoft keskin nişancı M14 kompakt, yani manevra için izin verir. modelin avantajı - Otomatik mermi salma modu.

Sınıfının en hassas tüfek çoğaltma A & K. Alüminyum - Its metal parçalar siluminden, dış kovan imal edilmektedir. Uzmanlar bu fiyat ve kalite açısından en iyi tüfek olduğuna dikkat. Kar Kurt privleket dikkatinden hassasiyet ve üretimde sadece kaliteli malzemeler kullanarak Tüfek. , Airsoft keskin nişancı tüfeği seçimi neydi mesafe tanıma. Bu yalnızca rakip vurmak değil, aynı zamanda farkedilmeden gitmeyecek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.