Spor ve SağlıkKilo kaybı

Olası nedenleri ve sorunu ortadan - Neden hasta ve baş dönmesi eğitim sonrasında

Salonun bir ziyaret obezite değil, aynı zamanda depresyon ve kötü sağlık sadece mükemmel bir önlenmesidir. Ama ne egzersiz sınıfından sonra rahatlama sağlar, ancak tam tersine, daha kötü hissetmez olur? Bu yazıda hasta eğitim sonrasında neden bahsedeceğiz. Bunun için nedenleri ve bu doludur ne sağlık durumunun bozulmasına neden olabilir. Ancak, bize size güvence sağlar. почему после тренировки тошнит, являются проблемы со здоровьем. Her zaman eğitim hasta sağlığı problemidir sonra neden sorusunun cevabı değildir. Belki de sadece yemek zamanında yanlış veya olmasın egzersizleri yapın.

Herkes için spor

Ilımlı Spor yük neredeyse hiçbir kontrendikasyonu vardır. Bir kişinin aşırı kilolu ise, kardiyovasküler sistem veya diğer kronik hastalıklar ile ilgili sorunlar, vaka yalnızca doğru antrenman rejimi seçmek. Böylece, spor tüm hastalıklar için evrensel bir tedavidir. Tabii ki, doğru dozda ve dikkatli bir yaklaşım ve bazen birlikte - bir çalıştırıcı ile veya bir doktor gözetiminde ancak birlikte. dersten sonra kötü hissediyorum Ancak, daha sonra ya sen çok doğru değil, ya da yük seviyesini değiştirmek gerekebilir. spor salonunda egzersiz yaptıktan sonra neden hasta nedenleri hakkında konuşalım.

Eğitimin türleri

Eğitim güç ve aerobik ayrılabilir. Tatbikatın ilk tip apne ile ilişkilidir. Böylece, güç sınıfları altında genellikle ağırlıklarla egzersizler içerir. anaerobik egzersiz irade üzerine mükemmel bir örnek halter egzersizleri , üstyapı veya Powerlifters. Bu, ağız kavgası, bench press olmak dambıl ve Kettlebells çalışabilirsiniz. Aerobik, sürekli ritmik nefes alma ve verme ile ilişkili - yük başka tip vardır. aerobik eğitimi bir örneği bir elips, bisiklet, yüzme ile çalışan, bir koşu ve tempolu yürüyüş gibi hizmet edebilir. Profesyonel sporcular ve amatör yükün bu iki tür arasında geçiş eğilimindedir.

Neden antrenman sonrası baş ağrısı ve mide bulantısı? bir insanın sağlıklı olup olmadığını olabilir mi? en yüklerin her türlü nedeniyle onlardan sonra hastalık uğraşsın.

kuvvet antrenmanı sonrasında hasta hissetmek

Yani tıbbi nedenlerle bile mükemmel sağlıklı insanlar spor salonunda sıkı çalışma sonrasında hasta hissedebilirsiniz, doğru. doktora çalışmasına acele etmeyin, bir baş ağrısı veya eğitimden sonra hasta hissediyorum neden tüm olası nedenleri düşünün.

hoş olmayan bir his en yaygın nedeni overtraining edilir. Çoğu zaman, bu güçlü seks temsilcileri etkiler, erkek yani.

Odaya aşırıya etmeyin!

, Miktar ve daha fazla olma sınıfta daha fazla ağırlık kaldırmak için erkekleri zorlayarak arayışı. Bu kas sonradan artan kas kütlesi yol açar dokusu, ama kullanışsız bir kortizol hormonunun gelişme mikro-kırık değil sadece katkıda bulunur. Aksi takdirde, bu hormon stres hormonu adı verilir ve bunun aşırı kendiniz tıp açısından, hatta mükemmel sağlığa ile kötü hissedeceksiniz size gerçeğine götürür. "Daha" kolluk faaliyetlerinin sonuçlarına ilişkin "daha iyi" anlamına gelmez, çünkü tüm dünyada Koçlar, aşırıya tavsiye edilir.

Hatta profesyonel konuşmacılar karoserciler gerçi çoğu zaman, ama daha küçük ağırlıklar, ya da zaman az miktarda, ölçü ve tren biliyorum. Vücudunuzu feda etmeyin ve güzellik girinti üzerine koymayın. bir eğitim aerobik egzersiz verilebilir ile, haftada üç ya da dört kez daha fazla sürer.

ağırlık çalışması öncesi Yeterli gıda

genellikle spor salonuna gitmek edenler, bildiğiniz bir egzersiz öncesi ne yemek oldukça rahatsız. Tam mide bacaklarını germek için daha zordur günü, sonuç olarak, pek çok ziyaretçi salonları bir fitness kulübü ziyaret önce 4-5 saat yememeye çalışın, egzersiz daha zordur. Bazen bir atlet onun nedenlerinden hatası olmadan ısıramazsın. Örneğin, oda varsa işten sonra gitmek için.

