Spor ve SağlıkKilo kaybı

Ürün "L-karnitin". Yağ Brülörler İnceleme

kilo kaybı konusunda endişe edenler, ancak en az bir kez alternatif diyet ve ağır egzersiz düşündü - Badakhshan'ı arasında. Onların açıklamaları ile bakıldığında bir uyuşturucu takılmaları olabilir "L-karnitin", yorumlar ve söylenecek çok şey var. insan vücudu üzerinde hareket Ama bu karnitin nedir?

Anlamı geribildirim: "L-karnitin" kullanımı ve sonuçları hakkında

ilk şey insanların çoğu yağ brülörleri duymak Modern erkek ve kadınların düşünüyorum: doping ve spor beslenme - bu kötü, anında kişiyi öldüren kimya bu. Bir yandan, bu denenmemiş alanlarda kalitesiz malzemeyi satın gerçeği uzak, ama sadece eğer olduğunu. Bir ay için bir ders alırsanız Böyle gücü çok ucuz değil, bir kural olarak, spor mağazaları satın alınmış ve buna değer olmalıdır. Ama kendim için / I do not mind hoşlandıklarını?

Bu madde bir yağ yakıcı olduğu - Ürün "L-karnitin" (bu konuda yapılan yorumlar daha anlatacağım) dadanan ilk mit. Bu öyle değil. L-karnitin, insan karaciğer ve deri altına yağ hızlı bir şekilde birikmesi eksikliğine ile üretilir. Bir madde zaten var olan yağ yukarıya yapma işte sadece yağ brülörleri yardım, erimez. üçüncü taraf web sitelerinde bakmak daha iyidir yorum olduğu "L-karnitin",, dayanıklılık artar kalp kasını güçlendirir ve spor salonunda yüklerde yağ yakıcı sürecini hızlandırır. Bu sadece televizyon karşısında bir sandalyede oturan ve sadece ilacı alarak kilo verilmez. Ancak işlem süreleri zaman doğru yükte hızlanır.

Ürün "L-karnitin-2700": yorum öneriyor

Bilirsiniz ve bu preparat bu çabanın kendilerini bağlamak eğer, yağ yakmak yardımcı olacağını, ilk ve son kez anlamalıdır. Bu güvenli ve genellikle bebek formülü ilave edilir veya yenidoğanlarda bazı hastalıkların tedavisinde kullanılır. onun alımı avantajları kilo kaybı ek olarak sunmaktır nelerdir?

  1. Artan bağışıklık.
  2. Kan şekeri Normalleştirme (diyabet listedeki ilk ilaç).
  3. Artan cinsel işlev.
  4. Erkeklerde sperm sayısını artırmak. Bu durumda, birçok korkularının aksine "L-karnitin" (yorum açıkça söylemek), aldı kadınlar büyümek bir bıyık da başladı ve kaslar değildir.
  5. Artan dayanıklılık.
  6. egzersizlerden sonra Ağrı etkisiz.
  7. Kalp kası, kan damarları güçlendirilmesi.
  8. Vücuttan kötü kolesterol atılımı.
  9. optimal ağırlığının korunması. İnce onu kazanıyor ve tam - katlayın.

Pozitif bir sürü - Gördüğünüz gibi. Ama ağırlık için kayıp spor ustası günde ilacın en fazla 2 gram alınmasını tavsiye eder. et, süt ürünleri ve balık - Bu nedenle, protein gıdalar çekerken vücut tarafından üretilen bir maddedir bilmeli. Ve çiğ sığır eti 400 gram günlük normunu içerir. Ama sorun bir türlü çiğ et yemek kalmamasıdır. Bu nedenle, Karnitin pişirme işleminde kaybolur. Ve vejeteryanlar?

Kısacası, doktorunuza başvurun ve bu sorunu çözmek için gereklidir. gebelik, emzirme, aşırı duyarlılık: Sonuçta, herhangi bir başka madde gibi, L-karnitin onun kontrendikasyonları vardır. Kronik uygulama görünür sırasında Buna ek olarak, bu ilaç, küçük dersler kullanılmalıdır yoksunluk belirtileri - karaciğer küçük miktarlarda karnitin üretmeye başlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.