Bilgisayarlar

Hesabınızdaki "Twitter" videoları nasıl eklenir

Servis "Heyecan" Bugün çok popüler ve birçok kişi, mesajlar aynı zamanda fotoğraf ve video sadece paylaşabilirsiniz. işitme kat kat daha iyi gördük tanınmış atasözü ile herkes kabul eder. Ancak, birçok yalnızca akıllı telefon, tablet veya gelen olsun, artık yüz kırk karakterden daha mesaj yazabilir sağlar site işlevlerini sorunlu gönderme videoları görünüyor masaüstü bilgisayar sayfasına giriş yaptık.

"Heyecan" - sosyal video paylaşım ağı?

Genellikle kalıcı hizmet Twitter kullanıcıları kendi microblog üzerinde filmin enjeksiyonu ile ilişkili zorlukla karşı karşıyayız. Ancak, herhangi bir bu sunar zorluklar ve "Twitter" video eklemek için nasıl adım adım talimatları kolaylıkla yapılabilir.

kendi bilgisayarında Öncelikle oluşturmak masaüstünüzde olmalı yeni bir klasör, benzersiz bir ada sahip olur. Sonra bir ağda için onun "Twitter" için saklamak istediğiniz videoyu bakmak gerekir. Bilgisayarınıza indirmek ve daha önce oluşturulmuş klasörde depolanır gerekir.

YouTube'da Kayıt

Sonra YouTube.com hizmetindeki hesaba kayıt gerekir. Bir cep telefonu ile hesap kurulumunun onayını yapmak arzu edilir, tamamen ücretsizdir. Bu video yüklediği için kurulan sınırları önleyecektir. Bir hesap oluşturulur ve doğrulandığında, sayfanıza gitmek gerekir ve menünün sağ üstündeki, "Video Ekle" yi seçin.

site dosyanın yüklenmesini için bilgisayarınızda seçim yapmak zorunda yeni bir pencere açılacaktır. Hatta fare ile pencere indirmek için bilgisayarınızda bir klasöre videoyu sürükleyebilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandığında, Videonun başlığı, onun açıklaması ve semantik etiketleri ile doldurun. Film doldurulur ne kadar iyi kontrol edin ve ardından "Twitter" video ekleme konusunda bir sonraki adıma geçmek için emin olun.

Kopya mikroblog için

Video yüklendiğinde ve yoluna tarihlerini işaretlendiğinde, menü öğesi "Paylaş" altında tıklayın ve bağlantı adresini kopyalayın. Bundan sonra, sizin "Twitter" gidin kendi başınıza bir tweet yazmak ve kaydedilen bağlantı ekleyin. "Tweet" basın ve bu diğer kullanıcıların sadece mesajınızı görmek mümkün olacak göreceğiz, ancak bir videoyu "Yutuba" ile ona bağlı.

Buna ek olarak, indirilen videonun yayınlanma tweet, aynı zamanda fotoğraf ve videolarla bloğunda sadece satışa sunulacak.

Diğer cihazlara klipler ekleme

"Twitter" videoyu indirmek için nasıl hakkında konuşmak, telefonunuzda veya kameraya çekilen içeriklerle ilgili koyabilirsiniz lütfen unutmayın. Bunun için bilgisayarınıza filme edilmiştir cihazı veya video (kamera veya akıllı telefon) bağlamak gereklidir. Sonra menü, "Explorer" açın. Bu aynı anda "E" ve Windows simgesine basarak yapılır. pencereyi açtıktan sonra, size "Twitter" de indirmek istediğiniz videoyu bulmak zorunda ve bilgisayarınıza kopyalayın. Önceki adımda belirtildiği gibi, masaüstünde aynı boş klasöre bunu yapmak için idealdir.

ifadesinin kalanı aynı şekilde yürütülür - Dosya "Youtube" doldurmak ve ardından microblog için indirmelisiniz.

Diğer video barındırma

herhangi bir nedenle uygunsuz görürse Ancak, YouTube hizmetini kullanamaz. Şu anda, Vimeo, Tweetube ve Twiddeo dahil video paylaşım fonksiyonu üzerine faaliyet gösteren diğer siteler vardır. Bu hizmetlerin herhangi birinde hesap yaratabilirsiniz ve orada kaydedilmiş video yerleştirmek için. Bu "Twitter" için video ekleme konusunu çözecektir.

çeşitli video barındırma yükleme kliplerin süreç farklılıkları olabilir, ancak menü işlevselliği her yerde aynıdır. Sen PC'nizden bir dosyayı seçmek için bir pencere açar indirme düğmesini, tıklayarak bulmalıyız. Kural olarak, indirme hızlıdır, ancak yükleme dosyalarının boyutu ve Internet bağlantı hızı aynı anda belli bir değeri vardır. Genellikle, bu işlem birkaç dakika sürer.

"Yutuba" aksine Bazı barındırma "Paylaş". Tıklamayın Bu nedenle, gerek tarayıcı dizesinden Yüklediğiniz videoları bağlantı adresini kopyalamak için. Bağlantının tamamını seçmek ve aynı anda C ve Ctrl tuşlarına basın fareyi kullanarak Bunu yapmak için.

yerleştirme

"Twitter" video eklemek öğrenmek için devam edersek, kullanıcı adı ve şifrenizi girerek sosyal ağdaki hesabınıza giriş yapmanız gerekir. Üzerine tıklayarak, "Bir tweet Gönder" seçin ve yüklenen bir videoyu açıklayan kısa bir mesaj yazın. İstenirse, videonun üzerinde bir veya daha fazla Hashtag'leri ayarlayabilirsiniz. Sonra saklanan bir bağlantı eklemek gerekir panoya. Bu düğmelere sırayla V ve Ctrl tuşuna basarak yapılır. Ardından düğmeyi enter tuşuna basın, ve giriş diğer kullanıcılara görünür olacaktır.

ağdaki diğer kullanıcılar tarafından indirilen "Twitter" videoyu nasıl gönderileceği ilgilenen olanlar,, benzer bir eylemi gerçekleştirmek gerekir. dosyası "Youtube" cihazında doldurulursa, "Paylaş" sekmesini bulmak başka bir hizmete açıksa, kendisine bağlantıyı kopyalayıp.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.