Sonunda, kuvvetli basınç sağlıklı kişiden sonra baş dönmesi ve mide bulantısı görülebilir. Gıda tarafından sağlanan enerji eksikliği olgusu. Böylece, sorusunun yanıtı, niçin hasta bir egzersiz, baş ağrısı sonra, bir "yetersiz beslenme" olarak görev yapacak.

Bu sorunun çözümü, bu protein karışımlarından gibi sıvı gıda kullanımıdır. Protein oruç kullanılabilir proteindir. Eğer et veya diğer katı gıda ile olağan lapası yemek istemiyorsanız, o zaman kokteyl resepsiyonu gıda açıklanan derslerin başlamasından bir saat önce değiştirin. Sen süt proteini ve çırpılmış muz ekleyebilirsiniz. Böylece, kaslarınızı güç verecek ve şu anda işgal sonrasında iyi bir his sağlar.

Yanlış egzersiz aletleri

Sen dambıllere ve damgalı ile tedavi ustaca kendi tekniğini tutabilir, ancak düzgün nefes eğer, kendinize bir egzersiz sonrası bir baş ağrısı veya mide bulantısına sağlamak. Anaerobik egzersizler sadece bacak ve arka değil, aynı zamanda ritmik nefes doğru açıklama gerektirir.

Birçok profesyonel sporcular ve sıradan ziyaretçi basitçe nefes almayı bilmiyorum günahı spor salonları. Sonuç olarak, tüm kuvvet egzersiz aynı nefeste gerçekleştirilir. Neden hasta ve baş dönmesi eğitim sonrasında? egzersizleri yaparken nefes tekniğini gözden geçirin. "Kalede" sadece sırtınızı kalmasını nasıl düşünün ya da olmasın dizlerinin gitmek için değil, aynı zamanda ritmik nefesler yapma konusunda, çizgi çorap. Başlarda, sen işgal sırasında kuvvetleri katacak, ve ikinci olarak, kendinizi egzersiz yaptıktan sonra tazelenmiş hissedeceksiniz, göreceksiniz.

Neden ziyaret ettikten sonra bir baş ağrısı aerobik eğitimi karakteri?

Biz güç yükleri sırasında baş ağrısı ve mide bulantısına neden olabilir bu nedenlerin başa. Peki bir koşu bandı üzerinde eğitim için salonu ziyaret ediyorsanız? Nasıl o zaman dersten sonra rahatsızlık açıklanır?

Her şeyden önce, herhangi bir ilaç kabul edip değildir düşünün. Bazı tabletler nedeniyle fazladan yük genişleme veya kan damarlarının daralması nedeniyle migreni tetikleyebilir. Herhangi bir ilaç kullanmıyorsanız, baş ağrısı başka bir nedeni olabilir. Kalp hızlandırılmış oranda çalıştığını aslında itibaren, istirahatte yapılan kan çok daha büyük hacim gelse. Bu nedenle, kan damarları dilate. Ama burada bitirdikten eğitim, kalp normal ritmine içinde dövmeye başladı ve kan damarları hızlı boyutu indirgenemez. Bu baş dönmesi ve mide bulantısı hissi neden olabilir.

Nasıl hoş olmayan duyguların kurtulmak için?

En kolay yolu salonunda doğrudan olacaktır bulantı veya baş ağrısı Aşağıdaki seçeneklerden kurtulmak için:

  • Kafa konaklama merkezinde yukarıdaki pozisyonda olacak şekilde uzanın. Bu kan damarlarının daralmasına katkıda bulunacak ve hoş olmayan bir duygu çok çabuk geçecek.
  • oranını geri İkinci yol olarak kullanılabilen bir şeyleri hızlı düşüldü edilecektir. Mükemmel bir uygulama elma veya muz olduğunu. Bu yüksek karbonhidratlı besinler glikojen depolarını azaltmak dolgu edecek ve rahatsızlık gitmek gerekir.

Neden hasta egzersiz yaptıktan sonra? Diğer bir neden, sıradan vücut potasyum ve magnezyum eksikliği olabilir. Bir içecek vitaminler var, 2-3 ay içinde tamamlanması en iyisidir.

Ancak, mide bulantısı ve migren şey olağan ve düzenli egzersiz sonrası olursam ajite edilmesi neden yoktur. Bu durumda, sorunun cevabı neden hasta eğitim sonrasında, bir doktoru görmek için tavsiye edilir. Eğer kardiyovasküler sistemin bir hastalık var bir riski vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.