Spor ve SağlıkKas yapmak

Optimum Nutrition tarafından desteklenmektedir Spor şaşırtıcı sonuçlar elde yardımcı olacaktır

Her sporcunun hayatında bedeni sahip olduğu kaynaklar verilen maksimum gelişimini ulaştı bir zaman geliyor. Eğer ileri gitmek isterseniz, vücuda daha makyaj gerekiyor.

Spor beslenme önemli ölçüde protein, karbonhidrat, vitamin ve minerallerin tüketimi artırmak mümkün olacak gibi, daha ileri bir adım atmak yardımcı olabilir.

hızlı vücuda zarar vermeden vücut geliştirme sonuçlarınızı iyileştirmek istiyorsanız, Optimum Beslenme ürünleri denemelisiniz.

Neden protein içeceklerini ihtiyacım var?

Protein - Protein olduğunu. Herkes bu madde vücut kas dokusunu inşa etmek için gerekli olan bir yapı malzemesi olduğunu bilir. Bu kumaş bakıma gelir eğitim sürecinde - elyaflar yırtık ve gerilir.

spor salonunda bir egzersizin ardından vücudu tahrip kas dokusu, hem de bazı yeni yapı, bu nedenle daha iyi egzersiz sırasında alır yüklere dayanmak üzere sefere geri çalışır.

vücut deliklerini yama ve yeni zeminler yeniden ve bu "tuğla", protein molekülleridir.

etten protein bazen kas büyümesi için yoksun

Tabii ki, protein spor beslenmeden sadece elde edilebilir. gereken amino asit proteini bileşimi et tercih edilir. Ve altı aydan az salonda tren başlayanlar için, bu oldukça yeterli olmalı.

Eğer daha büyük ve güçlü olmak için bir hedef belirledi Ama eğer, o zaman sadece Optimum Nutrition gelen, örneğin, spor beslenme olmadan yapamaz, geçenler sizi görmek. Sonuçta, kas kütlesinin büyümesi durgunluk bir an geliyor. Onlar stres nedeniyle, uykusuzluktan ve dengesiz beslenme varlığına vücudun bağımlılığına görülürler.

Optimum Nutrion hızla proteinin gerekli miktarda vücutta getirecek bir araç buldum. Vücudunun içine bir kısım halinde bir kokteyl yapmak hangi özel bir proteine sayesinde yüksek kaliteli protein 40-50 gram alır.

Buna ek olarak, bir protein, bu şirket vücut tarafından teslimat ve tam emilimini sağlayacak özel ajanlar ve enzimleri ekler söyleyerek değer. Bu doğal metabolik sürecine zarar vermez.

Nasıl proteini almak için?

Protein Optimum Nutrition vücut kurutma ve yeni kas kütlesini inşa hem de uygundur. Amacınız ise - güncel sonuçları kaydetmek için, o gün boyunca ağırlığı 1 kg başına karışımın yaklaşık 1 gram almaya yeterli olacaktır. Eğer vücut kasları inşa yardım etmek istiyorum Ve eğer aynı dönemde vücut ağırlığının 1 kg başına 2 gram kadar sürer.

Optimum Nutrition gelen bu ürün, en iyi eğitim günlerinde alınır, kendi iki kokteyller hazırlamak: 1 defa egzersizden hemen sonra yemek ve 1 katı arasında gündüz.

Hiçbir eğitim olduğunda O günlerde, gün boyu protein 1 kez kullanmak gerekir. Şirket karışımı (% 80) saf protein yüksek içeriğine ulaşmak mümkün olduğunu göz önüne alındığında, bu iyileşme kas hızını artırmak için mükemmeldir.

hesaplamalarda yanlışlıklar için korkmayın - Böyle bir protein yağ dokularında biriken hiçbir özelliği vardır. Yani dozu aşan bile, fazladan ağırlık bulmuyor vardır.

Neden Optimum Beslenme Gainer mı?

Kazanan, vücut ağırlığının arttırılması için tasarlanmıştır. Eğer ince bir yapı varsa, hiçbir eğilim kilolu olmak, hem de hızlı bir metabolizma olarak, o zaman bu ürün bir cankurtaran halatı size göre.

Vücut yeterli karbonhidrat teslim, sen hiçbir kas dokusunun büyümesini engellemek anlamına gelir enerji üretimi için tam udovletvoryatego malzeme gereksinimi olacaktır.

Böyle bir vücut sizi proteini Optimum Beslenme alırsak, sonuç ise bir dizi ağırlığı vücudun kendi yedek protein moleküllerini arayacak karbonhidrat eksikliği beri, daha kötü olacak. Bu kas oluşturmak için kullanılan malzeme, bir enerji kaynağı olarak kullanılabilir olacaktır.

Gainer Kapatmak yardımcı olmak için idealdir , karbonhidrat penceresini sen bir çalışmadan sonra 40 dakika boyunca yapmamız gerekiyor.

Nasıl gainer kullanılır?

Sen Optimum Nutrition tarafından bir gainer satın aldı. Nasıl alınır? aynı süre yarım kaşık ile ilgili içecek gereken - günde ölçü kaşığı 80 kg yeterince 1 kadar bir ağırlık ile 3 kez ve 100 kg'a kadar: toplam vücut ağırlığının 1 kısmı bağımsız, fakat üretici aşağıdakine uygun tavsiye anlaşılmalıdır.

ağırlığa sahip olanların bu parametreleri aştığı için, iki eklemek için, bir kısım halinde yeterli kabul edilir kaşık da günde 3 kez.

Optimum Nutrition yorum şirketi neler sunuyor?

Bu şirketin ürünleri ABD'de ve Rusya'da oldukça yaygındır. Nedeniyle popülaritesi yüksek olması nedeniyle, fiyat uygundur, ancak sahte spor beslenme de vardır.

Bu nedenle, bu satın almak veya o ürün denetlenmiş ve sertifikalı mağazalarda gereklidir. Aksi takdirde, sadece götürmek için gelecek bilmiyorum - tebeşir veya iyi büyümeye yardımcı olan bir karışım ufalanmış.

Eğer bir protein ya da bir karbonhidrat içeceği yapmaya karar verirseniz, o zaman güvenli bir şekilde süt veya tatlı suyu ile bunları hazırlayabilir. Glikoz zinciri boyunca daha da zaten insülin, serbest bırakılmasını yapmak vücudunuzu teşvik edecek, vücutta besinleri ulaştırmaktadır.

metabolizma odaklanın

Her şey insan vücudunun yapısına bağlıdır çünkü yukarıdaki dozlar, koşullu bulunmaktadır. Yani deneme ve yeni şeyler denemek için korkmayın.

Eğer kitle ayarlamak için yeterince 0.5 kaşığı günde 2 kez ölçüm anlıyoruz, kolayca tam da bu dozun kendi kokteyl hazırlayabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.